Tohle je Sparta!

Meet the Spartans

Komedie

USA, 2008, 83 min

• Wacoslav1

Tohle je Sparta! No ty vole dva nebo tři fóry mě totálně uzemnili. Zbytek naprostá slabota. Holt se to snaží bejt až moc vtipný a přehnaný a moc to nefunguje. Hlava z toho smíchy fakt nevybouchne, ale na co vy se můžete zaručeně těšit v roce 2014 je další dávka explozivních komentářů od Wacoslava1 to je jistota. Takže tohle není Sparta a jistý spamerský trol považující se za krále Leonidase již na CSFD nefiguruje. Že ten komentář nedává moc smysl? No z toho si nic nedělejte. To je účel. Každopádně u mě to má Tohle je (ne) Sparta za 30%(1.1.2014)

Plus jedna za Kevina Sorba :)(7.2.2009)

• B!shop

Uz jsem videl hodne parodii podobnyho razeni, jako treba Epic movie a podobne, ale neco tak trapnyho si nepamatuju. Jediny, cemu se dalo obcas zasmat, bylo, kdyz si clovek vybavil sceny z 300 a videl je v podani bandy dementu, coz bylo ale malokdy, protoze i kdyz to v podstate kopiruje komplet pribeh, tvurci tam jen tak hazou jednu kravinu pres druhou a misty to spis vypada jak reklama. Aspon, ze herci jsou aspon trochu svalnaty, hudba neni z nejhorsich a vizualni stranka neni uplne odflakla. Navic ma film, kdyz nepocitam zaverecny titulky a trapny vystrizeny sceny, nebo co to melo bejt, fakt neuveritelnejch 64 minut a diky tomu nestihne nudit. Parkrat jsem se trochu usmal, ale jinak to je desna sracka.(17.4.2008)

• genetique

Tento film definitívne poslal do hrobu nádeje, že ešte niekedy dám šancu americkým paródiám. Naozaj úbohé! 15%.(23.12.2011)

Ako úprimne prvý krát som myslela, že od smiechu sa mi potrhajú všetky vnútornosti, a že moja bránica skratuje. No ale to bolo len prvý krát. Slabšie 3*.(13.2.2013)

• - Vedle filmu 300: Bitva u Thermopyl (2006) paroduje snímek také komedii Shrek (2001), pěveckou soutěz Superstar nebo počítačovou hru GTA San Andreas. (Indy21)

• - Ve filmu se objevuje mnoho narážek na homosexualitu spartských bojovníků, který byla ve skutečnosti poměrně častá. (vojtaruzek)

• - Zlaté maliny: Nominace - Nejhorší film, Nejhorší režie, Nejhorší prequel, Remake, Scénář, Nejhorší herečka ve vedlejší roli (C. Electra). (Petr23)