poster

Jak vycvičit draka

 • USA

  How to Train Your Dragon

 • Slovensko

  Ako vycvičiť draka

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2010, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RHK
  *****

  Celosvětově divácky úspěšný film. Nádherná animace, silný příběh, nové zajímavé prostředí. Přitažlivý snímek i pro dospělé, já se bavil královsky. Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=qHUhygdAZIw(18.6.2011)

 • robbiee
  *****

  [imdb: 8.3/10] | me: 3D Digital,... Toto je rozprávka ako sa patrí! Skvelá kombinácia všetkého čo správny animák má mať. Krásny príbeh, výborná animácia, zábava, dobrodružstvo, akcia, emócie, ... + vikingovia a draky! Toto proste stálo za to ...(12.4.2010)

 • Gilmour93
  ****

  Z drakobijce drakomil, komu by se nelíbil.. Zatímco si Škyťák vycvičil toho roztomilého pejska, co smutně kouká, rozpustilé dovádí, stříhá ušima a jen díky jisté genetické anomálii umí létat a plivat oheň, mě si vycvičil John Powell (emocemi i adrenalinem napěchovaným soundtrackem s orchestrálním využitím irských válečných dud). Na předvídatelnost a klišé u animáků kašlu, člověk se alespoň někde potřebuje spolehnout na pozitivní principy a jistoty. A navíc, bez jakéhokoliv zlehčování, palec nahoru za „protetické bratrstvo“ - dost neobvyklý to jev v současném (na zevnějšku si zakládajícím) komerčním filmovém průmyslu.. P.S.: Kdyby to někoho zajímalo, Bezzubka je samec. A není to proto, že se jí Škyťák zeptal, jestli se může svézt na ocase..(5.6.2014)

 • Djkoma
  ****

  Po tomhle filmu jsem měl velkou chuť si chytit nějakého draka a vycvičit (nejlépe toho největšího). Co může být lepší vizitka pro film? Už nějaký pátek nejsem dítě, ale stejně na mě působila krásná animace i prostředí podmanivě a draci v sobě mají více nápadů, než kdejaké hračky (odkaz na Toy Story 3, pokud to někomu nedošlo;-)). Tomu pomáhá i skvělá hudba a já se jen řečnicky ptám, kdo vymyslel to finále, které mezi animáky nemá příliš konkurenci...(6.2.2011)

 • Segrestor
  *****

  Pořád jsem si říkal, proč všichni o tom blábolí, to je to opravdu tak dobrý? A přátelé, ruku na srdce, ono to bylo opravdu tak dobrý. Jsme zvědavej, jaké jsou hranice animovaného filmu, kam až se může zajít. Jak vycvičit draka je samozřejmě skvělý příběh, člověk se ani na okamžik nenudí a pořád a pořád se nechá překvapovat. Animace je pochopitelně dokonalá. Těším se, až moje dvouměsíční holčička trochu povyroste, abych ji to hned mohl pustit a zakořenit v ní cit pro krásu.(23.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace