Nová dcera

Checco Varese

Paul Brooks

Kostýmy:

Dana Campbell

Říkal jsem si, hraje tam Costner, půjde o mysteriózní horor, to by nemuselo být špatné. Taky jsem si zprvu tenhle film jakžtakž užíval, prostředí vypadalo slušně a já se těšil, jakou roli v tom všem bude hrát ona mohyla. Jenže tvůrci všechno posrali tím, že nám ukázali ony (polobohy) moc brzo a já měl po náladě. Pak už jsem jen více méně znuděně seděl a čekal, kdy bude konec. Atmosféra totiž místy neskutečně stagnovala, napětí si větší polovinu filmu vzalo náhradní volno a herecké výkony obou dětských protagonistů taky dost průměrné. Kde originalita moc příležitosti nedostane, tam to ani Kevin nezachrání.(26.5.2013)

• V_erus_h

Tákže.. Překousla bych protivnou holku, podle mě by se to dalo vyřešit tím, že by jí táta občas jednu fláknul.. :D Překousla bych dle mě retardovanýho kluka, kterej v 11 letech není schopnej pochopit, že mířit na lidi se nemá.. Překousla bych i příběh, kterej tu už byl tak miliónkrát.. Problém byl, že z tý hodiny a třičtvrtě se hodinu a čtvrt nic nedělo.. A tím myslím vůbec nic.. :D A to teda neberu..(9.5.2013)

Rozpočet $15miliónovTržby Celosvetovo $576,000▐ Miestami slušná dávka napätia, príbeh mohol byť lepšie rozvinutý, rozpracovaný aby to malo lepší zmysel, hĺbku, masky a triky ušli ale ide len o ničím výnimočný podpriemer. /40%/(24.9.2012)

Kevin Costner v žánrovom filme! Zdá sa to neodolateľné. A ono vlastne aj svojim spôsobom je, pretože Kev robí čo môže a občas vykukne na povrch niečo, prečo sme ho mali pred 25 rokmi tak radi. Ako hororový prírastok však tento film nieje ničím, čo by zarezonovalo, všetkých tých hrôzu naháňajúcich aspektov žánru ( atmosféra, gore, pointa ) je tu poskromne, alebo sú nedotiahnuté a môžme naozaj vďačiť tejto - poviem to úprimne - vyslúžilej superstar, že snímok neklesol pod priemer.(12.4.2016)

Typická Costnerovská blitka typu White Noise (áno, viem že tam nehral :)) alebo Na krídlach vážky. Neurazí, nenadchne a za dva dni si na to človek ani nespomenie.(3.6.2010)