"To jsi mi neřekl, že ten tvůj policajt je tak nepříjemnej !! Vypadá jako sňatkovej podvodník a přitom z něj jde strach !!" ;)(6.10.2013)

fantastický Kńažko díky jehož výkonu vypadá tento tv film mnohem lepší než ve skutečnosti je. Závěr je dost nepovedenej (jak z americkýho akčňáku, do salóní český detektivky se fakt nehodí). Ovšem Petr slavík je velmi talentovaný režisér, škoda že nedostal lepší látku.(23.3.2008)

• Enšpígl

Scénář napsala asi veverka, která v dětsví dostala velkým žaludem po hlavě. Nebýt fantastických hereckých výkonů tria Chýlková, Kňažko, Nárožný dávám odpad. To se mě totiž snad ještě nestalo, abych vinou špatnýho způsobu vypravění, byl donucen znát pachatele proti své vůli a dřív než je ve finále odhalen. A největší bžunda je, že film dál dělá jako že je napínavej :-)(7.9.2009)

• Tosim

Detektivka s velmi mělkou psychologií a dlouhou expozicí, ve které se věci dovídáme buď překotně, nebo moc pozdě.(10.3.2008)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 5/10/// +Kňažka jsem si celkem užíval, bylo to napínavé a občas i smutné -snad jen víc rozvleklé než by se slušelo/// Na film V hlavní roli jsem se celkem tešil, protože mě zajímal námět. Ve výsledku to vypadá jinak a je to o něčem jiném než bych čekal. Ale nestěžuju si, herci tento snímek tahají do nadprůměru./// Celkem 67%///(7.9.2009)