poster

Kolotoč (TV film)

Komedie

Česko, 2007, 67 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • otík
  ***

  Taková ta hodinová jednohubka, která potěší především nastávající maminky. Humorem se nešetří, občas vyjde, občas ne. Ale příjemný malý domácí filmeček to určitě je. Hudba: David Kraus(9.1.2011)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 5/10 Prostředí 4/10/// +Vilhelmová i Háma se snaží, hlavně druhá polovina byla celkem i zábavná -slabší rozjezd, chvilku trvá, než se začnete nad tím vším bavit/// Nenáročná, tak trochu jiná komedie o radostech a strastech rodinného života. Manžel (Háma) byl podle mě značka ideál. Manželka (Vilhelmová) si podle mě až moc vymýšlela a často měla přehnané reakce. Ale nuda to rozhodně nebyla a je dost možné, že se spousta z vás v těchto postavách najde./// Celkem 55%///(15.2.2011)

 • Flego
  ***

  Ľahkým humorným spôsobom natočený príbeh o mladých manželoch a ich dieťati, ktoré im "nečakane" vstúpilo do životov. Dialógy medzi ženami, medzi mužmi, či kombinované - sú verne odpozorované zo života a dodávajú príbehu autentickosť.(4.11.2007)

 • McLushi
  ***

  Televizní komedie, která nenudí a navíc pobaví. Lepší tři hvězdičky.(10.1.2011)

 • Skip
  ***

  Jen taková oddechová hodinka, která vás neznudí, možná se něčemu i zasmějete (nejspíš Petru Čtvrtníčkovi), a pak zas bude váš život plynout dál a za čas si možná vzpomenete při pohledu do TV programu, že tohle už jednou dávali.(17.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace