poster

Až tak moc tě nežere

 • USA

  He's Just Not That Into You

 • Německo

  Er steht einfach nicht auf Dich

 • Slovensko

  Nie je z teba až tak paf

Komedie / Drama / Romantický

USA / Německo / Nizozemsko, 2009, 124 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nunka
  ***

  Maximálne oddychová komédia a celebritami prepchaná uvravená romantika zároveň, kt. sa mi zo začiatku aj celkom zaliečala svojím nadhľadom, úvodnou koncepciou, pribúdajúcou stopážou naberala na obrátkach typickej červenej knižnice, slaďunkým záverom končiac...(12.6.2009)

 • lesumir
  **

  Moc jsem očekával a dostal nakládačku. V kině jsem málem několikrát usnul a tolik nudy pohromadě se jen tak nevidí. Zajímavě pojaté, chytré momenty, ale komplexně je to nuda nudoucí a dvě hodiny života ztracené v propasti...(6.5.2009)

 • Flipper
  ***

  Ide len vlastne o dvojhodinovú výpoveď o vzťahoch medzi mužmi a ženami. Nič povznášajúceho, nič očarujúceho, len realita a sem tam romantika. Kým Love Acctualy každá scéna dýchala a dostávala sa do veľkého finále, tu celý čas cítiť akúsi prečačkanosť a snobstvo v láske, ktorá by sa mohla nazvať na Americký spôsob. Muži stále zahýbajú, odmietajú, využívajú, nezavolajú, ženy len preháňajú, afektujú a v jednom kuse tlachajú a kecajú. Niekedy však dávka reality z polosladkým finišom stojí zato..... Inokedy vás však rozčúli vyčačkanosť prostredia, kde bolo všetko tip-top, až ma z toho lesku bolo zle. To je však problém dvojhodinových romantických (polo)komédií. V tejto to platí najviac, keď má divák na začiatku úplný miš-maš v postavách, strih je akýsi nepresný. Potom sa to všetko vyjasní, dotaneme kde tu pekný herecký výkon, ktorý však opäť hasne pri nepodarenom dialógu, alebo réžií. Hrozne ťažko mi je preto hodnotiť túto hviezdnými menami napraskanú romantiku, lebo sám niesom istý či sa mi páčila, či nie. Realita, kontra sladota v jednom, ale asi viac ide k tým nižším hodnoteniam. Ide o typický film, na ktorý zoberieš babu do kina.(12.6.2009)

 • Sobis87
  ***

  Dostal jsem víc, než jsem čekal. Víc, než sliboval plakát jak z červené knihovny, víc, než sliboval průměrný trailer. Je to romantický propletenec několika lidských osudů, stejně jako dnes již klasická Láska nebeská, tentokrát se hraje ale na trošku vážnější notu a myslím si, že to není vůbec na škodu. Scénář je totiž v některých momentech až nečekaně chytrý a občas se v něm nechází nějaké to moudro nebo životní pravda. O to větší škoda, že jako celek je scénář kvalitativně velmi nevyvážený. Chytré scény a originální nápady se střídají s těmi pitomými a klišovitými jako na horské dráze, což tento jinak kvalitní film docela sráží. Díky bohu za neskutečně našlapané obsazení. Když se díváte na film, ve kterém spolu hrají Scarlett Johansson, Ben Affleck (už mu sakra odpusťte ty vylomeniny, které dělal pro J´Lo, ten chlap hrát umí), Jennifer Aniston, Jennifer Connelly, Drew Barrymore, Luis Guzmán, Justin Long (jehož hvězda pomalu ale jistě stoupá) a herecký veterán Kris Kristofferson, těžko vás od obrazovky vyžene kdejaký scenáristický laps, kterých tu sice není nejméně, ale věřte, že jsem čekal něco výrazně horšího. Takto se opravdu dá hovořit o příjemném překvapení. Sympatický malý film s velkými jmény, který by si přál být o něco chytřejší, než na kolik má. 70%(25.7.2009)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 10/10 Děj 5/10 Hudba 4/10 Prostředí 4/10/// +Ginnifer Goodwin a Justin Long, potěší i Drew Barrymore a samozřejmě celkové hvězdné obsazení, postavy mají dostatek prostoru a díky dlouhé stopáži je čas odvyprávět i jejich příběh -místy nemastné, neslané, často babsky ukecané, některé postavy mě nevzali, prostředí bytů, barů a kanceláří nijak neohromí, hudba je spíš upozadněná/// Čekal jsem o dost víc a tak trochu jsem to přetrpěl. Poslední třetina byla nejlepší, protože postavy už jste měli přečtené a byli jste zvědaví na to, jak to s nimi dopadne. Nejkouzelnější dvojicí je Ginnifer a Justin, pro někoho možná i dějová linka se Scarlett a Bradleyem. Jinak to ale moc pohromadě nedrží a některé postavy jsou spíš nezajímavé (Jennifer Connelly, Jennifer Aniston). Tak už to ale bývá. Pro holky to asi bude zajímavější film než pro většinu mužské populace. Pár moudrých rad se tu možná najde, jestli je ale budu aplikovat to si nemyslím./// Celkem 55%///(29.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace