poster

Milenci

 • USA

  Two Lovers

 • Slovensko

  Milenci

Drama / Romantický

USA, 2008, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jellini
  ***

  Překvapivě dobré. Několik scén stojí za vidění. + naprosto debilní citát na konci.(14.2.2011)

 • jhrasko
  ****

  Viac ako príjemný pocit po odsledovaní ostala trpkosť, ktorá sa dostaví po láske neopätovanej, nevyslyšanej, slepej, vo všetkých prípadoch nenávratne beznádejnej.(21.10.2010)

 • Slarque
  ****

  Navzdory sehranému tandemu James Gray a Joaquin Phoenix jsem toho od filmu s názvem Milenci moc nečekal. Nutnost volit mezi Vinessou Shaw a Gwyneth Paltrow je opravdu ďábelská! :) Jenže tenhle film má inteligentnější scénář, než bývá v žánru romantických dramat zvykem. Zejména hlavní postavy se chovají jako skuteční lidé – a dvě z nich jsou v takovém psychickém stavu, že ani nemohou být předvídatelné. Ale navzdory všem kráskám (i Isabella Rossellini v roli hrdinovy matky do této množiny stále patří), je to zejména v úvodu zmíněná dvojice, díky níž je ten film tak dobrý.(2.11.2009)

 • Webb
  ***

  Poctivě natočené se zajímavým osobním životem Leonarda Kraditora. Sice lepší pocity po zhlédnutí ve mně snímek nezanechal, jenže se na to tak pěkně koukalo že jsem se vůbec nenudil.(28.12.2009)

 • mil@n.fanatik
  *****

  No nemám slov... Jak může být láska krutá a převratná... Velmi zajímavá komedie... Musím dát 5*. Myslel jsem, že dám 4, ale ten konec, kdy se vše úplně obrátilo mě nadchnul i trochu zaskočil..Celý film byl skvělý a plný napětí od samotného začátku až do konce..I když, srabské pro mě bylo, když Leonardo měl odjet z Michelle a své přítelkyni (Susan), s kterou pořád chodil neřekl ani slůvko, že s ní nebude, že miluje jinou nebo tak něco. Ale nic, sbalil se a prostě chtěl odjet...A jak bylo po vztahu s Michelle tak se vklidu vrátil a řekl Susan, že je rád, že je štastný, i když to asi už nebylo upřímné, to už byla spíše beznaděj si myslím.. Tento film můžu jen doporučit, pro labužníky romantických komedií... 90%(9.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace