Nová dcera

Checco Varese

Paul Brooks

Kostýmy:

Dana Campbell

Šokující tajemství dřívějšího majitele domu a Kevin Costner, který se snaží vše vyřešit a hlavně ochránit svoje děti. Překvapivě dobrý horor, po zdejším hodnocením jsem v takový thriller ani nedoufal. ( Hodnocení: 7/10 )(12.5.2012)

Americká blbina se španělským důvtipem a originalitou. Čekal jsem další rodinný horor s trapným hrdinským koncem, kdy hlavní přeživší, žena vyndá tu nejtvrdší hlášku a sejme hlavního záporáka. Nic takovýho se naštěstí nekoná. Atmosféra je chvílema fakt hustá. Občas to pokazí nějaká stupidní scéna, ale není jich mnoho. Sice naprosto nechápu, kdo měli být ty lidožravý bestie, ale díky nim to bylo zajímavý.(23.10.2010)

Příjemně strašidelný horor s Kevinem Costnerem v hlavní roli. Je o spisovateli, který se poté, co se s ním rozvedla manželka, nastěhuje do domu, který se nachází na prokletém místě poblíž staré pohřební mohyle opředené mnoha strašidelnými mýty. A s jeho dcerou se začnou rázem dít podivné věci. Tajemné šlápoty na podlaze, pavouci v šuplíku a slaměná panenka asi sotva někoho vyděsí, ale film jako celek obstojně funguje, i když si dovedu Costnera představit, jak by ještě před pár lety s takovým scénářem producenta hnal ze dveří. Dneska už si tolik vyskakovat nemůže, a tak tuhle roli přijal a zahrál ji dobře. Vše se odvíjí v pomalém tempu, ale bavilo mě sledovat postupnou proměnu dcery na prahu dospělosti a chtěl jsem zjistit, co za ní vězí. Vysvětlení sice nebylo tak maximálně srozumitelné, jak jsem potřeboval, ale za to, že režisér Luiso Berdejo spolu s hudebním skladatelem Javierem Navarretem prokazovali urputnou snahu vyděsit i v tom nejklidnějším záběru, si ode mě tento horůrek vysloužil dobré hodnocení. 60%(31.10.2011)

• berusche

Jaj, ja se tak tesila :( Ze zacatku jsem si rikala, ze po dvaceti minutach to bude urcite zajimavejsi, vzdyt preci Kevin by mohl byt alespon minimalni zarukou. Musim rict, ze pointa me zklamala, stejne tak dejova nevyvijejici se linie (no dobra, ona se sice vyviji, ale od nikud nikam, ze?). Zas na druhou stranu, zvuky jsou desive, to se musi nechat, i kdyz si na ne v polovine filmu asi zvyknete. Prisery jsou bohuzel takove nedopracovane, no ty jejich tlamicky, skoro bych se jako divák urazila, cim ze me to tady tvurci krmi :D ... Predstavitelka "nove dcerky" mi oproti jinym nevadila, je to docela hezka holcina ;)(13.10.2010)

• EvilPhoEniX

Fakt slabé.. Jak se áčkový Herec mohl k tomuhle Upsat grr... Koukat se na to dalo, příliš jsem se nenudil, Ale napětí či strachu jsem se nedočkal...(24.5.2012)