Kolotoč (TV film)

Komedie

Česko, 2007, 67 min

Jen taková oddechová hodinka, která vás neznudí, možná se něčemu i zasmějete (nejspíš Petru Čtvrtníčkovi), a pak zas bude váš život plynout dál a za čas si možná vzpomenete při pohledu do TV programu, že tohle už jednou dávali.(17.11.2007)

Nenadchne, ale rozhodně nezklame. Herecky mě překvapil Háma. Celkově rukopis Lucie Konečné rozpoznatelný. Ale mě její příběhy z Růžovky bavily.(20.5.2009)

Taková ta hodinová jednohubka, která potěší především nastávající maminky. Humorem se nešetří, občas vyjde, občas ne. Ale příjemný malý domácí filmeček to určitě je. Hudba: David Kraus(9.1.2011)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 5/10 Prostředí 4/10/// +Vilhelmová i Háma se snaží, hlavně druhá polovina byla celkem i zábavná -slabší rozjezd, chvilku trvá, než se začnete nad tím vším bavit/// Nenáročná, tak trochu jiná komedie o radostech a strastech rodinného života. Manžel (Háma) byl podle mě značka ideál. Manželka (Vilhelmová) si podle mě až moc vymýšlela a často měla přehnané reakce. Ale nuda to rozhodně nebyla a je dost možné, že se spousta z vás v těchto postavách najde./// Celkem 55%///(15.2.2011)

Televizní komedie, která nenudí a navíc pobaví. Lepší tři hvězdičky.(10.1.2011)