poster

Jak vycvičit draka

 • USA

  How to Train Your Dragon

 • Slovensko

  Ako vycvičiť draka

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2010, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • arachneuss
  *****

  Avatar pro mladší publikum, jinak se to popsat nedá. Jako kdyby Dreamworks koukali Cameronovi, při tvoření svého doposavaď nejlepšího díla, přes rameno. Je tu velká láska (samozřejmě v mezích ratingu), fantastické lety na šupinatých plazech, hlavní hrdina je sympaťák na druhou a celkový dojem pak krásně dokresluje hudební doprovod Bourneova skladatele. Ano, je to klišé jako řemen, ale ještě doteď nedokáži ten omamný pocit z vod třetí dimenze dostat z hlavy.(26.3.2010)

 • Fr
  *****

  Tohle je Blp. Máme rádi lov, rybolov. Jediným problémem jsou škůdci. Většinu míst trápí myši nebo komáři nás trápí..... Jestli vaše děti mají rádi Pokémony – není co řešit! Slova POUŠTĚT DRAKA dostávají jinej význam! Napětí, radost, neštěstí ...u Thorových vousů – občas je to i dojemné! ZATRACENĚ DOBREJ ANIMÁK! ........ Tohle je Blp. Všechno co tady roste je houževnaté a nechutné. A lidé co tu vyrůstají, ještě víc. Jedinou světlo stránkou jsou domácí mazlíčci. Jinde mají poníky nebo papoušky. My máme ..... Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Nevím jak vypadá vyflusanej drak. 2.) Ztrácí se nám levný ponožky. 3.) Ještě nejsem rozhodnutej, jestli z hospody vodit opici nebo draka. 4.) Hledám náhradu za plyšáka Pikachu. PŘÍBĚH ***** HUMOR **** AKCE *** NAPĚTÍ * Víte, že? Film je natočen podle knížky anglické spisovatelky Cressidy Cowell?(11.10.2010)

 • Madison
  ****

  Čím sa v tejto snímke v žiadnom prípade nešetrí, je poriadna dávka humoru, ktorý je tak perfektný, že nepozorovane zastrel absenciu emocionality. Viem si predstaviť, ako by som bola z dráčika nažhavená v 3D prevedení, jeho vizuálne pohnútky sú úžasné a príbeh takisto nenudil. 4* za humor, švih a nadšenie, ale aj tak radím "Jak vycvičiť draka" k animákom, ktoré nemajú výpovednú hodnotu a pri ich pozeraní je popcorn tým najlepším možným spoločníkom.(22.6.2010)

 • Tosim
  ****

  Na problémy třeba jít hlavou! :o)(13.5.2010)

 • Segrestor
  *****

  Pořád jsem si říkal, proč všichni o tom blábolí, to je to opravdu tak dobrý? A přátelé, ruku na srdce, ono to bylo opravdu tak dobrý. Jsme zvědavej, jaké jsou hranice animovaného filmu, kam až se může zajít. Jak vycvičit draka je samozřejmě skvělý příběh, člověk se ani na okamžik nenudí a pořád a pořád se nechá překvapovat. Animace je pochopitelně dokonalá. Těším se, až moje dvouměsíční holčička trochu povyroste, abych ji to hned mohl pustit a zakořenit v ní cit pro krásu.(23.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace