poster

Milenci

 • USA

  Two Lovers

 • Slovensko

  Milenci

 • Velká Británie

  Two Lovers

Drama / Romantický

USA, 2008, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ***

  Zručně natočený, se sympatickým obsazením a zajímavým milostným trojúhelníkem, ale nakonec z toho nic moc nevyleze(4.5.2009)

 • lesumir
  ***

  Autentičnost a utrpení, sálající přes obrazovku vás možná úplně nepohltí, ale přesto donutí k zamyšlení. James Gray zvolil takový styl, který divákovi nedovolí s postavami sympatizovat a objektivně pozoruje trojuhelník Joaquina Phoenixe. __ Na melancholickou náladu tenhle film není správným lékem. To už teď vím.(28.7.2009)

 • JimWayne
  ***

  Melancholický, pomaly plynúci, priemerný film s nadpriemernými hereckými tvárami. Phoenix necháva na pľaci dušu ale to sme si už zvykli, Paltrow a Shaw tváre na ktoré sa každý rád pozrie. Na záver som očakával väčšiu pointu, vyvrcholenie.(1.2.2013)

 • Psema
  ***

  Prvních 30 minut je ještě celkem zajímavých, byť rozhodně nejde o nic objevného či neviděného, ale od večeře v restaurantu už to jde jen z kopce. Gray ztrácí kontrolu nad tempem, scénář je předvídatelnější než rady babek z Volejte věštci a rychlost, s jakou obě ženské postavy roztahují nohy, mi mozek ještě teď nebere. 5/10 a malá prosba, aby Gray konečně dostal scénář, v němž bude moci svůj cit pro atmosférické dusno pořádně využít.(2.9.2009)

 • Fiftis
  *****

  Tento film ma naozaj veľa zaujal, pretože je to presne zo života, nebol to žiadny slaďák, žiadna nezmyselná romantika ako kopa presladených romantických filmov. Toto bola jednoducho realita. Aj keď bohužiaľ smutná. K príjemným momentom snímky patrí aj jej atmosféra. Dej sa odohráva v minimálnom rozpätí prostredí, byt Kraditorovcov je ale príjemný a autentický a ulice Brooklynu majú tiež svoje čaro. Celkový dojem dotvára síce skromný, ale vkusný soundtrack. Navyše herecké obsadenie je skvostné.(31.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace