poster

Vyletět z hnízda

 • USA

  Birds of America

 • Slovensko

  Vyletieť z hniezda

Komedie / Drama

USA, 2008, 89 min

Režie:

Craig Lucas

Scénář:

Elyse Friedman

Kamera:

Yaron Orbach

Hudba:

Ahrin Mishan
(další profese)
 • ORIN
  ***

  Filmů o dysfunkčních rodinách na americké nezávislé scéně pomalu ale jistě přibývá. Tento patří svým obsazením k těm kvalitnějším, leč po obsahové stránce je stejně dysfunkční jako postavy ve filmu, dramatická výstavba téměř veškerá žádná. Jde spíše o sérii scének, které drží pohromadě jen díky hereckým výkonům Matthewa Perryho, Lauren Graham, Bena Fostera a Ginnifer Goodwin.(12.10.2008)

 • Num3roO
  ****

  Čekal jsem větší zapojení Hilary Swank a trošku více té "vtipnosti" ale jako oddechové drama s Matthew Perrym super. Škoda že mu tak pokazily dabing a nenechali stejný, každopádně bych si hodnocení představoval lehce přes 70%, proto 4/5(13.10.2012)

 • maseer2
  ****

  komediální drama, jehož hlavní postavou je Morrie (Matthew Perry), který se po smrti svých rodičů musel postarat o své dva sourozence Jaye a Idu.. náš příběh se ale odehrává v době, kdy už jsou všichni dospělí a Morrie žije spokojeně se svou manželkou a plánují se řádně zabezpečit a založit rodinu.. jenže jejich plány vezmou za své, když labilního Jaye srazí auto a Morrie mu poté nabídne, ať se k nim na chvíli přestěhuje.. následně přijíždí i na svůj věk hodně nezodpovědná Ida a všichni se pak pod jednou střechou pokoušejí vyřešit své problémy........ skutečně velmi příjemný film, ve kterém exceluje roztomile vtipný Matthew Perry.. silné 4 hvězdy! P.S.: zavěrečná scéna "odplaty" je bezchybná! :D:D:D(6.12.2008)

 • Caszidy
  ****

  Příjemná dramedy, které vévodí Matthew Perry, jenž zde dokazuje, že rozhodně není hercem jediné polohy. Velice mne potěšila Lauren Graham v roli manželky a dokonale upjatá prudérní sousedka v podání Hilary Swank. Celý snímek má zvláštní atmosféru a logicky předvídatelný konec rozhodně stojí za to. Přiznejme si, kdo z nás by se nezachoval stejně již daleko dříve...(25.10.2009)

 • larelay
  *****

  Co viac povedat, ako to, ze po vzhliadnuti tohto filmu si budete pripadat ako uplne normalny clovek :D Uzasne! Bravo! herecke vykony bomba spica, ale hrali tam 4 moji oblubeni herci, takze som asi vplyvnena. Maly velky film s poriadnou davkou humoru. Skvele...(3.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace