Až tak moc tě nežere

He's Just Not That Into You

• Německo

Er steht einfach nicht auf Dich

Nie je z teba až tak paf

Komedie / Drama / Romantický

USA / Německo / Nizozemsko, 2009, 124 min

Nic proti ničemu - neurazí ani nenadchne.(11.3.2009)

• Flipnic

Zdlouhavá, nudná blbina, která je ale až neuvěřitelně přesná v jednom základním bodě - všechno co v ní je, všechny ty pravidla a poučky, platí v životě PŘESNĚ NAOPAK...(22.2.2015)

Jediný, co se (samozřejmě) neodpouští, je nevěra. Jinak film ohromuje tím, jak se všechny jeho dějové linky na konci uzavřou, skoro by se chtělo říct logicky...škoda, že tak to v životě nechodí:)(19.4.2012)

• Webb

Tak u této romantické komedie jsem se hrozně nudil. Rozebírání vztahů po celé dvouhodinové délce s nezajímavými momenty není nic pro mě. Herecké obsazení je ale zajímavé. 25%(14.6.2009)

Svěží vztahová komedie, plná starých známých tváří. Charisma, sranda, doják, nevidím jediný mínus. Jako jediný podobně laděný a srovnatelně dobrý film vidím samotnou LOVE ACTUALLY. I když ta je jak jinak než naprostým vrcholem, tohle je moje číslo dvě. Tak mě zaráží to nízké hodnocení, ale co, hlavně že to sedlo mně.(25.8.2009)

• - Filmovalo sa v štáte Kalifornia, Maryland, Oregon a tiež v britskej metropole Londýn. (MikaelSVK)

• - Nejen, že Jennifer Aniston (Beth) a Jennifer Connelly (Neil) mají stejná křestní jména, ale jméno Ginnifer Goodwin (Gigi) se vyslovuje stejně. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Jedním z producentů je i Drew Barrymore. (duklak2)