• AngelAngie

Nic než laciná krimi vezoucí se na úspěchu prvního dílu, která už působí tak akorát jako béčková noční televizní podívaná, která by mohla býti dokumentární instruktážní video pro masové vrahy, aby věděli, jaké hračky si doma sestrojit. O těch otřesných hercích a jejich nevýkonech škoda mluvit, opět každej chytrej jak rádio.(20.12.2008)

• Hakha

Je smutné, že tento „seriál“ mě po prvním díle přestal svojí klesající kvalitou bavit. Díky tomu jsem lehce předvídal, že páté pokračování bude jen otravně nudnou podívanou, která vypadá jak z produkce od Asylum a bohužel jsem se moc nemýlil... a tak tuto šikanující zívačku hodnotím 0,5 hvězdičky...(14.5.2011)

60% - 2.-4. díl jsem zatím neviděl, takže mi určitě unikalo spoustu souvislostí, ale šlo to v telce a já se chtěl dívat...(3.2.2013)

Další rok, další halloween, další Saw. Nová zápletka, nové postavy, pitvání starých (zápletek i postav). Já nemůžu být nespokojený. Nejsem z těch, co baží po krvi. A přesto se mi to líbilo. Protože je tu chytrý příběh. Ať si kdo chce říká co chce. Nehledě na to, že to nebylo zase tolik krvavé, spíš trochu víc á la Roxette ;o).(30.10.2008)

Ako som hovoril už v predošlom komentári u štvorky - naťahovačka, ktorá len zbiera prachy, ale stále ešte pozerateľná.Posledné diely už nie sú žiadna sláva, ale pozerať sa to ešte dá.Každá časť sa rozvíja do zadu (vo flasbackoch) aj dopredu a stále je to aspoň niečim zaujímavé.Celkovo je to slabý film, ale ako celok to funguje stále dobre. 55% - 3*(4.12.2010)

• - Stopáž, ve které Hoffman opouští budovu Gideon s Corbett a říká: "Nikdo to nezvládl" je scéna, která už byla natočena dříve jako konec Saw IV (2007), ale nakonec byla vystřižena. (c.tucker)

• - Darren Lynn Bousman režíroval úvodní scénu. (c.tucker)

• - !!! SPOILER !!! První díl ze série Saw, který nekončí větou "Game Over." (Tom Riddle)