TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 5/10/// +Kňažka jsem si celkem užíval, bylo to napínavé a občas i smutné -snad jen víc rozvleklé než by se slušelo/// Na film V hlavní roli jsem se celkem tešil, protože mě zajímal námět. Ve výsledku to vypadá jinak a je to o něčem jiném než bych čekal. Ale nestěžuju si, herci tento snímek tahají do nadprůměru./// Celkem 67%///(7.9.2009)

• Tosim

Detektivka s velmi mělkou psychologií a dlouhou expozicí, ve které se věci dovídáme buď překotně, nebo moc pozdě.(10.3.2008)

"To jsi mi neřekl, že ten tvůj policajt je tak nepříjemnej !! Vypadá jako sňatkovej podvodník a přitom z něj jde strach !!" ;)(6.10.2013)

• paascha

Oto, no toto, to je tedy divné, proč se mi zdá podivné vše toto? Oto, no toto, to je asi blbost, nebo je to jinak, řekni Oto? není, Drahuš, je to blbost, ale tváří se to jako něco, co ty nemůžeš pochopit:-)))(5.4.2010)

• Slarque

Psychologické drama hrající si na detektivku je sice dobře obsazené, ale jinak většinou nezajímavé, ke konci přímo k smíchu.(2.3.2008)