Kolotoč (TV film)

Komedie

Česko, 2007, 67 min

Nenadchne, ale rozhodně nezklame. Herecky mě překvapil Háma. Celkově rukopis Lucie Konečné rozpoznatelný. Ale mě její příběhy z Růžovky bavily.(20.5.2009)

Výstižný název. Dobrý nápad. Provedení nemastné a neslané. Z tématu manželství a dětí se dá udělat mnohem víc. Ústřední manželský pár nemá chybu. Na Kláru Melíškovou si musím povzolna zvykat, od Protektora mám na ni jistou averzi, ale její hlas je docela příjemný, klidně by mohla dabovat. Určitě by se našla nějaká zajímavá postava, které by mohla propůjčit svůj hlas.(10.1.2011)

Televizní komedie, která nenudí a navíc pobaví. Lepší tři hvězdičky.(10.1.2011)

Me to bavilo. Zvlast Ivo Smoldas se svou vetou, ze by bez manzelky zasel :).(10.1.2011)

Taková ta hodinová jednohubka, která potěší především nastávající maminky. Humorem se nešetří, občas vyjde, občas ne. Ale příjemný malý domácí filmeček to určitě je. Hudba: David Kraus(9.1.2011)