poster

Tohle je Sparta!

 • USA

  Meet the Spartans

 • Slovensko

  Toto je Sparta!

Komedie

USA, 2008, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tron
  *

  „Postarám sa, aby ťa škrtli z dejepisu.“ – „Nech škrtnú. Neviem čítať.“ Mám rád 300 a paródie, takže na MEET THE SPARTANS som sa tešil. Mal som náladu na nechutnú splaškovú brutálnu komédiu. Vedel som, do čoho idem. Ale aj tak som sa nebavil. Vtipy sú zbytočne naťahované (skopávanie do jamy) a snímka večne otravuje reklamami (žuvačky, pivo, energetické nápoje) a nezmyselnými tanečnými a speváckymi vystúpeniami (a následným verdiktom poroty). Ak vezmeme do úvahy pozoruhodnú krátkosť (záverečné titulky idú po hodine a piatich minútach, ale trvajú dosť dlho na to, aby film ako-tak spĺňal podmienky pre celovečerný projekt), je to hrozne nudné a nechutné i na môj vkus (prepichnutie hrbu, hnusný „Azamat“ z BORATA). Otrasne malý rozpočet to definitívne pochoval do biedneho plytkého hrobu (minimálne jeden záber s nástupom vojakov sa doslova zopakuje, namiesto 300 vojakov ide do boja 10). Smial som sa raz za 45 minút (Brad a Angelina, predčasná ejakulácia).(27.5.2011)

 • xxmartinxx
  odpad!

  Zřejmě by to mohlo být horší, jen mě ale opravdu nenapadá jak a čím. Moje fantazie(díky bohu) nesahá tak daleko...(2.9.2008)

 • Hrabka
  **

  Není to žádná parodie, která by byla v daném žánru na špici, ale i tak dokáže chvílemi pobavit. Bohužel je to jen občas, kdy se můžeme upřímně usmát a říci si, že to stálo alespoň trochu za to. Většina scén je totiž trapných, až žalostně marných. Nechápu jak C.Electra mohla tak hluboko klesnout a začít hrát v podobných filmech, ale právě ona značně film vylepšuje. Kdo nemá rád "300 : Bitva u Thermopyl" si asi příjde na své, protože některé parodie jsou vskutku úsměvné. 35%(13.1.2009)

 • B!shop
  *

  Uz jsem videl hodne parodii podobnyho razeni, jako treba Epic movie a podobne, ale neco tak trapnyho si nepamatuju. Jediny, cemu se dalo obcas zasmat, bylo, kdyz si clovek vybavil sceny z 300 a videl je v podani bandy dementu, coz bylo ale malokdy, protoze i kdyz to v podstate kopiruje komplet pribeh, tvurci tam jen tak hazou jednu kravinu pres druhou a misty to spis vypada jak reklama. Aspon, ze herci jsou aspon trochu svalnaty, hudba neni z nejhorsich a vizualni stranka neni uplne odflakla. Navic ma film, kdyz nepocitam zaverecny titulky a trapny vystrizeny sceny, nebo co to melo bejt, fakt neuveritelnejch 64 minut a diky tomu nestihne nudit. Parkrat jsem se trochu usmal, ale jinak to je desna sracka.(17.4.2008)

 • viperblade
  *

  Panebože proč!!!! To byla nejčastější věta, kterou jsem při tomhle filmu říkal. Tvůrci si fakt myslí, že parodování všech těch "zábavných" soutěží od American Idol až po Ber nebo neber, bude tak vtipné? Poté mě štvaly ty nejrůznější "rádoby vtipné" narážky na "celebrity" (Hilton, Britney). Takže jediné pozitivum tohohle snímku je stále krásná Carmen. Jen za ni je ta jedna. A už se "nemohu dočkat" Disaster Movie. To prý je teprve bomba!(7.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace