• WANDRWALL

Sázka ny vyšumělé herce leckterého diváka odradí. Snad by takový divák u filmu i vydržel, kdyby ho strhl silný příběh. Ale jelikož chybí i to, tak má smůlu. Hlavně že si herci a filmový štáb vydělal nějakou kačku.(29.3.2011)

• otík

První setkání s inspektorem Klubíčkem. Strojené dialogy a hodně slabé herecké výkony přeci jen v půlce filmu ustupují ději, bohužel ten je rozmělněn do různých pochůzek a přejezdů. Vše bohužel vypadá příliš uměle, celé to noční pátrání zapáchá totální televizní nemohoucností. Hudba: Jiří Chlumecký(31.3.2012)

• Slarque

Po možná poněkud přelidněné, ale slušné detektivce Muž a stín přišla studená sprcha ve formě půldruhé hodiny nenápadité nudy. Tohle nezachrání ani Donutil.(21.10.2007)

• MikO_NR_1909

Česká krimi, ktorá pripomína filmy noir. Škoda, že chýbala ako taká atmosféra a 75% deja sa odohrávalo vonku takmer na rovnakom mieste bez spomínanej atmosféry. Pána Donutila mám veľmi rád, nesklamal, ale napríklad Prachař určite (pripomínal mimikou atď. úlohu Normana Batesa, akurát o 5 tried nižšie zahrané).(5.6.2013)

Krom Donutila ne zrovna dvakrát přesvědčiví herci a absentující atmosféra. Obvzláště té je škoda, jelikož v několika málo momentech vystrčí růžky a o to více zamrzí, že jí tam není více. Přeci jen stará noční Praha za mrazivé noci, to si o atmosféru přímo říká. Navíc ani scénář není nikterak objevný a je až přespříliš čitelný. Nic to však nemění na faktu, že na poměry české televizní inscenace to svůj účel plní. Devedesát minut Zlé minuty nakonec není zlých, jen ostudně tuctových.(22.10.2007)