• Kaka

Zajímavé mordy a to je asi tak všechno. Jinak naprosto zbytečný film. Sestříhat to do několika efektivních klipů, osolit to pořádnou rockovou hudbou a hned by bylo lépe. Kéž by tak nebyl další díl.(23.1.2009)

Ako som hovoril už v predošlom komentári u štvorky - naťahovačka, ktorá len zbiera prachy, ale stále ešte pozerateľná.Posledné diely už nie sú žiadna sláva, ale pozerať sa to ešte dá.Každá časť sa rozvíja do zadu (vo flasbackoch) aj dopredu a stále je to aspoň niečim zaujímavé.Celkovo je to slabý film, ale ako celok to funguje stále dobre. 55% - 3*(4.12.2010)

SAW V na mne zapůsobil. Škoda jen, že jsem si už moc nepamatoval, co bylo v předcházejících dílech. Navrhoval bych nějakou rekapitulaci před dalším dílem a nebo ať se točí častěji, než 1 x v roce. Pak mi to bude dávat větší smysl :-)(26.12.2008)

Nějak se mi ty figury pletly, co nadělám. Zdá se, že skeptici a odpůrci mají pravdu, je to slabota a nuda, snad jen Jigsaw, ač už dávno mrtvý, zaujal.(9.11.2008)

• Faustka

To co tenhle horor dělalo netradičním a vyjímečným, vzalo definitivně za své...a zbyla po tom jen nepříjemná příchuť, jakéhosi nestravitelného pokrmu, který má s původním "Saw", pramálo společného...tudíž, vážení inovátoři, jděte se s touhle variantou "bodnout!"(9.8.2009)