Mighty Boosh (TV seriál)

Mighty Boosh, The

Komedie / Fantasy / Muzikál

Velká Británie, 2004, 20x27 min

Psychotina neskutocnych rozmerov, ktorej hlavnou vyrazovou crtou je suboj medzi miestami az genialnou vtipnostou s neuveritelnou trapnostou, ktora ju strieda. Tvorcom vsak nedostatok kreativity urcite vycitat nemozno ;) Druha seria je z mojho pohladu este slabsia a az na dva diely (Nanageddon a zaverecnu The Nightmare of Milky Joe) som sa v podstate riadne nudil. 2,5/5*(22.4.2009)

S tím, že plné hodnocení nedám jen proto, že to nemám ještě do detailů nastudované.(11.2.2014)

Vtipné, ale taky kurevsky trapné.(28.1.2009)

Vôbec nie zlé, len humor jednej časti kulminuje od perfekcionizmu, až ku čistej trápnosti. Kostými sú raz dobré, raz zle, dialogy tak isto. Ale určite to nie je strata času. Najlepší je a ostane prvý diel prvej série.(6.8.2008)

Pro mě nejgeniálnější seriál ze všech. Jste-li milovníci nonsensových ujetostí v kombinaci s jistým druhem britského humoru a občasnou hudební 'vložkou', rozhodně doporučuju. Tedy já bych to klidně doporučila všem, ale cosi mi říká, že většina by mě s tím poslala do p..atřičných míst. Každopádně Noel a Julian jsou nezapomenutelná dvojka komiků a ostatní 'Boosh posádka' se s nimi skvěle doplňuje. Jak už jsem řekla -geniálnost, dokonalost, ujetost, vtipnost, surrealita - to je prostě moje - nemůžu hodnotit jinak, než plným počtem :)(15.11.2009)