poster

Bezhlavý jezdec

 • USA

  Headless Horseman

 • Slovensko

  Bezhlavý jazdec

Horor

USA / Rumunsko, 2007, 87 min

Kamera:

David Worth

Hudba:

Alan Howarth

Scénografie:

Serban Porupca
(další profese)
 • kingik
  **

  Tahle teenage vyvražďovačka nedisponuje ničím výjimečným. Sice nešetří krví a brutalitou, ale nějaká opravdu dobrá napínavá scéna se zde nenajde. Herecké obsazení není dvakrát sympatické. Nna rozdíl od jiných teenage hororů tomuhle dílku chybí styl a moc vážně se opravdu brát nedá. Podle mého názoru zcela podprůměrný horor.(16.4.2009)

 • hladass
  **

  B-éčko jak stehno, které se s Burtonovou Sleepy Hollow nedá absolutně srovnávat (Walken, Ricce, Deep je docelá jiná liga)... V tomhle kousku citelně chybí atmosféra a lepší triky (tyhle jsou otřesné, kvalita jak na osmibitovkách), ale co už, já se chvílemi i bavil, takže za dvě...(17.2.2011)

 • Caelos
  *

  Bezhlavý jezdec splňuje všechny aspekty špatného a nudného hororu, jakých zvláště v poslední době vznikají stovky, tisíce. Špatní herci, efekty, odporné digitální efekty, teenage look. Proč to vůbec píšu, je to prostě blbost, fandové hororu ruce pryč.(19.2.2011)

 • WANDRWALL
  **

  Mnohokrát zpracované téma o bezhlavém jezdci, jak literárně tak filmově. A přece tenhle bezhlavý jezdec ví co dělá. A diváka trošku může i poděsit.... Amatérští filmaři si mohou klidně natočit sami film o bezhlavém jezdci, není to nic těžkého a na amatérských filmových festivalech mohou s dobře udělaným filmem zaujmout nudící se porotu...(28.5.2011)

 • MM_Ramone
  **

  Legenda o vraždiacom bezhlavom prízraku je v zámorí hodne populárna. Ja som sa s týmto strašidelným príbehom prvý krat bližšie zoznámil v roku 1999 prostredníctvom snímku "Ospalá diera", ktorý natočil Tim Burton. Čo sa týka filmovej kvality, tak jeho verziu ťažko niekto prekoná. Tvorcovia titulu "Bezhlavý jazdec" to pojali v úplne inom štýle. Dej situovali do súčastnosti. Keď som videl, že to produkuje spoločnosť Nu Image čakal som, že to bude balancovať na hrane odpadu. No ale ku podivu to nebolo až také špatné. **(22.10.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace