TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 5/10/// +Kňažka jsem si celkem užíval, bylo to napínavé a občas i smutné -snad jen víc rozvleklé než by se slušelo/// Na film V hlavní roli jsem se celkem tešil, protože mě zajímal námět. Ve výsledku to vypadá jinak a je to o něčem jiném než bych čekal. Ale nestěžuju si, herci tento snímek tahají do nadprůměru./// Celkem 67%///(7.9.2009)

• gudaulin

Slavíkův televizní film se tváří a chce být kriminálkou a jako takový bohužel nefunguje a rozuzlení zápletky je až urážlivě toporné, takže nakonec musím jít na pouhou 1* a 25 % celkového dojmu, jakkoliv pro zkušeného a dobře hrajícího Milana Kňažka je to nezaslouženě krutý výsledek. Jako psychologické drama stárnoucího muže, který dosáhl profesního vrcholu a už může po pracovní stránce i v mezilidských vztazích jenom ztrácet a který je nucen bilancovat vztahy se svým okolím a příbuzenstvem, by to fungovalo nepoměrně líp.(25.12.2014)

• Slarque

Psychologické drama hrající si na detektivku je sice dobře obsazené, ale jinak většinou nezajímavé, ke konci přímo k smíchu.(2.3.2008)

Příběh si na detektivku víc hraje, vinu na tom má slabší scénář. Ale herecky přesvědčivé hlavně díky Kňažkovi.(7.9.2009)

• Oskar

Budete-li hodinu a půl přebírat čočku, prožijete napínavější večer než při sledování této kostrbaté detektivky. Okruh podezřelých se poměrně záhy zúží na dva lidi a o jednom z nich už z podstaty vyprávění víte, že to neudělal. ;-) Skutečný pachatel se navíc nepřizná pod tíhou důkazů, ale ve chvíli, kdy už je opravdu neúnosný jejich nedostatek. Očekávání, že vše by mohla napravit nějaká nečekaná pointa, se ukážou jako lichá. V hodnocení ale musím zohlednit výborného Petra Nárožného v neobvyklé roli a Milana Kňažka, kterého režisér přiměl hrát bez obvyklé manýry. 40%(6.3.2008)