Informátoři

Informers

Krimi / Drama / Thriller

USA / Německo, 2008, 94 min

• mysiak

Artová kriminálka so známymi hercami?..to musí byť dobré..ale nie je, vlastne je to dráma, kde neviem celý čas čo sa deje, prečo všetci tak konajú, a ani pekné nahaté babenky a známy herci nezachránia od toho, že tento film je len slabý odvar dnešných D2D krimináliek..veľmi slabé, kľudne aj film do TV...(30.8.2009)

• AD P

Tvorca sa snazi rozohrat viac pribehov, ale akosi sa mu to nedari.Dej je bez hlbsieho zmyslu a jednotlive sekcie vobec nie su dotiahnute do konca.Mnohe nemaju ani spojenie takze je to len take rozpravanie o nicom.Snazi sa vyvolat v divakoch emocie, ale efekt je nulovy.2 je maximum.(1.3.2010)

• bourec

Obsazení perfektní,to je ale opravdu vše,co se dá na tomhle filmu pochválit.Zdrogovaný dětičky bohatejch rodičů a jejich život za oparem bezstarostnosti.A mě je úplně u prdele jak to s nima dopadne a kde je zakopou.20%.(3.10.2009)

• ConanVJ

Ta 1* je za Mickeyho Rourkea jinak bych hodnotil i hůř. Celkově mě film vůbec nebavil a dokoukal jsem ho jen proto, že jsem nemohl usnout :D:D:D Ale tak co, už to příště nebudu ani pouštět. Za mě 5% :)(29.4.2013)

• zorro

Billy Bob Thornton, Kim Basinger, Mickey Rourke a Winona Ryder jsou absolutně nevyužití, ale co i kdyby je využili tak to nic nespraví.(5.9.2009)