Tohle je Sparta!

Meet the Spartans

Komedie

USA, 2008, 83 min

• Subjektiv

Myslí-li si někdo, že udělat z hlavních postav filmu 300 teplé debily, nechat je setkávat se vším, co se do daného prostředí nehodí, ať už jsou to současné star, současná technika nebo témata aktuálních filmů a jinak kopírovat děj zmíněné třístovky, je recept na dobrou bžundu, mohl by se u "Tohle je Sparta!" opravdu dobře bavit. Ti ostatní by nemohli.(1.12.2008)

• Skejpr

Dvě umorousané hvězdičky za to, že ve všem to balastu a beďarech na tlustých zadnicích se najde několik málo fórů a momentů, které tnou do živého jako málo kdy málo co. na druhou stranu tučňáka sem přeskočil, pravděpodobně by to asi zase vyrovnával směrem dolů :)) Tento způsob parodie je ale každopádně i nadále značně nešťastný...(12.7.2010)

• BadoXXII

Nechápem, ako sa vôbec na tejto pičovine pičovín môže niekto smiať a nechápem ani to, ako to mohli na Markíze reklamovať asi mesiac dopredu a každy den aspon 30-krát (ved to toľkokrát nebehala reklama ani na Matrix a Titanic dokopy). To už je moc a nemám na to slov. Proste svet je plný retardov.(17.7.2011)

• Wacoslav1

Tohle je Sparta! No ty vole dva nebo tři fóry mě totálně uzemnili. Zbytek naprostá slabota. Holt se to snaží bejt až moc vtipný a přehnaný a moc to nefunguje. Hlava z toho smíchy fakt nevybouchne, ale na co vy se můžete zaručeně těšit v roce 2014 je další dávka explozivních komentářů od Wacoslava1 to je jistota. Takže tohle není Sparta a jistý spamerský trol považující se za krále Leonidase již na CSFD nefiguruje. Že ten komentář nedává moc smysl? No z toho si nic nedělejte. To je účel. Každopádně u mě to má Tohle je (ne) Sparta za 30%(1.1.2014)

Další z řady parodii, asi mám zkažený humor, ale u podobných stupidit se docela bavím ;-) tenhle film vykrádá opět spoustu filmových a jiných hitů poslední doby, takže můžete čekat parodie na 300 Bitva u Thermopyl, Transformers, Britney Spears, Australského Idola, Grand Theft Auto: San Andreas ;-), Happy Feet, Borata a další…Herecké výkony jsou takové jaké jsem čekal, Carmen je najs, Sorbo je blbec ;-) 5/10*(27.3.2008)

• - První film Jasona Friedberga a Aarona Seltzere, který v názvu nemá slovo "Movie". (Petr23)

• - Potéc, co na Sparťany spadne Xerxes (Ken Davitian) v podobě Transformena, jsou zavaleni. O chvíli později však již zavaleni nejsou. (dc125)

• - Vedle filmu 300: Bitva u Thermopyl (2006) paroduje snímek také komedii Shrek (2001), pěveckou soutěz Superstar nebo počítačovou hru GTA San Andreas. (Indy21)