Informátoři

Informers

Krimi / Drama / Thriller

USA / Německo, 2008, 94 min

• MáŠa

Nebudu tomu dávat známku, protože sem viděl jen asi tak půl hodiny, ale prostě mě to za ten čas vůbec nezaujalo, že sem si řekl, že bych asi měl jít dělat něco užitečnějšího, než se snažit koukat na tohle.(31.8.2009)

• teutates

O čom to vlastne bolo? Asi mi ušli podstatné súvislosti, pretože prelínanie dejov tuna je, ale podľa mojích odhadov to v konečnom výsledku nemá zmysel... zbytočne "hviezdne" obsadenie, chaotické prevedenie bez hĺbšej myšlienky, kde každý "šuka" každého na vrchole potravinového reťazca plného drog a iného rôzneho "fetu"... 3/10(20.9.2009)

• AD P

Tvorca sa snazi rozohrat viac pribehov, ale akosi sa mu to nedari.Dej je bez hlbsieho zmyslu a jednotlive sekcie vobec nie su dotiahnute do konca.Mnohe nemaju ani spojenie takze je to len take rozpravanie o nicom.Snazi sa vyvolat v divakoch emocie, ale efekt je nulovy.2 je maximum.(1.3.2010)

• Morholt

Thornton, Rourke, Ryder, Basinger a taková sračka. Sice chápu, že tihle herci mají dobu své největší slávy dávno za sebou, ale tohle? Partička protivných a bohatých spratků a jejich problémů, do toho nějaká rocková kapela, dědek posedlej moderátorkou a chlap v dodávce............ono natočit mozaiku tak, aby byla přehledná, to už chce fištróna. Tady nedávalo nic smysl a ani tu nedokázalo nic vzbudit zájem. Vlastně jo. Amber Heard nahoře bez. Ale to stačí tak na 5%.(11.9.2014)

• Omnibus

Film nehodnotím, protože jsem ho tenkrát (a to se mi předtím nestalo, ani nepamatuju) vypnul asi v půlce. Napřed jsem si připadal divnej, že jsem asi nějakou nosnou myšlenku nepochopil. Dokonce mě napadlo, že si to někdy pustím znovu, abych přišel na to, co to bylo. Ale jak tak koukám po komentářích ostatních lidí, asi to dělat nebudu. Nevypadá to, že by chyba byla nutně na mé straně :-)(13.1.2013)

• - Párty ze samotného úvodu filmu byla natočena v rezidenci v Buenos Aires v Argentině. (Angelic-77)

• - Do role Christie, kterou ve filmu ztvárnila Amber Heard, byla původně obsazena Ashley Olsen. Nakonec ale z natáčení odstoupila. (Fenk)

• - Amber Heard byla ve 45 % svých scén kompletně nahá. (Angelic-77)