Profesionálky (TV seriál)

Svieža štvorka

Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 2007, 30 min

Dante Spinotti

Angie Harmon, Laura Harris, Aubrey Dollar, Rob Estes, Linda Park, Christina Moore, Steve Cell, Tyrees Allen, Ever Carradine, Kelvin Yu, Alain Uy, Michael O'Neill, Marcus Chait, Paula Newsome, Anita Gillette, Tim Griffin, Orson Bean, Rooney Mara, Judith Hoag, Daniel D. Lee, Robert Picardo, Jonathan Adams, Wendell Pierce, Tracy Howe, Josh Randall, Joel Gretsch, Scott Michael Foster, Amanda Fuller, Neil Hopkins, Aisha Hinds, Travis Caldwell, Clayne Crawford, Nicki Micheaux, Kyle Secor, Heather Chase, John Billingsley, Caroline Williams, Roy Vongtama, Callard Harris, Rebecca Lowman, Brent Tarnol, Randy Flagler, Ryan Kelley, Elizabeth Ho, Brady Smith, Vyto Ruginis, Luis Moncada, Ray Campbell, Paul Kampf, Renee Victor, Matthew Corbett Davis, Chase Kim, Jamie McShane, James Huang, Mariano Mendoza, Ricardo Chacon, Larry Sullivan, Rick Zieff, Andy Mackenzie, Bryan Callen, Dale Godboldo, Adrian Quinonez, Roy Jackson, Yeena Fisher, Suzanne Cryer, Shawn Ryan, Charles Fleischer, Coby Ryan McLaughlin, Jennifer Ilene Perry

Čtyři kočky a pár vražd. Docela zajímavý krimi - seriál, ale žádný zázrak.(2.6.2010)

• corona

Tak už nám vraždy riešili policajti, inšpektori, vedci a vedkyne, súdna antropoligička, matematik, záhradníčky, stará dáma, šedá mozgová kôra, pes a ešte neviemkto, tuná ich riešia štyri dámy, ktoré si miesto čajového krúžku založili spolok /ako aj originálny názov zodpovedá/ a popri vyšetrovaní si stihnú vyriešiť svoje citové, rodinné a pracovné problémy a v USA to tuším skončilo I. sériou(22.1.2009)

No, není to až tak špatné, jak by se mohlo zdát. Myslím, že takových slabších 60% tomu mohu dát s klidem. Není to bůhvi jaký zázrak, vyšetřování je dosti odfláknuté a nepropracované a spousta dialogů takových naivních. Nicméně je to natočeno velice svižně a dynamicky, je tam i několik vtípků, zábavných rozhovorů a narážek a v podstatě to docela rychle utíká, takže to ani nenudí. Je to prostě lehká nanáročná zábava, u které se člověk pobaví. Navíc přidaná hodnota pro mě je Laura Harris, na kterou se mi velice pěkně dívá. Na odreagování OK. Howgh!(27.5.2010)

• Standito

Otrepaná kriminálka na štýl amerických CSI, až na to, že vyšetrovateľmi je štvorica báb. Aké originálne...(29.1.2009)

Časť od časti vnútorne mením rozhodnutia v hodnotení. Je to, akoby tvorcovia mali dvoch scenáristov a jeden dominoval nad druhým. Pôvodne som chcel dať iba tri hviezdy, ale došlo mi, že nemôžem celý serál trestať za zlý dabing. Ten sa ťažko počúva, pretože dospelých ľudí tu dabujú herci, ktorí zväčša dabujú deti. V hlave sa to dosť bije, podvedomie je sviňa.(9.1.2009)