Milenci

Two Lovers

Milenci

Drama / Romantický

USA, 2008, 106 min

Překvapivě dobré. Několik scén stojí za vidění. + naprosto debilní citát na konci.(14.2.2011)

Viac ako príjemný pocit po odsledovaní ostala trpkosť, ktorá sa dostaví po láske neopätovanej, nevyslyšanej, slepej, vo všetkých prípadoch nenávratne beznádejnej.(21.10.2010)

Navzdory sehranému tandemu James Gray a Joaquin Phoenix jsem toho od filmu s názvem Milenci moc nečekal. Nutnost volit mezi Vinessou Shaw a Gwyneth Paltrow je opravdu ďábelská! :) Jenže tenhle film má inteligentnější scénář, než bývá v žánru romantických dramat zvykem. Zejména hlavní postavy se chovají jako skuteční lidé – a dvě z nich jsou v takovém psychickém stavu, že ani nemohou být předvídatelné. Ale navzdory všem kráskám (i Isabella Rossellini v roli hrdinovy matky do této množiny stále patří), je to zejména v úvodu zmíněná dvojice, díky níž je ten film tak dobrý.(2.11.2009)

Poctivě natočené se zajímavým osobním životem Leonarda Kraditora. Sice lepší pocity po zhlédnutí ve mně snímek nezanechal, jenže se na to tak pěkně koukalo že jsem se vůbec nenudil.(28.12.2009)

No nemám slov... Jak může být láska krutá a převratná... Velmi zajímavá komedie... Musím dát 5*. Myslel jsem, že dám 4, ale ten konec, kdy se vše úplně obrátilo mě nadchnul i trochu zaskočil..Celý film byl skvělý a plný napětí od samotného začátku až do konce..I když, srabské pro mě bylo, když Leonardo měl odjet z Michelle a své přítelkyni (Susan), s kterou pořád chodil neřekl ani slůvko, že s ní nebude, že miluje jinou nebo tak něco. Ale nic, sbalil se a prostě chtěl odjet...A jak bylo po vztahu s Michelle tak se vklidu vrátil a řekl Susan, že je rád, že je štastný, i když to asi už nebylo upřímné, to už byla spíše beznaděj si myslím.. Tento film můžu jen doporučit, pro labužníky romantických komedií... 90%(9.1.2010)