Nastala chyba při přehrávání videa.
 • WANDRWALL
  *

  Sázka ny vyšumělé herce leckterého diváka odradí. Snad by takový divák u filmu i vydržel, kdyby ho strhl silný příběh. Ale jelikož chybí i to, tak má smůlu. Hlavně že si herci a filmový štáb vydělal nějakou kačku.(29.3.2011)

 • otík
  **

  První setkání s inspektorem Klubíčkem. Strojené dialogy a hodně slabé herecké výkony přeci jen v půlce filmu ustupují ději, bohužel ten je rozmělněn do různých pochůzek a přejezdů. Vše bohužel vypadá příliš uměle, celé to noční pátrání zapáchá totální televizní nemohoucností. Hudba: Jiří Chlumecký(31.3.2012)

 • Slarque
  *

  Po možná poněkud přelidněné, ale slušné detektivce Muž a stín přišla studená sprcha ve formě půldruhé hodiny nenápadité nudy. Tohle nezachrání ani Donutil.(21.10.2007)

 • MikO_NR_1909
  **

  Česká krimi, ktorá pripomína filmy noir. Škoda, že chýbala ako taká atmosféra a 75% deja sa odohrávalo vonku takmer na rovnakom mieste bez spomínanej atmosféry. Pána Donutila mám veľmi rád, nesklamal, ale napríklad Prachař určite (pripomínal mimikou atď. úlohu Normana Batesa, akurát o 5 tried nižšie zahrané).(5.6.2013)

 • DaViD´82
  ***

  Krom Donutila ne zrovna dvakrát přesvědčiví herci a absentující atmosféra. Obvzláště té je škoda, jelikož v několika málo momentech vystrčí růžky a o to více zamrzí, že jí tam není více. Přeci jen stará noční Praha za mrazivé noci, to si o atmosféru přímo říká. Navíc ani scénář není nikterak objevný a je až přespříliš čitelný. Nic to však nemění na faktu, že na poměry české televizní inscenace to svůj účel plní. Devedesát minut Zlé minuty nakonec není zlých, jen ostudně tuctových.(22.10.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace