Informátoři

Informers

Krimi / Drama / Thriller

USA / Německo, 2008, 94 min

• ConanVJ

Ta 1* je za Mickeyho Rourkea jinak bych hodnotil i hůř. Celkově mě film vůbec nebavil a dokoukal jsem ho jen proto, že jsem nemohl usnout :D:D:D Ale tak co, už to příště nebudu ani pouštět. Za mě 5% :)(29.4.2013)

• bourec

Obsazení perfektní,to je ale opravdu vše,co se dá na tomhle filmu pochválit.Zdrogovaný dětičky bohatejch rodičů a jejich život za oparem bezstarostnosti.A mě je úplně u prdele jak to s nima dopadne a kde je zakopou.20%.(3.10.2009)

• zorro

Billy Bob Thornton, Kim Basinger, Mickey Rourke a Winona Ryder jsou absolutně nevyužití, ale co i kdyby je využili tak to nic nespraví.(5.9.2009)

• AD P

Tvorca sa snazi rozohrat viac pribehov, ale akosi sa mu to nedari.Dej je bez hlbsieho zmyslu a jednotlive sekcie vobec nie su dotiahnute do konca.Mnohe nemaju ani spojenie takze je to len take rozpravanie o nicom.Snazi sa vyvolat v divakoch emocie, ale efekt je nulovy.2 je maximum.(1.3.2010)

• paascha

Chytila jsem na pasece HIV, prý je to velice nakažlivé, zašukám s tímhle a pak s tím, do roka tím celé město nakazím.... Chytilová HIV nechytila (?), zato před dvaceti lety natočila Kopytem sem, kopytem tam a tam to bylo všechno. Debílci amíci na evropské filmy neciví, tak si to museli nakroutit sami a podle toho to taky vypadá. Jediné, co bylo alespoň trochu jiné, myslím z jiného filmu, byl Rourke a jeho příběh. Jinak fakt fuckt známá story...(26.9.2009)

• - Mickey Rourke a Kim Basinger se spolu během natáčení vůbec nesetkali. K tomu došlo až na samotné premiéře filmu. Od jejich posledního společného setkání uplynulo neuvěřitelných 23 let. Naposledy se viděli v roce 1986 při natáčení snímku 9 a 1/2 týdne. (Agatha)

• - Poslední film ve kterém hraje Brad Renfro. (FilmFan24)

• - V rozhovorech autor knižní předlohy Bret Easton Ellis vyjádřil velké zklamání nad tím, jak film dopadl. (Angelic-77)