TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 5/10/// +Kňažka jsem si celkem užíval, bylo to napínavé a občas i smutné -snad jen víc rozvleklé než by se slušelo/// Na film V hlavní roli jsem se celkem tešil, protože mě zajímal námět. Ve výsledku to vypadá jinak a je to o něčem jiném než bych čekal. Ale nestěžuju si, herci tento snímek tahají do nadprůměru./// Celkem 67%///(7.9.2009)

Příběh si na detektivku víc hraje, vinu na tom má slabší scénář. Ale herecky přesvědčivé hlavně díky Kňažkovi.(7.9.2009)

• paascha

Oto, no toto, to je tedy divné, proč se mi zdá podivné vše toto? Oto, no toto, to je asi blbost, nebo je to jinak, řekni Oto? není, Drahuš, je to blbost, ale tváří se to jako něco, co ty nemůžeš pochopit:-)))(5.4.2010)

• Enšpígl

Scénář napsala asi veverka, která v dětsví dostala velkým žaludem po hlavě. Nebýt fantastických hereckých výkonů tria Chýlková, Kňažko, Nárožný dávám odpad. To se mě totiž snad ještě nestalo, abych vinou špatnýho způsobu vypravění, byl donucen znát pachatele proti své vůli a dřív než je ve finále odhalen. A největší bžunda je, že film dál dělá jako že je napínavej :-)(7.9.2009)

• gudaulin

Slavíkův televizní film se tváří a chce být kriminálkou a jako takový bohužel nefunguje a rozuzlení zápletky je až urážlivě toporné, takže nakonec musím jít na pouhou 1* a 25 % celkového dojmu, jakkoliv pro zkušeného a dobře hrajícího Milana Kňažka je to nezaslouženě krutý výsledek. Jako psychologické drama stárnoucího muže, který dosáhl profesního vrcholu a už může po pracovní stránce i v mezilidských vztazích jenom ztrácet a který je nucen bilancovat vztahy se svým okolím a příbuzenstvem, by to fungovalo nepoměrně líp.(25.12.2014)