poster

Expedice Altaj - Cimrman mezi jeleny

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2007, 22 min

Režie:

Vojtěch Kotek

Hrají:

Miloň Čepelka
 • Cafú
  *

  Hvězdička je za tu krajinu a kameru. Jinak tohle dílo jednoho nejmenovaného protekčního dítěte se absolutně minulo vším, co se dá považvat za rozumně strávený čas.(28.10.2007)

 • Ony
  odpad!

  pseudopseudodokument(24.10.2007)

 • igi B.
  odpad!

  To jsem z toho tedy jelen... Tohle je zase ale lumpárna po česku... :-( . . . Co má tohle homevideo společného s Cimrmanem? I jako dokumentární film je tohle >dílo< naprosto o ničem. Proč se k téhle srajdě nechal využít Miloň Čepelka, Cimrman suď. Ale jedno je jasné - prachy dělaj člověka. Prostě si jen pár chytráků udělalo výlet za veřejnoprávní peníze. Docela by mě zase zajímalo, kolik tahle sračka stála... Každopádně je něco shnilého v té televizi šašské. Tak lidičky, když už platíte ty koncesionářské poplatky, vymyslete si nějakou píčovinu z dovolené, třebas "Cimrman v Bibióne - teď tu byl" ... nebo tak něco, natočte to, prolezte prdelí nějakému kumpánovi na horách kravčích, otočíte krupicu a bude... I když vlastně ne - před váma tam byl nějaký kokotek... .-/(24.10.2007)

 • Karlos80
  *

  Igi.B to vystihl opravdu přesně, a mě nezbývá nic jiného než s tím bohužel "mimořádně" souhlasit..Jak už zde bylo řečeno, smysl a pointu tohoto dokumentu jsem jaksi nepochopil..Myslím si že to byl jen jeden z dalších velkých výletků za naše-vaše peníze, ale co je hlavní tak téměř o ničem, navíc opravdu dokumentaristicky na velmi bídné úrovni..Tak příště třeba v Kuvajtu s podtitulem Bezedná ropa-Cimrman mezi šejky, nebo Teherán-Cimrman po stopách perského koberce:-)! Zajímalo by mě jestli nějací domorodci, vůbec ví kde nějaké česko leží, natož pak jestli vůbec něco o nějakém Cimrmanovi předem věděli..(24.10.2007)

 • Terva
  *

  Tady se někdo pěkně veze na pojmu a legendě jménem Cimrman. Jedna hvězda za Čepelku.(23.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace