poster

Až tak moc tě nežere

 • USA

  He's Just Not That Into You

 • Německo

  Er steht einfach nicht auf Dich

 • Slovensko

  Nie je z teba až tak paf

Komedie / Drama / Romantický

USA / Německo / Nizozemsko, 2009, 124 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hellstruck
  *****

  Tak trochu upovídaný návod na to, jak rozumět opačnému pohlaví. A tak trochu přesně to, co jsem potřebovala. Řekla bych, že dost žen se v nějakém příběhu najde. Obzvlášt sympatická je hlavní linka s Ginnifer Goodwin v roli rozkošně tápající Gigi. Myslím, že do její postavy se dalo snadno vcítit, protože která ženská nezažila to netrpělivé vysedávání u telefonu? Mě si film získal již od začátku myšlenkou, že se od dětství učíme tomu, že když se k nám chlapi chovají hrozně, tak nás chtějí. To je zatracená pravda. A pravděpodobně odpověd na otázku, proč se většinou ženské trápí kvůli chlapům, kteří o nás ve skutečnosti nestojí. Řekla bych, že my ženy jsme prostě až příliš komplikované (respektive všechno si komplikujeme samy), chlapi zase v mnohém příliš jednodušší - tím pádem je pro nás těžké rozumět jejich signálům a pak vzniká spousta nedorozumění a zlomených srdcí. Malá úvaha pro zdejší uživatelky :) - film mi dal zkrátka pár podnětů k přemýšlení a přehodnocení různých zkušeností a za to mu trochu nadhodnotím pěti hvězdičkami. Celkově je to velice příjemná záležitost, která neurazí. Mimochodem, tvůrcům se podařilo namíchat kombinaci hvězd, které nesnáším nebo nemusím. Ale přestože se jejich jména (Affleck, Aniston, Cooper, Johansson) tak důležitě výjimají na plakátech, zase tolik prostoru nedostali, což mě opravdu potěšilo.(5.8.2014)

 • Ruut
  ***

  Nic proti ničemu - neurazí ani nenadchne.(11.3.2009)

 • Shakers
  ***

  Čakal som viac teda. Na mňa tu bolo dosť veľa postav čo by až tak nevadilo, skôr to že nie každý príbeh a každá postava vedela utiahnuť svoju čast vo filme. Herecké obsadenie je ale dosť dobre, len škoda že sa s toho nevyťažilo viac. Príbeh nie je zlý, len ma sklamala humorná čast. Priznám sa že ani raz sa tu nebolo na čom zasmiať a je to viac dráma ako skôr komédia. 65% - 3*(12.3.2012)

 • viperblade
  ***

  Nevím, co je zarážející víc - to, že se film snaží být tak originální, aby na konec zabředl do průměrných vod (pod)průměrných romantických komedií, nebo že se zde zahazuje tolik skvělých herců, z nichž minimálně dvě herečky mají na to utáhnout celý film (Johansson a Connelly) a dva herci mají na mnohem víc (Long a Cooper). A aby mě film takhle nudil, to jsem fakt dlouho nežral. Jen za herce nezaokrouhlím 2,5 * dolů…(14.10.2010)

 • lesumir
  **

  Moc jsem očekával a dostal nakládačku. V kině jsem málem několikrát usnul a tolik nudy pohromadě se jen tak nevidí. Zajímavě pojaté, chytré momenty, ale komplexně je to nuda nudoucí a dvě hodiny života ztracené v propasti...(6.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace