poster

Expedice Altaj - Cimrman mezi jeleny

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2007, 22 min

Režie:

Vojtěch Kotek

Hrají:

Miloň Čepelka
 • Stegr
  **

  40% - Co tohle mělo znamenat? Pár hezkých nápadů tam sice bylo, ale přesto jsem z tohoto dokumentu hodně zklamaný...(25.10.2007)

 • DaViD´82
  *

  "Cimrmanologové" na éxpedíci do cízokrájných zákoutí... Pokus o ozvláštnění nezajímavého pseudodokumentu. Ovšem zůstalo pouze u pokusu, jelikož naroubování cimrmaní složky je násilné, nenápadité a velmi trapné. Expedice Altaj by však neobstála ani sama o sobě. Je totiž popřením všeho co by dokument měl obsahovat a nabízet. Samotný nápad není úplně zlý a záznam výpravy této expedice mohl být i dobrý... Ale bohužel tomu tak není. Je našeho génia nehodné, že jeho jméno se zneužívá i k takovýmto ubohostem.(25.10.2007)

 • igi B.
  odpad!

  To jsem z toho tedy jelen... Tohle je zase ale lumpárna po česku... :-( . . . Co má tohle homevideo společného s Cimrmanem? I jako dokumentární film je tohle >dílo< naprosto o ničem. Proč se k téhle srajdě nechal využít Miloň Čepelka, Cimrman suď. Ale jedno je jasné - prachy dělaj člověka. Prostě si jen pár chytráků udělalo výlet za veřejnoprávní peníze. Docela by mě zase zajímalo, kolik tahle sračka stála... Každopádně je něco shnilého v té televizi šašské. Tak lidičky, když už platíte ty koncesionářské poplatky, vymyslete si nějakou píčovinu z dovolené, třebas "Cimrman v Bibióne - teď tu byl" ... nebo tak něco, natočte to, prolezte prdelí nějakému kumpánovi na horách kravčích, otočíte krupicu a bude... I když vlastně ne - před váma tam byl nějaký kokotek... .-/(24.10.2007)

 • Karlos80
  *

  Igi.B to vystihl opravdu přesně, a mě nezbývá nic jiného než s tím bohužel "mimořádně" souhlasit..Jak už zde bylo řečeno, smysl a pointu tohoto dokumentu jsem jaksi nepochopil..Myslím si že to byl jen jeden z dalších velkých výletků za naše-vaše peníze, ale co je hlavní tak téměř o ničem, navíc opravdu dokumentaristicky na velmi bídné úrovni..Tak příště třeba v Kuvajtu s podtitulem Bezedná ropa-Cimrman mezi šejky, nebo Teherán-Cimrman po stopách perského koberce:-)! Zajímalo by mě jestli nějací domorodci, vůbec ví kde nějaké česko leží, natož pak jestli vůbec něco o nějakém Cimrmanovi předem věděli..(24.10.2007)

 • Ony
  odpad!

  pseudopseudodokument(24.10.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace