poster

Nová dcera

 • USA

  The New Daughter

Thriller / Horor / Mysteriózní

USA, 2009, 103 min

 • Omnibus
  **

  Také "Držitel Ceny Akademie®" je jen člověk a musí se nějak živit v údobí mezi svými dobrými filmy. A co takovej život filmové hvězdy stojí peněz! To máte - jídlo, prádlo, žrádlo, složenky, milenky, chůvy, bodyguardi, zahradníci, právníci... a samozřejmě taky doplňování sbírky uměleckých artefaktů. Například o strašidelného tahacího kačera, co mu fakt strašně strašidelně vržou kolečka. Takže Kevina docela chápu, že si kvůli prachům střihne roli i v nějakém tom prefabrikovaném paskvilu. Zbytečná ztráta času.(31.1.2013)

 • petero
  **

  Luis Berdejo (scenárista [REC]) nenapísal scenár k The New Daughter. Ten by nebol sviežim závanom ani pred 30 rokmi a zdá sa že ako režisér tiež nemá čo ponúknuť. Nech len pekne vypiluje svoj ďalší scenáristický kúsok s Pacom Plazom - [REC] Genesis. Ivana Baquero (El Laberinto del Fauno) tiež akosi sklamala a tak jedinou istotou je stále dobrý Kevin Costner.(21.5.2010)

 • demented
  ***

  Typická Costnerovská blitka typu White Noise (áno, viem že tam nehral :)) alebo Na krídlach vážky. Neurazí, nenadchne a za dva dni si na to človek ani nespomenie.(3.6.2010)

 • SOLOM.
  ***

  Říkal jsem si, hraje tam Costner, půjde o mysteriózní horor, to by nemuselo být špatné. Taky jsem si zprvu tenhle film jakžtakž užíval, prostředí vypadalo slušně a já se těšil, jakou roli v tom všem bude hrát ona mohyla. Jenže tvůrci všechno posrali tím, že nám ukázali ony (polobohy) moc brzo a já měl po náladě. Pak už jsem jen více méně znuděně seděl a čekal, kdy bude konec. Atmosféra totiž místy neskutečně stagnovala, napětí si větší polovinu filmu vzalo náhradní volno a herecké výkony obou dětských protagonistů taky dost průměrné. Kde originalita moc příležitosti nedostane, tam to ani Kevin nezachrání.(26.5.2013)

 • Faidra
  **

  Faidra Postradatelná si vám dovoluje zprostředkovat několik rad pro začínající autory od Jacka Torrance osobně. 1. Nestaň se spisovatelem, 2. Když už se jím staneš, nedostaň se do tvůrčí krize a osobních problémů, 3. Když už se do nich dostaneš, nestěhuj se na samotu, kde vlkodlaci dávají dobrou noc, 4. Když se staneš, dostaneš a odstěhuješ - tak se nediv!(20.4.2013)

 • - Natáčení probíhalo ve městě McClellanville nedaleko toku řeky Santee v Jižní Karolíně. (Terva)

 • - John James (Kevin Costner) nosí hodinky značky Panerai. (dyfur)

 • - James Gammon, představitel Rogera Wayna, zemřel šest měsíců po uvedení filmu do kin. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace