Moondance Alexander

Janeen Damian

Mark Thomas

Janeen Damian

Avril Beukes

No no, dejme tomu... 3* s odřenýma ušima, protože to v mých očích vypadalo, že ta holka opravdu umí jezdit, a nebyla to taková ta protivná nána, která si na všechno stěžuje.(2.9.2011)

Klasický průměrný televizní film, vhodný hlavně pro mládež. Herecké výkony nejsou špatné / hraje tu i mírně obtloustlý Don Johnson/ a pokud se o víkendu odpoledne budete nudit, tak na tuhle dobu je to vhodný film.(25.6.2009)

K mému překvapení tohle byl vcelku zdařilý film. Ono se říká, že nejlepší je nemít žádná očekávání, a pak se nechat příjemně překvapit, nežli mít očekávání velká a pak být zklamán. V tomhle případě jsem se na film podíval, protože nic lepšího v TV v tu chvíli neběželo, ale do děje jsem se dostal velice rychle a celý film velice příjemně a velice rychle utekl. Samozřejmě i v tomto případě dochází k obvyklému postupu, že štěstí a nadšení hlavního hrdiny či hrdinky vystřídají nějaké obtíže, aby nakonec ten hlavní hrdina dospěl do šťastného závěru. Takhle tomu bylo i v tomto případě, a i když jsem podobný vývoj příběhu předvídal, tak tentokrát mi absolutně nevadilo, že jsem měl pravdu, protože film to byl neuvěřitelně optimistický a pohodový a pokud ve mně nějaký film dokáže vyvolat pocit pohody a optimismu, tak si také zaslouží být patřičně oceněn. A musím se také přiznat, že ač nemám příliš rád filmy o koních (což ale není chyba koní jako zvířat, spíše zkrátka v televizi pořady a filmy o koních nevyhledávám, týká se to i dostihů, parkurových závodů, atd.), tak tenhle film mě nadchl a tomu koníkovi jsem vítězství přál. Co se týče hereckých výkonů, tak Kay Panabaker hlavní roli zvládla bravurně, a vzhledem k tomu, že je to i hezká holka, tak bylo po celou dobu filmu nač koukat. Don Johnson v roli trenéra pak byl velice příjemným spoluhráčem pro hlavní hrdinku. Z výsledku jsem tedy nadšený a neváhám udělit filmu nadprůměrné čtyři hvězdy, protože z mého pohledu si to zaslouží.(31.5.2010)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $37,895Tržby Celosvetovo $-║ Neškodný oddychový rodinný film o koníkoch, akých je už nespočet. /40%/(31.5.2010)

Mám rád, když jde někdo za svým cílem, i když možná nemá šanci. Fandím ti Moondance!!(24.7.2009)