Tohle je Sparta!

Meet the Spartans

Komedie

USA, 2008, 83 min

• Beckett51

Po několika letech jsem uviděl pár minut z tohohle filmu, a dostal jsem takový hemoroidy, že sem myslel, jestli mi mozek neleze prdelí. Absolutně nejvíc dementní kokotina a snad ten nejupřímnější odpad, kterej jsem kdy udělil.(26.5.2010)

• Malarkey

Ježiši Kriste! Kleju, ale mám proč. Jason Friedberg a Aaron Seltzer. Ti dva si prostě nedají pokoj. Už stačí to, že vytvořili dva filmy, které s hodnocením pod třicet vládnou s přehledem těm nejhorším filmům, co tady na databázi můžem vidět a oni se s tím nemažou a klidně točej parodie dál. Zajímalo by mě, kam tohle všecko povede. Parodie na jediný film. A ještě k tomu na 300. Sice jsem se tam občas zasmál, ale to byla opravdu výjimka. A další věc je ta, že jediný s čím autoři přicházejí, krom parodování "třístovky" je parodie samotných postav Ameriky současnosti a prakticky já nemůžu pochopit už vůbec nic. Teoreticky. Sice se to vydedukovat dá, ale je to tak blbý, až to není hezký. Ještě že to má takovou délku. Hodina a pár minut k tomu, alespoň se to dá vydržet. Hrůza hrůzoucí, už jen čekat, s čím příjdou příště. A těch nechutností pomalu přibývá a přibývá a těch opravdu povedených vtípků odchází do věčných lovišť samotné parodie, a ta se z toho všeho v dnešní době už horko těžko vyhrabe. Když budou v Americe vznikat takovéto zvěrstva tak o tom značně pochybuju.(11.4.2008)

• mysicka

dvacet minut.. dýl jsem nevydržela.. prostě to nešlo.. přemýšlim, jestli si ten toxickej mstitel přece jen jednu hvězdičku nezaslouží.. nebo aspoň půl..:))(27.8.2008)

Zo začiatku nadšenie, že si po dlhom čase pozriem zase niečo také praštené ako Scary Movie, ale postupne sa mi to okukalo. Mohlo to byť aj lepšie, ale ako totálny úleťácky relax celkom fajn. Carmen sa tu zase našla :-) A že dávam až 3 hviezdy a ostatní sa tu jedujú aký je to odpad? No bóóže - keď idem pozerať priblblú paródiu, viem čo ma asi čaká, no nie? Vo svojej kategórii to vôbec nebolo také zlé.(19.2.2008)

• Isherwood

Bolestné znásilnění klasické parodie, z nějž si nejhorší tržné rány v oblasti dobrého vkusu odnese hlavně divák. Stavět humor na nefunkčních popkulturních narážkách a vzájemném pohlavkování mi přijde jako mrhání penězi a časem přihlížejícího publika. Sexy křivky Carmen Elektry mě svádí v pokušení dát jednu celou hvězdičku, ale nakonec tomu nepomůže ani vtipná sebeparodie Kevina „Herukles“ Sorba, natolik je výsledek tragický a neomluvitelný.(4.4.2008)