Moondance Alexander

Michael Damian

Janeen Damian

Mark Thomas

Janeen Damian

Klasický průměrný televizní film, vhodný hlavně pro mládež. Herecké výkony nejsou špatné / hraje tu i mírně obtloustlý Don Johnson/ a pokud se o víkendu odpoledne budete nudit, tak na tuhle dobu je to vhodný film.(25.6.2009)

• Pepinec

Další důkaz toho, že Amerika je zemí nekonečných možností a stát se v ní může opravdu všechno. Sledovat tuhle rajskou omáčku bylo osvěžující asi tolik, jako když do sebe v létě nalijete zvětralou minerálku. Ale za to už teď vím, kde Štefan Spielbergů našel inspiraci...(27.10.2012)

• Ilicka

Jedna protivná a neodbytná teenagerka, zpustlý a zahořklý koňák, talentovaný kůň a schéma outsiderky jdoucí na vrchol. Moondance vyhraje závody, nepodařilo se jí však přitáhnout mou pozornost.(5.10.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $37,895Tržby Celosvetovo $-║ Neškodný oddychový rodinný film o koníkoch, akých je už nespočet. /40%/(31.5.2010)

• Rakosnicek77

Taková nedělní oddychovka s podprůměrnou úrovní příběhu. Moc jsem se nebavil, navíc mně maximálně rozčiloval ten úděsný český dabing!(24.5.2015)