poster

Bezhlavý jezdec

 • USA

  Headless Horseman

 • Slovensko

  Bezhlavý jazdec

Horor

USA / Rumunsko, 2007, 87 min

Kamera:

David Worth

Hudba:

Alan Howarth

Scénografie:

Serban Porupca
(další profese)
 • Caelos
  *

  Bezhlavý jezdec splňuje všechny aspekty špatného a nudného hororu, jakých zvláště v poslední době vznikají stovky, tisíce. Špatní herci, efekty, odporné digitální efekty, teenage look. Proč to vůbec píšu, je to prostě blbost, fandové hororu ruce pryč.(19.2.2011)

 • *CARNIFEX*
  **

  Partia mladých ľudí cestou na párty odbočí z plánovanej trasy. V časti malého, opusteného vidieka narazí na legendárneho "bezhlavého jazdca", ktorý každoročne, v deň osláv Halloweenu, neprestáva hľadať svoje obete. Ozaj sa mám k tejto teenegersko amatérskej sračke s množstvom idiotských hereckých výkonov a dialógov seriózne vyjadrovať? Jedna ★ za občasne nápaditý spôsob vrážd, lebo gore a efekty sú miestami tak realistické, ako nenávratný úver od vašeho zamestnávateľa. Druhá za snahu, lebo aj to sa cení. Horor pre nenáročných a veľmi unudených, ktorí v danom momente nemajú do čoho "pichnúť" - 35%.(11.6.2014)

 • Stoka
  odpad!

  Musím se smát vašim ubohým komentářům,nechápu jak můžete dát 3 nb dokonce 4 hvězdičky,takové sračce! Když si čtu komentář Gorehounda,tak si vůbec říkám co tady vůbec pohledává takovej Eistein,je to až ubohý. Film je zpracován a natočen jako prasklá dlaždice a hlavy které tam létají je jako jarní sníh,jednoznačně odpad,nemá to absolutně nic...(5.4.2012)

 • kingik
  **

  Tahle teenage vyvražďovačka nedisponuje ničím výjimečným. Sice nešetří krví a brutalitou, ale nějaká opravdu dobrá napínavá scéna se zde nenajde. Herecké obsazení není dvakrát sympatické. Nna rozdíl od jiných teenage hororů tomuhle dílku chybí styl a moc vážně se opravdu brát nedá. Podle mého názoru zcela podprůměrný horor.(16.4.2009)

 • Campbell
  **

  Blbost o legendě o bezhlavém jezdci. Zatím se ujalo jen málo filmů které by dosahovaly kvalit a tahle legenda se mi zdá poněkud prokleté. Nicméně tenhle film je sračka o skupině idiotů co se někam vyrazí a jelikož opět nikoho neposlechnou tak začnou umírat. Je to blbost bez herců a jakkékoliv atmosféry(Což dost promeškaly), a film má navíc příšerný efekty který všechno totálně prokurvily. Jediný proč dávám tak "vysoké" hodnocení je díky cool bezhlavýmu herci a pár krvavejm scénám. Jinak je to sračka.(17.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace