poster

Až tak moc tě nežere

 • USA

  He's Just Not That Into You

 • Německo

  Er steht einfach nicht auf Dich

 • Slovensko

  Nie je z teba až tak paf

Komedie / Drama / Romantický

USA / Německo / Nizozemsko, 2009, 124 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  **

  Nejvíce mě bavil Justin Long, i když je mi normálně dosti nesympatický. Dále mě hodně bavila Jennifer Connelly, její topornost, naivita, byla nudná, nudná být měla, výborně se role ujala. Co se třeba Scarlett týče, tak mi přišla až moc přeceněná - takovej ten typ skvělý herečky, která ve filmu být musí, Ben Affleck po dlouhé době opravdu moc potěšil, Bradley Cooper je můj oblícenec už dlouho, takže jako ženská si ho ráda vychutnám polonahého... ale jinak nic pro mě...(28.6.2009)

 • Psema
  ***

  Ken Kwapis je lama. Klidně bych mu odpustil vskutku kýčovitý vizuál, s nímž mě "fascinoval" už v Sesterstvu putovních kalhot, ale nevyváženost jeho filmu přehlížet prostě nejde. Dobrá půlka linií je prachsprostá nuda bez jakékoliv logiky, kde se všichni chovají jako totální mimoni a nikomu to zjevně nedochází. Co scénář provádí s postavami Connollyho, Connelly či Coopera je naprosto neuvěřitelné a kolikrát jsem měl dojem, že jde snad o špatný vtip na téma z koho uděláme většího vola, aniž bychom to něčím podepřeli. Ještě že jsou Long s Goodwin dost sympatičtí a jejich vztah založený na popírání vztahových klišé dokáže zaujmout jak frázemi očividně cucanými z prstu, tak vychytávkami jako ze života. Vtipné to ovšem příliš není a celé dvě hodiny působí jako zvláštní slepenec, jenž si neumí vybrat, jakým žánrem chce vlastně být. Tuctovka, která měla soudě z obsazení a tématu na mnohem víc.(21.3.2009)

 • larelay
  ****

  Velka spokojnost... Nemam k tomu viac co dodat, len to, ze amores perros :D PS: V jednom pribehu ako keby som videla samu seba... Neuveritelne.(27.7.2009)

 • Boogeyman
  ****

  Jo, jakmile jde o odlehčenou romantiku s pěknejma holkama (a tady jich je požehnaně), jsem ve svým živlu. Rád se nechám lacině dojímat.(9.8.2009)

 • Xmilden
  ***

  Další z řady filmů, který se komediální formou snaží řešit partnerské vztahy a zákonitosti lásky. Největší kočka jednoznačně Jennifer Aniston. Rozhodně film stojí za vidění, ale chyběla mi nějaká větší odvaha.(2.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace