Tohle je Sparta!

Toto je Sparta!

Komedie

USA, 2008, 83 min

• Beckett51

Po několika letech jsem uviděl pár minut z tohohle filmu, a dostal jsem takový hemoroidy, že sem myslel, jestli mi mozek neleze prdelí. Absolutně nejvíc dementní kokotina a snad ten nejupřímnější odpad, kterej jsem kdy udělil.(26.5.2010)

Tohle je sračka! A já s tím nemám problém, protože sračka je to účelová a samotní tvůrci to nejenom parodováním své parodie sami dokazují, ale rovnou to i zahrnují do scén a dialogů: "tohle bude další filmový propadák roku". Je to slabší parodie na nejrůznější věci, reklamy a jiné shity dnešní doby a divák se jednoduše musí smířit s tím, že Scary Movie vyžraly veškeré nápady tohoto žánru a vše co po nich příjde bude zaručeně neoriginální a slabý. Na tomto filmu je sympatické alespoň to, že otevřeně přiznává svojí nepovedenost a pokud je člověk skutečně uvolněný, párkrát se zasměje i nenuceně. 50%(17.7.2011)

• Shit

Pro mě jedna z těch úplně nejhorších parodií, kde je drtivá většina vtipů fakt trapná a nápady jsou hovadský. Mockrát sem se fakt nezasmál, možná tak 2x-3x, ale za ten brutální GTA mód a Carmen Electru musim hvězdičku přidat(20.3.2008)

• LiVentura

Neuvěřitelné, kam až může zajít člověk u filmu...? :-((16.7.2011)

• BadoXXII

Nechápem, ako sa vôbec na tejto pičovine pičovín môže niekto smiať a nechápem ani to, ako to mohli na Markíze reklamovať asi mesiac dopredu a každy den aspon 30-krát (ved to toľkokrát nebehala reklama ani na Matrix a Titanic dokopy). To už je moc a nemám na to slov. Proste svet je plný retardov.(17.7.2011)