poster

Moondance Alexander

 • USA

  Moondance Alexander

 • Slovensko

  Dobrodružné leto

Rodinný / Dobrodružný

USA, 2007, 90 min

Režie:

Michael Damian

Scénář:

Janeen Damian

Hudba:

Mark Thomas

Producenti:

Janeen Damian

Střih:

Avril Beukes
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Zíza
  ***

  No no, dejme tomu... 3* s odřenýma ušima, protože to v mých očích vypadalo, že ta holka opravdu umí jezdit, a nebyla to taková ta protivná nána, která si na všechno stěžuje.(2.9.2011)

 • Terva
  ***

  Mám rád, když jde někdo za svým cílem, i když možná nemá šanci. Fandím ti Moondance!!(24.7.2009)

 • honajz
  **

  Klišé na klišé. Holka na střední je všemi opovrhovaná, ani ročenku jí nikdo nechce podepsat, maximálně jí tam vlepí žvýkačku, ale ona přesvědčí majitele jednoho koně, že jde o budoucího šampiona ve skocích, a taky bude mít pravdu a kůň vyhraje a ona bude slavná - znáte to.(25.6.2009)

 • Ilicka
  **

  Jedna protivná a neodbytná teenagerka, zpustlý a zahořklý koňák, talentovaný kůň a schéma outsiderky jdoucí na vrchol. Moondance vyhraje závody, nepodařilo se jí však přitáhnout mou pozornost.(5.10.2011)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 6/10 Prostředí 5/10/// PLUS: jméno hlavní postavy, z herců Don Johnson a oblíbená Kay Panbaker, krásný, milý a neškodný film, tedy především vhodný pro mladé slečny s poníky a děti a taky samozřejmě pro ty co mají rádi koně tak nějak všeobecně MÍNUS: naopak nevhodné pro zbývající část publika, moc přeslazené, přeslušnělé (to je ale slovo) a taky některé dialogy vystřižené jak z telenovely***Celkem 60%***Mému dědovi a jeho poníkovy by se tohle líbilo :-) Tím chci říct, že si Moondance Alexander své diváky ať už na tribuně nebo před televizí jistě najde. Rozhodně to však není film pro každého a laskavá a nedramatický laťka filmu to jen podtrhuje./// PS: Přitom není výjimkou kdy rodinný film svými emocemi dokáže strhnout celé spektrum diváků a dojmout je k slzám.(23.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace