Vyletět z hnízda

Craig Lucas

Elyse Friedman

Yaron Orbach

Ahrin Mishan

"Co tvůj bratr ??" - "Jay ??" - "Jo !! Slyšel jsem, že mu nějak hrabe nebo co.." - "A komu nehrabe ?? Mně teda určitě jo.."(2.11.2015)

Co viac povedat, ako to, ze po vzhliadnuti tohto filmu si budete pripadat ako uplne normalny clovek :D Uzasne! Bravo! herecke vykony bomba spica, ale hrali tam 4 moji oblubeni herci, takze som asi vplyvnena. Maly velky film s poriadnou davkou humoru. Skvele...(3.8.2008)

Výtečná, nikam se neženoucí výpověď o tom, co alespoň jednou potká každého - moment, kdy je třeba se rozhodnout, jak naložit do budoucna se životem. Zaškatulkovat se jako všichni ostatní, nebo zůstat volný jako pták a žít si po svém? Herecký koncert!(7.7.2009)

Obyčajný príbeh o troche šialenosti v každom z nás. Príbeh o všedných problémoch nevýnimočných ľudí, hľadajúci korene starostí a riešenia strastí. Vďaka veľmi milému záveru a z vďačnosti ku géniovi, ktorý sa postaral o casting tohto snímku, pridávam štvrtú hviezdu.(18.3.2014)

3 sourozenci ve věku 18, 12 a 8 let zůstanou po smrti rodičů úplně sami. Co způsobí setkání po letech v jejich rodném domě, (kde stále bydlí jejich nejstarší bratr, který jim byl nucen dělat mámu-tátu) na život každého z nich. Skvěle zahrané, skutečně vtipný a originálníí závěr!!!(16.8.2008)