poster

Mighty Boosh (TV seriál)

 • Velká Británie

  Mighty Boosh, The

Komedie / Fantasy / Muzikál

Velká Británie, 2003, 20x27 min

 • Ai.ma
  ***

  Vtipné, ale taky kurevsky trapné.(28.1.2009)

 • pivo
  ***

  Videl som prvú sériu a nejako ma to neoslovilo, aby som pokračoval v ďalších. Vtipy sú občas fajn, občas vyšumia doprázdna a aj tie pesničky nie sú vždy najlepšie. A je v tom cítiť takú tú snahu o pythonovitosť, takže to pôsobí umelo. Ale zabitý čas to zas nebol, len som od toho očakával viac.(17.3.2010)

 • Morien
  ****

  S tím, že plné hodnocení nedám jen proto, že to nemám ještě do detailů nastudované.(11.2.2014)

 • willow666
  ****

  "Jak víš, že ho zabil zrovna on?" "Nechal tam vizitku."(10.4.2008)

 • playboxguest
  ***

  Noel Fielding má charisma jako prase, právě díky němu hodlám sledovat dál, ač jsem po prvních třech dílech došla k závěru, že koukám na seriál s úžasným akcentem, dobrýma hláškama a pekleně nevyrovnaným humorem. Dvacet minut na epizodu by možná bylo více. Muzikálová čísla bych poslala do prkýnek úplně (a to si na muzikálech ulítávám). Zatím 50% EDIT 14.1.2013 - Po šesti dílech seriál vzdávám, žádná epizoda si mě nedokáže udržet po celou svou délku, jediné, co opravdu oceňuji je duo v hlavních rolích, ti kluci jsou fakt borci. Na to abych vydržela dalších čtrnáct epizod mi však nestačí ani jejich charisma.(11.1.2013)

 • - Název seriálu má původ v přezdívce, kterou byl pro svůj účes dříve častován Michael Fielding svým bratrem Noelem a kamarády. Sousloví je možné přeložit jako „mocné křoví“. (adelajdaH)

 • - Vince Noir (Noel Fielding) a Naboo (Michael Fielding) jsou ve skutečnosti bratři. (Martinibaby)

 • - V seriálu můžeme několikrát narazit na členky britské hudební skupiny Robots in Disguise - Sue Denim a Dee Plume (bývalá partnerka Noela Fieldinga). Společně se objevují v epizodách "Mutants" (jako mutantky), "Electro" (jako electro girls Neon a Ultra) a "Nanageddon" (jako goth girls Anthrax a Ebola). Samotná Dee Plume se potom mihne ještě v epizodách "The Legend of Old Gregg", "Journey to the Centre of the Punk", "The Power of the Crimp", "The Strange Tale of the Crack Fox", "Party" a "The Chokes". (Martinibaby)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace