poster

Jan Saudek - V pekle svých vášní, ráj v nedohlednu

 • anglický

  Jan Saudek

  (festivalový název)

Dokumentární

Česko / USA, 2007, 100 min

Režie:

Adolf Zika

Scénář:

Adolf Zika

Producenti:

Adolf Zika

Střih:

Bob Sean Clark
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  odpad!

  Ach jo, pane Saudek.(23.3.2009)

 • hirnlego
  **

  Šulin Zika si honí šulina - ne nad Saudkem, ale pomocí Saudka.(19.5.2015)

 • dzej dzej
  ***

  Mírně nadprůměrný dokument, který je zajímavý především kvůli fanfarónské a v lecčems inspirující osobnosti Jana Saudka, režisér filmu ve svém dokumentu spíše jen otravuje: svými banálními dotazy a neschopností vytěžit z takto kvalitního tématu více...(8.11.2008)

 • spaceboyCZ

  Zajimalo by mne, jestli ti chudacci, co tento film oznacili za odpad, ho aspon videli...otevrete oci a proberte se ze svych pubertalnich nalad...(19.12.2007)

 • Ainy
  *****

  No, hustý teda ... Film o něm jsem sice ještě neviděla, ale prý tam bylo řečeno i to, jak se rozešli se Sárinou a co mu provedla, mrcha jedna. V tomto dokumentu jsme si mohli poslechnout i jeho současnou, patrně o padesát let mladší, partnerku, která na toto téma v rozhovoru také narazila. Rozhovor s ní proběhl taky zajímavě. Před kamerou seděla obézní, mladá paní v tílku, v náručí batole sající z jejího velkého prsu. Ta si z toho viditelně nedělala žádné vrásky. Televize netelevize, mimčo má hlad. Každopádně jsem se i v brzkou ranní hodinu od jeho příběhu nemohla odtrhnout a úplně jsem zapomněla na spánek. Tiše jsem panu Saudkovi záviděla tu vynikající fyzičku. V sedmdesáti uběhnout několik kilometrů po parku a pak si ještě pro formu hodit množství výmiků a shybů ... svou čelist jsem sbírala z prachu verandy.(17.5.2015)

 • - Generální ředitel Národní galerie prof. Milan Knížák oficiální žádost producenta o rozhovor do filmu o Janu Saudkovi odmítl. (hippyman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace