Milenci

Two Lovers

Milenci

Drama / Romantický

USA, 2008, 106 min

Phoenix je vážne dobrý herec, rap mu síce až tak neide, ale dajme tomu... Vinessa Shaw má niečo do seba vrrr... a pozór "spoiler" Gwyneth Paltrow ukáže ňadro... inak stihol som sa popritom najesť, popremýšľať, ale nie nieje to až tak zle, praveže to nieje vôbec zle. Two Lovers je takpovediac trochu iný pohľad ako obyčajne... myslím, že tam netreba nič hľadať, avšak u mňa 6/10(16.3.2009)

• Malarkey

Chtěl jsem vidět údajně poslední film Joaquina Phoenixe a nakonec jsem rád, že se nedávno vrátil s tvrzením, že dva roky hrál komedii a veškeré snahy o hudební činost měla být jen součástí dalšího filmu. Milenci jsou totiž neskutečně nudný a otravný film, který bylo utrpení dokoukat. A kdyby filmová kariéra Joaquina Phoenixe skončila tímhle filmem, asi by mě to dost mrzelo.(17.10.2010)

Takle nějak si představuji romantický film, co nadchne a zaujme. Svět je plný různorodých bláznů, tito blázni se jako všichni ostatní (kdo není blázen, ať hodí haribo medvídkem - řekl bych, že se moc nenajím) zamilovávají. Film je nahlédnutím do prostého blázna, který pozná rozdíl mezi láskou a jistotou. Smutné.(13.7.2010)

• hellstruck

Neskutečně nudný a vleklý film. Opravdu jsem nepochopila, co tím chtěl básník říci..(2.3.2011)

Melancholický, pomaly plynúci, priemerný film s nadpriemernými hereckými tvárami. Phoenix necháva na pľaci dušu ale to sme si už zvykli, Paltrow a Shaw tváre na ktoré sa každý rád pozrie. Na záver som očakával väčšiu pointu, vyvrcholenie.(1.2.2013)