Spálené životy

Camino a la redención

Spálené životy

Drama / Romantický / Krimi

USA / Argentina, 2008, 102 min

Skvěle udělaný propletenec s inovací ve formě prolínání současnosti/minulosti od jakéhosi Arriagy. U nás to šlo, jak koukám, rovnou na DVD, což je nejen škoda, ale i hanba distributorů. Příběh + všechny tři ženské postavy, naprosto skvělé. A z nich Charlize ještě o stupínek výš.(5.7.2012)

• gudaulin

Hogo Fogo říkal fuj kolalokově limonádě a já říkám fuj téhle hře na psychologické drama. Nemám nejmenší chuť věnovat takovému konstruktu delší komentář, protože do puntíku přesně to už přede mnou vystihl uživatel Adrian, kterého si dovolím citovat: uhlazený hollywoodský kýč - pěkné pozlátko s minimálním obsahem. Celkový dojem: 40 %.(15.2.2013)

Skladanka, i kdyz to tak dlouho nevypada, spis doporucuji si tu moc necist komentare, protoze se pripravite o to hlavni, o skladani skladanky. Tichy film. Nechci prilis spoilerovat... Kazdy vime, kde jsme ke svym jizvam prisli...a za jakych to bylo okolnosti.(6.9.2010)

Hodně dobře zvládnutá hra s nelineárním dějem. Kvůi propásnutému začátku na ČT jsem nevěděl, že Theron a Lawrence jsou jedna postava v rúzných časech, což jediné mi moc nesedělo. Jennifer Lawrence ve Spálených životech ještě nebyla hvězdou, co by utáhla film (jako jí byla o dva roky později v Až na kost, ale koukat se na ní už sakra dalo! Postava Kim Basinger ale byla naprosto odporná, a osud téhle staromilenecké dvojice mě docela potěšil. Fotříka Mariany bych pověsil za k.... do průvanu.(18.7.2012)

klasická...nuda(2.10.2010)

• - Lokality, ve kterých se natáčelo byly: Depoe Bay, Portland v Oregonu a Las Cruces v Novém Mexiku. (Agatha)

• - Rozpočet filmu činil 20 milionů dolarů. (Agatha)