poster

Jan Saudek - V pekle svých vášní, ráj v nedohlednu

 • anglický

  Jan Saudek

  (festivalový název)

Dokumentární

Česko / USA, 2007, 100 min

Režie:

Adolf Zika

Scénář:

Adolf Zika

Producenti:

Adolf Zika

Střih:

Bob Sean Clark
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • woody
  odpad!

  Děsivé. Jan Saudek se rozpovídá o všem. O Mengelem, koncentráku, STB, kolik ženských ošukal, kolik ne, kolik fotek udělal, o bratrovi, o své dceři na heroinu, o svých parchantech. A Adolf Zika jako správně mydlý a naprosto mega hustě super nestranný pozorovatel mu přitakává. Za tohle budou Lhurgovic krávy dojit ještě pět let zkyslé mléko. (LFŠ 2008)(3.8.2008)

 • swamp
  ***

  Zajímavý pohled na neodhalenou duši Jana Saudka..je ovšem tento pohled stále zajímavý?! Jana Saudka, jako umělce či člověka nijak zvlášť neobdivuji (tedy kromě jeho fyzické kondice..ta je v jeho věku neuvěřitelná), přesto jsem byl zvědav, co se o něm od Adolfa Ziky dozvím. Bohužel, Saudek je takový jaký je..arogantní a myslí si, že všechny přechytračí. Režisérovi dal nahlédnout pouze tam, kam chtěl, a když už se Zika začal dostávat hlouběji (nejspíš kvůli špatnému psychickému stavu Saudka), pan umělec s ním zkrátka přestal na měsíc komunikovat. Tečka.(25.5.2008)

 • Terva
  odpad!

  Ach jo, pane Saudek.(23.3.2009)

 • dzej dzej
  ***

  Mírně nadprůměrný dokument, který je zajímavý především kvůli fanfarónské a v lecčems inspirující osobnosti Jana Saudka, režisér filmu ve svém dokumentu spíše jen otravuje: svými banálními dotazy a neschopností vytěžit z takto kvalitního tématu více...(8.11.2008)

 • Flipper
  ***

  Poriadne divný dokument, v ktorom Saudek, hovorí o milom a nemilom. Ak sa od prvých minút nedokážete odtrhnúť od všeobecných konvencii, tomuto dokumentu, neprídete na chuť, lebo hovorí človek, čo skúsil v živote asi všetko. Umelci sú však taký a ešte keď má pán umelec 72 rokov, je to niekedy pastva pre oči a niekedy dráma človeka, ktorý to s hormónmi, nemá určite v poriadku. Hovore však o obrazoch, ktoré sú niekedy o ničom a niekedy dychvyražajúce. Tak by som charakterizoval aj tento dokument. Inak klaniam sa Saudkovej fyzičke.(9.9.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace