Až tak moc tě nežere

He's Just Not That Into You

• Německo

Er steht einfach nicht auf Dich

Nie je z teba až tak paf

Komedie / Drama / Romantický

USA / Německo / Nizozemsko, 2009, 124 min

• lesumir

Moc jsem očekával a dostal nakládačku. V kině jsem málem několikrát usnul a tolik nudy pohromadě se jen tak nevidí. Zajímavě pojaté, chytré momenty, ale komplexně je to nuda nudoucí a dvě hodiny života ztracené v propasti...(6.5.2009)

• arachneuss

Air France je vynikající cestovka. Let z Paříže do San Franciska trvá něco okolo 8 hodin a tudíž jsem si naplánoval, jak krásně se vyspím. Chyba lávky! Celou dobu jsme putovali se sluncem a já po dvou hodinách už začínal vidět dvakrát, ale spánek nikde. Pak ale koukám na obrazovku a tam film. Dal jsem si sluchátka na hlavu a začal sledovat. Po pár minutách se mi v zorném poli objevil Ben Affleck a Jennifer Aniston a mně už bylo jasné, že se jedná o tu romantickou komedii, jejíž plakát mne strašil každé ráno při cestě do školy. Uplynuly dvě hodinky a spal jsem jako mimino. P.S. Za poslední desetimutovku by měli být scénáristé postaveni před popravčí četu, protože do té doby působil Affleck z těch všech chlapů jako největší sympaťák. P.S.S Scarlett se zase nesvlíkla. Člověk stále čte o tom, jak má nejlepší dekolt na světě, ale že by se s ním pochlubila, to ne.(9.7.2009)

Další z řady filmů, který se komediální formou snaží řešit partnerské vztahy a zákonitosti lásky. Největší kočka jednoznačně Jennifer Aniston. Rozhodně film stojí za vidění, ale chyběla mi nějaká větší odvaha.(2.1.2012)

Tak dlouho se stavíme na hlavu...až nás ta bolest postaví na nohy.(5.4.2009)

Celkem pohodová, dobře obsazená romantická komedie, která se sice tak trošku marně snaží hrát na americkou Lásku nebeskou, leč mě se tohle líbilo přecejen o trošku více. Už jen proto, že jsem byl ušetřen bídného suchého anglického humoru. Naproti ostatním musím přiznat, že se mi naopak rozložení příběhu do více párů líbilo a nenutilo nudit se, jelikož si myslím, že takový příběh by se pro jediný pár moc nehodil. Navíc jsou ty páry tvořeny vesměs známými a sympatickými herci, což lépe vtáhne do situace. Abych to shrnul, určitě bych našel lepší romantické komedie, které si i rád pustím znova, He's Just Not That Into You však taky není úplně zlé a alespoň za jedno shlédnutí stojí. PS : Scarlett :P ...60%(24.5.2014)

• - Krycí jméno filmu bylo "Boy Trouble". (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Stejnojmenná kniha, z níž film vychází, není klasická beletrie, nýbrž jedna z mnoha příruček na téma "Jak zlepšit svůj život". (duklak2)

• - Ve scéně, kdy je Gigi (Ginnifer Goodwin) na józe, kde stále čeká na zavolání Conora (Kevin Connolly) s telefonem na cvičící podložce, cvičitelka říká, aby se cvičící postavili do pozice psa. Ženy v záběru jsou však včetně Gigi v pozici kobry. (paphaja)