Moondance Alexander

Scénografie:

Myron Hyrak

Kostýmy:

Carol Case

No no, dejme tomu... 3* s odřenýma ušima, protože to v mých očích vypadalo, že ta holka opravdu umí jezdit, a nebyla to taková ta protivná nána, která si na všechno stěžuje.(2.9.2011)

Klasický průměrný televizní film, vhodný hlavně pro mládež. Herecké výkony nejsou špatné / hraje tu i mírně obtloustlý Don Johnson/ a pokud se o víkendu odpoledne budete nudit, tak na tuhle dobu je to vhodný film.(25.6.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $37,895Tržby Celosvetovo $-║ Neškodný oddychový rodinný film o koníkoch, akých je už nespočet. /40%/(31.5.2010)

• Ilicka

Jedna protivná a neodbytná teenagerka, zpustlý a zahořklý koňák, talentovaný kůň a schéma outsiderky jdoucí na vrchol. Moondance vyhraje závody, nepodařilo se jí však přitáhnout mou pozornost.(5.10.2011)

• Pepinec

Další důkaz toho, že Amerika je zemí nekonečných možností a stát se v ní může opravdu všechno. Sledovat tuhle rajskou omáčku bylo osvěžující asi tolik, jako když do sebe v létě nalijete zvětralou minerálku. Ale za to už teď vím, kde Štefan Spielbergů našel inspiraci...(27.10.2012)

• - Poté, co Moondance (Kay Panabaker) spadne z kola, je vidět špinavý flek od bahna na jejím pozadí. Když však dojede ke stáji se "Strakáčem", flek je poloviční. (Geriel)

• - Natáčení probíhalo v kanadské Albertě. (Terva)