Informátoři

Informers

Krimi / Drama / Thriller

USA / Německo, 2008, 94 min

• kulyk

U této zbytečnosti je vcelku marno zkoumat, zda jí patlali dle nějaké předlohy, kdo byl scenárista, kdo režisér.... všechny si můžeme antropomorfizovat do jednoho umělce. A ten fagt und vírkliš nevěděl, co chce vlastně říci. Dejme tomu, že ve filmem ztvárněném období prožil veselá léta svého života, ovšem od té doby sežral tolik tun lexaurinu, že sice neměl sebemenší strach pustit se do filmařiny, ovšem zároveň je citově plochý jako kulma. A má i podobné vypravěčské schopnosti. Dějové kudrlinky o hovně. Nicneříkající nuda, zabitý potenciál, kozy a pro nás, homodříky, sem tam hambaté klučičí kakabusy. Za to hvězda.(29.4.2013)

• teutates

O čom to vlastne bolo? Asi mi ušli podstatné súvislosti, pretože prelínanie dejov tuna je, ale podľa mojích odhadov to v konečnom výsledku nemá zmysel... zbytočne "hviezdne" obsadenie, chaotické prevedenie bez hĺbšej myšlienky, kde každý "šuka" každého na vrchole potravinového reťazca plného drog a iného rôzneho "fetu"... 3/10(20.9.2009)

Síce pointu nechápem, ale aj tak to nebolo až tak zlé.(11.11.2012)

• st.ranger

Z počátku se film jeví jako Magnolie o bohatých. Jenže Informers jsou naprosto o ničem, nijak neskončí, nic nevysvětlí a to je zde mnoho scén, které ani k ničemu nevedou. Překvapuje mě, jak se několik slavných jmen k tomuto mohlo dostat.(6.2.2010)

Uz si ani nepamatuju proc, ale docela jsem se na film tesil. Jenze tohle je naprosta prazdnota. Sice tu mame takovej ten typ mozaikovityho drama, kdy sledujem osudy nekolika lidi, ktery by se meli na zaver nejak silne protnout, jenze jednotlivy "pribehy" jsou tezce o nicem a ty alespon trochu zajimavy (Thornton, Rourke) jsou na hodne vedlejsi koleji a film se hlavne zameruje na skupinku mladejch bohatejch zmrdu, ktery se jen valej, fetujou a sukaj, sice je obcas videt nejaka pekna naha holka, bohuzel ale taky nekolikrat skonci v posteli dva chlapci. Coz nastesti moc videt neni. No a tyhle jednotlivy "pribehy" nejsou absolutne nijak uzavreny a vsechny vysumi do prazdna. Nezachranujou to ani herci, vsichni vypadaj tak nejak utahane, stejne jako se tahne tenhle film o nicem. Slabsi 3* jen za tu trochu depkoidni atmosferu.(17.8.2009)