poster

Víno roku

 • USA

  Bottle Shock

 • Slovensko

  Víno roku

Komedie / Drama

USA, 2008, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • D.Moore
  ***

  Přemýšlím, jak by asi Víno roku vypadalo, kdyby ho napsali a natočili Britové, a říkám si, že by nejspíš bylo lepší. Obzvlášť pokud by se pak Rickmanův snob Spurrier stal regulérní hlavní postavou a nehodil se jen k prokládání předvídatelného a místy i nudného děje něčím dobrým (prakticky každá jeho scéna je totiž skvělá). I tak se ale na Víno roku docela dobře dívá, ačkoliv letecké záběry na prosluněné vinice se brzy okoukají.(16.1.2016)

 • Psema
  ****

  Pro pivaře asi nic moc, ale pro milovníka dobře vyzrálých Bobulí, přetavených ve zlatavé Chardonnay o Dobrém ročníku, silná pocitovka, která unáší po kalifornských vinicích s lehkostí pírka vznášejícího se ve větru. Atmosféra dokonalá, uvolnění maximální. Po tomhle filmu budete mít žízeň a moc bych se divil, kdyby nějaká ta lahvinka po projekci nepadla. 7+/10 a dobrý pocit z toho, že by mohl i český divák prokouknout a začít zkoušet jiná vína než ta z prosluněné Provence či Moravy. Tak vytáhněte korek, zahýbejte skleničkou a dejte si doušek. Udělá vám dobře. ;)(4.5.2009)

 • Johny_fork
  ****

  Dobrý ročník je jenom jeden, ale proč si jen tak neotevřít lahvinku dobrého Chardonnay a neužít si film, který si ani sám nedělá vyšší ambice, než přinést trochu pohody a slunce do vašeho obývacího pokoje.(21.9.2015)

 • Wormboy
  ***

  Prijemna slnecna komedia, ktorej by vsak nezaskodilo lahsie casove preriedenie. Uprimne lutujem ludi, ktori sa na film vyberu do kina a pri sledovani sa napchavaju popcornami so sytenym napojom, pretoze flasa vina a syr s chrumkavym pecivom je to, co k tomuto filmu rozhodne patri :)(11.8.2009)

 • heyda
  ****

  Tenhle film to měl se mnou strašně snadný. Já totiž miluju farmařinu. A nemusí se jednat jen o vinice, ale mě by nadchly i záběry na ovocné sady nebo chmelnice, prostě cokoliv přírodního za hezkého počasí. I proto miluju jižní Moravu, která má trošku ráz i samotné Kalifornie. Víno roku je především oddechový film, který se snaží na nás přenést trochu té pozitivní nálady a atmosféry prosluněných vinic. A to se mu myslím povedlo. 75%(15.11.2011)

 • - Scény z pařížské ulice byly natočeny v Sonomě v Kalifornii. Použitá auta byla propůjčena členy Arcane Auto Society Car Club. Majitelé pak byli členy komparsu ve scénách, kde se jejich auta objevovala. (Caszidy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace