Vyletět z hnízda

Craig Lucas

Elyse Friedman

Yaron Orbach

Ahrin Mishan

Občas som mala tik vyletieť .. čo najďalej z hniezda avšak (viac ako) pár momentov by sa oplatilo zapamätať i na dlhšie ako deň.(17.11.2009)

Velmi lehce plynoucí film, jenž má spoustu geniálních scén, projev Bena a Matthewa je přímo božský! Scéna na silnici byla bravurně natočena a rozhovor u oběda mě velmi mile překvapil, nenucené a velmi přirozené dialogy v tomhle filmu kralovaly ..(26.10.2008)

Co viac povedat, ako to, ze po vzhliadnuti tohto filmu si budete pripadat ako uplne normalny clovek :D Uzasne! Bravo! herecke vykony bomba spica, ale hrali tam 4 moji oblubeni herci, takze som asi vplyvnena. Maly velky film s poriadnou davkou humoru. Skvele...(3.8.2008)

Výtečné herecké obsazení a příběh tak nějak ze života. Při sledování tohoto filmu člověk nemá pocit, že se musí někomu vyrovnávat. Nějaké silné osobnosti a podobně. Nejvíc mě překvapila Ginnifer Goodwin - byla úžasná!(7.1.2012)

Film sice plyne pomalejším tempem, ale i přesto jsem se dost nasmála. Herci výborní a konec je naprosto unikátní :-D(11.2.2010)