Yes Man
-
Yes Man
-
Yes Man
Komedie / Romantický
USA, 2008, 100 min
Režie:
Peyton ReedHrají:
Jim Carrey, Zooey Deschanel, Bradley Cooper, Danny Masterson, Sasha Alexander, Molly Sims, Terence Stamp, Patrick Labyorteaux, Fionnula Flanagan, Michael Papajohn, Brent Briscoe, Rhys Darby, Mike Gomez, Heidi Herschbach, John Michael Higgins, Luis Guzmán, Rocky Carroll, Carrie Reichenbach, David Scott, Jarrad Paul, John Cothran Jr., Sean O´BryanPlakáty
Obsah
-
Rozvedený Carl Allen, který se uzavřel před celým světem, absolvuje seminář se svérázným guru a jeho život se od základu změní. Odteď bude na všechno odpovídat slůvkem ano. V hlavní roli americké komedie režiséra Peytona Reeda exceluje Jim Carrey.
Carl Allen přišel na to, jak se zbavit porozvodové deprese a neperspektivní práce. Dosud jen seděl po večerech doma, odmítal návrhy svých přátel a na všechno odpovídal slůvkem ne. Ale poté, co absolvoval seminář vedený svérázným guru, se Carl rozhodne, že půjde vstříc životu a na všechno bude říkat ano. Bungee jumping? Ano. Nakupovat prostřednictvím teleshoppingu? Ano. Naučit se korejsky? Ano. Koupit si letenku na první let kamkoli? Ano. Získat dívku svých snů? Ano. Odbourat ostatní pohodovou, legrační taškařicí? Ano! Jim Carrey zapojuje každý kousek svého těla i každý sval své proměnlivé tváře v komediální eskapádě na téma: jak se otevřít životním možnostem. Zejména když zahrnuje i romanci se sympatickou, svobodomyslnou hudebnicí Allison (Zooey Deschanelová). Režisérem filmu je Peyton Reed (Bravo, Girls! a Rozchod!). (oficiální text distributora) -
Film je o muži (Jim Carrey), který se rozhodne zásadně změnit svůj dosavadní život. A to tím že na všechno co mu přijde do cesty začne říkat "ANO". A tak se vydává na cestu se svým kamarádem (Bradley Cooper). Film je natočen podle stejnojmenné knihy od britského autora Dannyho Wallace. (Worissek)
- komentáře
- zajímavosti
- ext. recenze
- galerie
- videa
- v bazaru
- ve filmotéce
- diskuze
Komentáře uživatelů k filmu (1 074)
-
pe3czech
Jeden z mých TOP oddechových snímků!! Leckdy je to jen úsměvná záležitost, ale třikrát nebo čtyřikrát jsem málem smíchy umřel! Určitě stojí za shlédnutí. Jim Carrey navždy.(19.9.2009)
-
Toumyk
Povedená komedie...nedokážu si na Jimově místě kohokoli jiného. Dal tomuto film šťávu...takže Ano, ano líbilo se.(24.9.2009)
-
MikeMyers
Jim Carrey , komedie, klasika super filmek(13.10.2009)
-
Uhura
Trochu jsem se bála tématu, které mi připomínalo "absolutní pravdy" ve stylu Lhář, lhář. Čekala jsem vtipného Carreyho v dojemném příběhu. Byla jsem ale příjemně překvapená. Kromě toho, že jsou události i samotné chování hlavního hrdiny místy poněkud přemrštěné až nepřirozené, což je ale v rámci komedie odpustitelné, jsem se docela bavila. Jim Carrey pořád umí, a se sympatickou, krásnou Zooey Deschanel se skvěle doplňují.(23.11.2009)
-
Andy1985
Hodně optimistické a nabuzující. Pokud nejste antiJimovský skeptik, tomuhle filmu musíte říct "Ano"!(2.12.2009)
-
smeke
Slabota, film o ničom, prečo dávam tri hviezdy ani neviem.(30.12.2009)
-
PavelH
Příjemně jsem se pobavil u povedené komedie. Jim jako vždy výborný.(31.1.2010)
-
gilthix
Bavil jsem se, film předčil má očekávání, několikrát jsem se přistihl, jak se upřímně usmívám.(11.3.2010)
-
Leksland
