Moondance Alexander

Mark Thomas

Janeen Damian

Avril Beukes
  • Ilicka

Jedna protivná a neodbytná teenagerka, zpustlý a zahořklý koňák, talentovaný kůň a schéma outsiderky jdoucí na vrchol. Moondance vyhraje závody, nepodařilo se jí však přitáhnout mou pozornost.(5.10.2011)

• Rakosnicek77

Taková nedělní oddychovka s podprůměrnou úrovní příběhu. Moc jsem se nebavil, navíc mně maximálně rozčiloval ten úděsný český dabing!(24.5.2015)

Klasický průměrný televizní film, vhodný hlavně pro mládež. Herecké výkony nejsou špatné / hraje tu i mírně obtloustlý Don Johnson/ a pokud se o víkendu odpoledne budete nudit, tak na tuhle dobu je to vhodný film.(25.6.2009)

• honajz

Klišé na klišé. Holka na střední je všemi opovrhovaná, ani ročenku jí nikdo nechce podepsat, maximálně jí tam vlepí žvýkačku, ale ona přesvědčí majitele jednoho koně, že jde o budoucího šampiona ve skocích, a taky bude mít pravdu a kůň vyhraje a ona bude slavná - znáte to.(25.6.2009)

No no, dejme tomu... 3* s odřenýma ušima, protože to v mých očích vypadalo, že ta holka opravdu umí jezdit, a nebyla to taková ta protivná nána, která si na všechno stěžuje.(2.9.2011)