• Skip

Napsat a natočit takovou stupiditu, to je vlastně také umění. Ještě že aspoň ty herecké výkony nebyly úplně hrozný.(23.3.2008)

• paascha

Oto, no toto, to je tedy divné, proč se mi zdá podivné vše toto? Oto, no toto, to je asi blbost, nebo je to jinak, řekni Oto? není, Drahuš, je to blbost, ale tváří se to jako něco, co ty nemůžeš pochopit:-)))(5.4.2010)

"To jsi mi neřekl, že ten tvůj policajt je tak nepříjemnej !! Vypadá jako sňatkovej podvodník a přitom z něj jde strach !!" ;)(6.10.2013)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 5/10/// +Kňažka jsem si celkem užíval, bylo to napínavé a občas i smutné -snad jen víc rozvleklé než by se slušelo/// Na film V hlavní roli jsem se celkem tešil, protože mě zajímal námět. Ve výsledku to vypadá jinak a je to o něčem jiném než bych čekal. Ale nestěžuju si, herci tento snímek tahají do nadprůměru./// Celkem 67%///(7.9.2009)

fantastický Kńažko díky jehož výkonu vypadá tento tv film mnohem lepší než ve skutečnosti je. Závěr je dost nepovedenej (jak z americkýho akčňáku, do salóní český detektivky se fakt nehodí). Ovšem Petr slavík je velmi talentovaný režisér, škoda že nedostal lepší látku.(23.3.2008)

• - Herec Petr Pelzer tímto filmem oslavil jubilejních 40 let před kamerou. (M.B)