• Kaka

Zajímavé mordy a to je asi tak všechno. Jinak naprosto zbytečný film. Sestříhat to do několika efektivních klipů, osolit to pořádnou rockovou hudbou a hned by bylo lépe. Kéž by tak nebyl další díl.(23.1.2009)

7/10 = 75%(20.6.2009)

Zatím asi nejhorší Saw. Pořád je to ucházející zábava, ale... Na příště doporučuju konečně opustit tenhle jeden velký příběh, už mi dělá problém pochopit jak se to čím dál víc prolíná a zamotává, jen mlhavě jsem si teď vzpomínal, o co vlastně šlo ve čtyřce. Přijde mi, že v tomhle bodě už je rozvíjení toho jednoho děje celkem sebedestruktivní záležitost. A bude čím dál víc... No takže pustit se do novýho a zachovat jen ten základní koncept, aby to pořád bylo SAW. Malinko to tím osvěžit.(11.1.2009)

• AngelAngie

Nic než laciná krimi vezoucí se na úspěchu prvního dílu, která už působí tak akorát jako béčková noční televizní podívaná, která by mohla býti dokumentární instruktážní video pro masové vrahy, aby věděli, jaké hračky si doma sestrojit. O těch otřesných hercích a jejich nevýkonech škoda mluvit, opět každej chytrej jak rádio.(20.12.2008)

• Jacinda

Je mi jedno jestli to má myšlenku (ano i ten první díl). Je mi jedno jestli je to strašidelný (tudíš správný horor). Jsou mi ukradený úplně všechny důvody, proč by tahle série měla být dobrá. Pro mě je to jen směsice odporných brutálních vražd. Dokonalý návod na zabíjení. Z vyprávění mě stačilo slyšet (nevím ve kterých dílech to přesně bylo) o scéně s injekčníma stříkačkama, s vlastním vydloubnutím oka (jinak smrt), s pitváním svého partnera, který má být podle všeho mrtev (jinak smrt). Smůla že se probere uprostřed prohlížení jeho střev vlastní holkou... Nechutné! Odporné! Ohavné! Strašné! Zrůdné!(30.10.2008)

• - Hoffman (Costas Mandylor) má ve filmu zbraň Glock 17 ráže 9x19mm. (dc125)

• - Darren Lynn Bousman režíroval úvodní scénu. (c.tucker)

• - Ve scéně, kdy agent Erickson mluví s Jill Tuck, je na stole fotografie Ericksona a jeho ženy. Ve skutečnosti na ní je Mark Rolston (herec hrající Ericksona) a jeho reálná žena. (c.tucker)