• Djkoma

Tak zase trochu jinak, ale přesto úplně stejně. Jigsaw by se dal přirovnat k nesmrtelnému, které obchází neviditelný a připravuje všechny možné pasti na zkažené lidstvo... a mě se to líbí. Přestože je Jigsaw už opravdu hodně recyklovaný (100x vymačkaný citron....) bez jeho hlasu si dokáže divák Saw těžko představit a upřímně, možná ani nechce. Tentokrát je krev a nechutnosti na mnohem nižší míře než dříve a to je ku prospěchu, i když se děj stále nepřibližuje překvapivým koncům prvních dílů, což mě dost mrzí. Do příště doufám v nějakou inovaci, opět starý dobrý videoklipový styl a v Jigsawův hlas z jeho kryogenní komory, kde odpočívá a plánuje svá "další díla". PS: proč jsou na plakátech ty sestřičky a ve filmu nic?(20.2.2009)

• kiddo

Nemyslím, že premisa Saw je natolik chabá, aby "série" musela být jen nekonečnou recyklací prvních dvou (pro shovívavější diváky třech) dílů, která má vzbudit zdání komplexnosti. Mohl to být slabý Se7en, slušný povídkový film zaměřený na pasti a jako komiks bych to asi bezvýhradně žrala, ale tuhle celkem dvanáctihodinovou spatlaninu bez náznaku scenáristické námahy fakt neberu. Jestli aspoň šestka nebude čistě povídková, uhryžu si nohu.(1.6.2011)

Pořád to samé znova a znova. 5 díl určitě není nejhorší ale s prvním a druhým dílem už nemá kvalitou nic společného. 50%(14.11.2008)

Saw si po prvním dílu trošku pohoršilo, ale i u pátého dílu to má pro mě náboj a drží si svých 65%.(20.5.2009)

• Hakha

Je smutné, že tento „seriál“ mě po prvním díle přestal svojí klesající kvalitou bavit. Díky tomu jsem lehce předvídal, že páté pokračování bude jen otravně nudnou podívanou, která vypadá jak z produkce od Asylum a bohužel jsem se moc nemýlil... a tak tuto šikanující zívačku hodnotím 0,5 hvězdičky...(14.5.2011)