Tohle je Sparta!

Meet the Spartans

Komedie

USA, 2008, 83 min

• Shit

Pro mě jedna z těch úplně nejhorších parodií, kde je drtivá většina vtipů fakt trapná a nápady jsou hovadský. Mockrát sem se fakt nezasmál, možná tak 2x-3x, ale za ten brutální GTA mód a Carmen Electru musim hvězdičku přidat(20.3.2008)

• mysicka

dvacet minut.. dýl jsem nevydržela.. prostě to nešlo.. přemýšlim, jestli si ten toxickej mstitel přece jen jednu hvězdičku nezaslouží.. nebo aspoň půl..:))(27.8.2008)

Ako úprimne prvý krát som myslela, že od smiechu sa mi potrhajú všetky vnútornosti, a že moja bránica skratuje. No ale to bolo len prvý krát. Slabšie 3*.(13.2.2013)

• freddy

Tohle opravdu někomu přijde vtipné? To opravdu byl někdo ochotný dát pánům režisérům peníze na natočení takovéhle kardinální blbosti? OK, fajn, je to parodie a jako takový ten film beru, ale i v rámci parodie je to něco velmi stupidního. Tam je namačkáno všechno dohromady bez toho, aniž by to dávalo logiku. Pokud se podíváte na Scary movie, tak zjistíte, že parodie může mít logiku a držet pohromadě, ale tohle je prostě mix ve smyslu zparodujeme co půjde. Sorry, ale aby měli ve starém Řecku připojení na internet, aby tam zpívala Britney Spears, aby tam byli porotci ze soutěže American Idol, to už je prostě kravina, která nemá obdoby. Fajn, občas (ale ne moc často) jsem se i usmál, např. hláška "Když se narodil Vietnamec, tak ho rovnou dali Bradovi a Angelině" byla fakt dobrá, ale bohužel toho vtipného tam bylo skutečně pomálu. Ale i přesto tvůrcům děkuji, že jsem si díky nim mohl uvědomit, že existují i odpadové filmy. Už jsem totiž velmi dlouho neviděl špatný film a s odpady velmi šetřím, poslední odpad jsem udělil tuším před dvěma lety. Bývám totiž v hodnocení docela mírný. Ale zdá se, že nyní nastal čas udělit po dvou letech další odpad. A pokud si ho nějaký film zaslouží, tak právě tento. Sorry, ale po zhlédnutí tohohle filmu opravdu neshledávám ani jedno pozitivum a tak prostě házím odpad a doufám, že mám zase na dva roky od odpadových filmů klid.(27.1.2010)

• Skejpr

Dvě umorousané hvězdičky za to, že ve všem to balastu a beďarech na tlustých zadnicích se najde několik málo fórů a momentů, které tnou do živého jako málo kdy málo co. na druhou stranu tučňáka sem přeskočil, pravděpodobně by to asi zase vyrovnával směrem dolů :)) Tento způsob parodie je ale každopádně i nadále značně nešťastný...(12.7.2010)

• - První film Jasona Friedberga a Aarona Seltzere, který v názvu nemá slovo "Movie". (Petr23)

• - Zlaté maliny: Nominace - Nejhorší film, Nejhorší režie, Nejhorší prequel, Remake, Scénář, Nejhorší herečka ve vedlejší roli (C. Electra). (Petr23)

• - Snímek se umístil na 11. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném od čtenářů časopisu Empire. (orkadimenza)