poster

Až tak moc tě nežere

 • USA

  He's Just Not That Into You

 • Německo

  Er steht einfach nicht auf Dich

 • Slovensko

  Nie je z teba až tak paf

Komedie / Drama / Romantický

USA / Německo / Nizozemsko, 2009, 124 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lesumir
  **

  Moc jsem očekával a dostal nakládačku. V kině jsem málem několikrát usnul a tolik nudy pohromadě se jen tak nevidí. Zajímavě pojaté, chytré momenty, ale komplexně je to nuda nudoucí a dvě hodiny života ztracené v propasti...(6.5.2009)

 • arachneuss
  *

  Air France je vynikající cestovka. Let z Paříže do San Franciska trvá něco okolo 8 hodin a tudíž jsem si naplánoval, jak krásně se vyspím. Chyba lávky! Celou dobu jsme putovali se sluncem a já po dvou hodinách už začínal vidět dvakrát, ale spánek nikde. Pak ale koukám na obrazovku a tam film. Dal jsem si sluchátka na hlavu a začal sledovat. Po pár minutách se mi v zorném poli objevil Ben Affleck a Jennifer Aniston a mně už bylo jasné, že se jedná o tu romantickou komedii, jejíž plakát mne strašil každé ráno při cestě do školy. Uplynuly dvě hodinky a spal jsem jako mimino. P.S. Za poslední desetimutovku by měli být scénáristé postaveni před popravčí četu, protože do té doby působil Affleck z těch všech chlapů jako největší sympaťák. P.S.S Scarlett se zase nesvlíkla. Člověk stále čte o tom, jak má nejlepší dekolt na světě, ale že by se s ním pochlubila, to ne.(9.7.2009)

 • Xmilden
  ***

  Další z řady filmů, který se komediální formou snaží řešit partnerské vztahy a zákonitosti lásky. Největší kočka jednoznačně Jennifer Aniston. Rozhodně film stojí za vidění, ale chyběla mi nějaká větší odvaha.(2.1.2012)

 • Nathalie
  ***

  Tak dlouho se stavíme na hlavu...až nás ta bolest postaví na nohy.(5.4.2009)

 • Spiker01
  ***

  Celkem pohodová, dobře obsazená romantická komedie, která se sice tak trošku marně snaží hrát na americkou Lásku nebeskou, leč mě se tohle líbilo přecejen o trošku více. Už jen proto, že jsem byl ušetřen bídného suchého anglického humoru. Naproti ostatním musím přiznat, že se mi naopak rozložení příběhu do více párů líbilo a nenutilo nudit se, jelikož si myslím, že takový příběh by se pro jediný pár moc nehodil. Navíc jsou ty páry tvořeny vesměs známými a sympatickými herci, což lépe vtáhne do situace. Abych to shrnul, určitě bych našel lepší romantické komedie, které si i rád pustím znova, He's Just Not That Into You však taky není úplně zlé a alespoň za jedno shlédnutí stojí. PS : Scarlett :P ...60%(24.5.2014)

 • - Krycí jméno filmu bylo "Boy Trouble". (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Stejnojmenná kniha, z níž film vychází, není klasická beletrie, nýbrž jedna z mnoha příruček na téma "Jak zlepšit svůj život". (duklak2)

 • - Ve scéně, kdy je Gigi (Ginnifer Goodwin) na józe, kde stále čeká na zavolání Conora (Kevin Connolly) s telefonem na cvičící podložce, cvičitelka říká, aby se cvičící postavili do pozice psa. Ženy v záběru jsou však včetně Gigi v pozici kobry. (paphaja)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace