poster

Víno roku

 • USA

  Bottle Shock

 • Slovensko

  Víno roku

Komedie / Drama

USA, 2008, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tibenskym
  ****

  Maximálne pohodový snímok so skvelou hudbou a nádherným prostredím...(14.4.2009)

 • pan.Kaplan
  ***

  Ne tak prvoplánovitě kýčovité, jako Dobrý ročník, ale na druhou stranu podstatně méně zajímavější, než Bokovka. Velkým nedostatkem je předvídatelnost scénáře a co si budeme povídat, Rickman nudného soba taky nezahrál nejpřesvědčivěji, spíš to vypadalo na parodii. Jinak je to milý film, který nenudí a neurazí.(19.6.2009)

 • Johny_fork
  ****

  Dobrý ročník je jenom jeden, ale proč si jen tak neotevřít lahvinku dobrého Chardonnay a neužít si film, který si ani sám nedělá vyšší ambice, než přinést trochu pohody a slunce do vašeho obývacího pokoje.(21.9.2015)

 • bartias
  ***

  Příjemná vinná komedie sice nedosahuje kvalit Dobrého ročníku a je mírně roztěkaná, jako pohádka inspirovaná skutečnými událostmi se ale ochutnat dá. K pití vína naladá zvlášť opět skvělý Alan Rickman v jedné z vedlejších rolí. Po dlouhé době překvapuje Eliza Dushku a znovu se ukazuje, že jí hraní jde, jen když dostane malou roli „mladé holky“. Tentokrát barmanky.(23.11.2009)

 • jojinecko
  ***

  Slnečný pozitívny produkt na chvíle pohody, s výraznou chuťou hrozna, nádherne sýtou farbou, ani sladký, ani kyslý, miestami trošku nevýraznej chuti, s pár exkluzívnymi ingredienciami (predovšetkým "francúz" Rickman)... celková chuť po ochutnávke ostáva dobrá a to je to najdôležitejšie. Odporúčam podávať k špeciálnym vínnym prezretým syrom, plesňovým syrom, fľaši rulandského šedého a jednou femme fatale k tomu...Výsledok zaručený:)(19.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace