poster

Jak vycvičit draka

 • USA

  How to Train Your Dragon

 • Slovensko

  Ako vycvičiť draka

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2010, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BadoXXII
  ***

  Úplne obyčajný animák pre deti. Nechápem ten veľký rozruch okolo a nadšené ovácie. Je to mierny nadpriemer a to každou svojou časťou . Miesta v rebríčkoch najlepších filmov sú nevtipným žartom.(31.3.2011)

 • Marius
  *****

  How to beat PIXAR. With STORY about harmony. 10/10(26.9.2010)

 • Jeanne
  ****

  Animované pohádky jsou v poslední době to jediné, na co chodím do kina bez obav z velkého zklamání..., Draci mě potěšili asi stejně jako Vzhůru do oblak a to ani nemluvím o podobnosti hlavního dračího hrdiny s naším Rogerkem (super-skákací a super-kousací kotě v chlupatém černém neoprénu). :)(9.5.2010)

 • J*A*S*M
  ****

  Roztomilé animáky s dětmi a nadpřirozenými zvířatky v hlavních rolích mě většinou silně odpuzují, ale tohle byla naprostá paráda. Příběh sice nepřekvapí, ale animace je podmanivá a dialogy jako by vypadly z nějakého kvalitního sitcomu. Usmíval jsem se častěji než u většiny komedií. Hodnotím 9/10 a kam se hrabe Wall-e, Up i Ratatouille ...(31.5.2010)

 • golfista
  *****

  Vždycky jsem říkal, že Pixar není jediné studio, kde vznikají kvalitní animáky. Po jejich UP, (které pro mě bylo v jejich tvorbě spíš DOWN), jsem jen čekal, odkud zavane do této kategorie svěží vítr .... DreamWorks už se Shrekem nadělali dost průvanu, ale tohle je nádherný (ač "malinko" předvídatelný) příběh, skvěle nafilmovaný a s momenty, které vyvolaly emoce u animáku naprosto nečekané .... Nejmilejší letošní překvapení ...(10.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace