Kolotoč (TV film)

Komedie

Česko, 2007, 67 min

Nenadchne, ale rozhodně nezklame. Herecky mě překvapil Háma. Celkově rukopis Lucie Konečné rozpoznatelný. Ale mě její příběhy z Růžovky bavily.(20.5.2009)

• slunicko2

Dvě hloupé slepice s dvěma parodiemi na chlapy vás "baví" 67 minut. (15.1.2011)

Ľahkým humorným spôsobom natočený príbeh o mladých manželoch a ich dieťati, ktoré im "nečakane" vstúpilo do životov. Dialógy medzi ženami, medzi mužmi, či kombinované - sú verne odpozorované zo života a dodávajú príbehu autentickosť.(4.11.2007)

• Matty

Hodina anekdot na téma rodičovství - máte zájem? Máte zájem o jednu průměrnou epizodu podprůměrného seriálu (nejen kvůli jménu Lucie Konečné nelze nevzpomenout na OvRZ)? Skutečně máte zájem vidět zcela nedramatický sitkom s nevhodně spárovanou dvojicí špatného baviče (Háma) a výborné herečky (Vilhelmová)? Ano? Dobře vám tak! 25%(5.11.2007)

Jen taková oddechová hodinka, která vás neznudí, možná se něčemu i zasmějete (nejspíš Petru Čtvrtníčkovi), a pak zas bude váš život plynout dál a za čas si možná vzpomenete při pohledu do TV programu, že tohle už jednou dávali.(17.11.2007)