Vyletět z hnízda

Elyse Friedman

Yaron Orbach

Ahrin Mishan
  • MMR

To teda byly dialogy... Scénárista si evidentně dal houbičky a tvořil. No a stvořil tenhle paskvil. Ruce co nejdál od toho.(1.6.2016)

V mnoha ohledech zajímavý film a při tom i tak jednoduchý. Jde vidět, že je film částečně postaven na dobrých hereckých výkonech, kombinace Perry, Foster, Goodwin, Graham a Swank byla jednoznačně výborná. A závěrečné hovno tomu dodalo korunu, brilantní!(8.2.2012)

• Janek

Možná by to fungovalo, ale to by nesmělo existovat mnoho zajímavějších a lepších filmů na obdobná témata. Birds of America jsou pro mě nudní a neobjevní. Styl vyprávění a příběh samotný je natolik klasický, že jsem se několikrát přistihl, že se skutečně nefalšovaně nudím. O atmosféru se to snaží (i když tak nějak moc okatě - např. sourozenci hulí trávu) a někdo jí určitě podlehne (herci jsou koneckonců zajímavý, i když jsem trochu nepochopil roli Hilary Swank). Měl jsem podobný problém jako u rovněž červeného Igbyho; s postavami jsem absolutně nesoucítil. Ale za pokus to stojí.(8.9.2008)

Výtečná, nikam se neženoucí výpověď o tom, co alespoň jednou potká každého - moment, kdy je třeba se rozhodnout, jak naložit do budoucna se životem. Zaškatulkovat se jako všichni ostatní, nebo zůstat volný jako pták a žít si po svém? Herecký koncert!(7.7.2009)

Co viac povedat, ako to, ze po vzhliadnuti tohto filmu si budete pripadat ako uplne normalny clovek :D Uzasne! Bravo! herecke vykony bomba spica, ale hrali tam 4 moji oblubeni herci, takze som asi vplyvnena. Maly velky film s poriadnou davkou humoru. Skvele...(3.8.2008)