Komedie, která poukazuje na jedno slovíčko, slovíčko zní ano. Carl (Jim), se rozhodne navštívit sezení, kde ho přesvědčí, aby říkal ano na každou položenou otázku. A to mu změni život o 360 stupňů. Ze začátku sice nadává, než ho říkat ano zavede k Zooey Deschanel do které se zamiluje. Skvělí návrat Jima Carreyho, tak jak ho všichni známe. I když víme co od něho od dob Masky čekat, pořád mě donutí se smát. Dávám jasných 4 i když scénka se zachraňováním sebevraha mi tam přišla zcela navíc.(4.6.2010)
-
TedTonks
Film sice má slabší chvilky, ale ty zachraňuje Jim Carrey. V tomto filmu vynikají jeho herecké schopnosti. Dokáže skvěle zahrát vážného ustaraného stereotypního muže, i ztřeštěného blázna na motorce s nemocniční košilí a nahým zadkem. Já moc na tyhle zdlouhavé slovní rozbory moc nejsem, takže jenom poslední věc: jestli se mě zeptáte, jestli ten film stojí za to shlédnout, tak já říkám ANO! TO LIVINGDEAD: Tak proč ty dvě hvězdy?(27.7.2010)
-
Demoiselle
Ano ano ano ano! Všemu, pořád, nikdy neříct Ne! Má to něco do sebe. To bylo asi poprvné, co jsem se v kině smála tak, že mě někdo okřikl - tímto se omlouvám. Ale já si nemohla pomoct, strašně mě to bavilo, Jim mě bavil a celej ten příběh mě pobavil!(10.9.2010)
-
jefimyc
3 hviezdičky? ANO!(26.9.2010)
-
yazik
Jim opět nezklamal, nerad bych se neustále opakoval, ale tenhle jeho styl prostě miluju, takže ano ano ano ano ano :)(30.9.2010)
-
benqsiemens
Jo, supr, vtipné, originální, Jim Carrey, všudypřítomný optimismus.... Parádní oddechovka při které jsem se opravdu nenudil a několikrát i od srdce zasmál. Rozhodně doporučuji všem škarohlídům a pablbům, kteří na svět zírají přes brejle zamazaný černou barvou na rakve a negativismus z nich jen srší. Samozřejmě, že takhle se úplně žít nedá, ale aspoň lehce se pokusit vše neodmítat by mohlo být v některých životních situacích ku prospěchu - ne však vždy, to je recht, třeba když tě kámoš se sebevražednými sklony požádá, jestli by jsi si ním neodpočinul v kolejišti, rozhodně neříkej ANO - taková rada do života (aby furt trval).(11.10.2010)
-
Denda3
Velké zklamání. Jim Carrey umí být mnohem vtipnější. Moc jsem se nenasmála.(23.11.2010)
-
Kariya
Z počátku se to jeví jako průměrná americká komedie, stejnobarevná, stejně laděná, jako všechny kolem. Ale z čista jasna se vám dostaví důkaz, že předsudky jsou špatná věc. Kde se vezme, tu se vezme, perfektní filozofická pointa, která se v tomto žánru jen tak nevidí. Lidé aktivní mi třeba ani moc za pravdu nedají, jelikož ne každý aktivní člověk bude tuto myšlenku shledávat za tak filozofickou a pravdivou. Ale všichni ty peciválové, lenoši, počítačový a televizní maniaci, věčný spáči, netykavky, nekaliči, vorkoholici, šprti a podobné ztrácející se existence dnešní společnosti, si mohou z této komedie něco odnést. Vážně doporučuji každému, kdo ještě neřekl životu ,,ANO!" !!(28.11.2010)
-
oasismanik
Rozkošnejšiu ženu, ako Zooey Deschanel v tomto filme som ešte nevidel, inak film slabší nadpriemer.(6.12.2010)
-
kill-tec
YES YES YES!! Někoho to asi nebaví, někomu to asi tak dobrý nepřijde, ale když jste labužníkem Carreyho xichtu, tak to prostě musíte žrát od začátku do konce..(16.12.2010)
-
Alice02
Jak si oblepil tu hlavu izolačkou!!!(18.12.2010)
-
Gooran
Zábavné dílko, u kterého osobně nemusím namáhat mozek a mohu si jen tak užívat kvalit Jima Carreyho, který mi jako komik docela sedne.(2.1.2011)
Hodnocení uživatelů
Fanklub filmu
Premiéry
Nevhodný mládeži do 12 let
| V kinech ČR od: | 15.01.2009 Warner |
|---|---|
| V kinech SR od: | 08.01.2009 Continental |
| Na DVD od: | 25.05.2009 Magic Box |
| Na Blu-ray od: | 25.05.2009 Magic Box |