poster

Mighty Boosh (TV seriál)

 • Velká Británie

  Mighty Boosh, The

Komedie / Fantasy / Muzikál

Velká Británie, 2004, 20x27 min

 • Ai.ma
  ***

  Vtipné, ale taky kurevsky trapné.(28.1.2009)

 • UncleG
  ****

  Nedivím se, že je z tohoto seriálu mnoho lidí zmateno. Obláště přátelé amerických sitcomů mají květák vedle, že umělý smích neoznačuje místa, na nichž bychom se všichni měli za pupky popadat. No a pak je tu to proklaté srování s Pythonem, že? Zatímco často srovnávavný Monty Python jsou "trapný skeče vo hovně", Mighty Boosh jsou naopak "trapný skeče s pointou" zasazený do celkového příběhu. Tedy do příběhu "vo hovně", abychom si rozuměli. Čili mi vůbec nedochází, proč tyhle dva seriály lidi pořád porovnávaj, když jsou až natolik diametrálně odlišný. Mighty Boosh je podle mnohých trapná nuda, která nesahá Monty Pythonům po kolena, zatímco já tvrdím, že Monty Pythoni vykradli tenhle seriál přes časoprostorovou kapsu a tak si svou nudnou trapností jeden s druhým nezadají, ani co by se loosovi za kostým vešlo. Čili ano, takto se dělá kvalitní trapnosranda. A vy ostatní, kdož se neklaníte kárli MODů, se jděte vostrouhat.(7.6.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Jako z dotací EU precizně vyškolený empatik dokáži naprosto přesně vycítit, čemu bych se měl smát a nečiní mi potíže sepsat diplomovou práci na téma - proč bych se tomu měl smát. Po odborném proměření četnosti a intenzity mého upřímného smíchu při projekci Mighty Boosh jsem si v závazné směrnici EU vyhledal, že výsledek odpovídá přesně třem hvězdičkám a jakékoli jiné hodnocení bych si musel zodpovědět před Evropskou komisí. Na to nemám čas, takže za tři.(23.11.2012)

 • rikitiki
  ***

  Nevtipné dada. /3. 6. 12/ No, přiznávám, někdy i absurdně vtipné.(3.6.2012)

 • MMR
  ***

  Sliboval jsem si více,první polovina prvního dílu mě nebavila, ale byl jsem zvědavý na zápas s klokanem, tak jsem díl dokoukal. A nějaké dobré fórky tam byly.Takže zkusím risknout ještě druhý díl a uvidím jak dál. A ten bojující klokan mě připomínal klokana ze hry Tekken 2 (už nevim jméno).(19.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace