poster

Ri-teon

  • Jižní Korea

    Cheongaeui hye

    (Jižní Korea)
  • EN název

    Return

  • EN název

    Wide Awake

Mysteriózní / Thriller

Jižní Korea, 2007, 113 min

Režie:

Gyu-man Lee

Komentáře uživatelů k filmu (4)

  • Rudovous
    ****

    Tak v tomhle, aby se cert vyznal ! Neco malo chyby a mohlo to byt jeste lepsi. Jako by ty bezmala dve hodiny nestacily, aby vse bylo jeste lepe a s tou patricnou atmosferou odvypraveno, zaroven tak aby se v tom clovek neustale nezamotaval. Jinak ovsem slusna krimi s korejskym smyslem pro pomstu a fyzicky neprijemne zabery operaci, injekci a vnitrnosti. Modus operandi je tedy take zajimava zalezitost - co by na to proboha rekl nejaky anestziolog.(16.3.2008)

  • Sysel_CZ
    ****

    Pěkný, dobře propracovaný thriller, s mrazením, dobrým dějem a vším. Něco málo bych řekl, že chybí, nevím sice co to je - ale na kvalitní čtyři knedle to stačí bohatě. Navíc, když vezmu, jaké jiné "thrillery" se teď v Koreji běžně točí, je to málem na pět.(13.1.2008)

  • Folpa
    ****

    K dokonalosti chybělo opravdu málo.(23.7.2011)

  • Looser
    ****

    Snad hodnotím ten správný film - v anglickém překladu Return. Korejská psychárna na téma msty z dětství. U cca 5% anastezií se ne vždy vše vydaří a stejně tak u hlavního hrdiny. Ten byl v dětctví špatně "umrtven" a tak si prožil všechnu bolest, zvuky a pocity během operace. Zážitek bolesti ho navždy změní a tak se změní v ne úplně normální dítě ......a nedá se úplně říci, že by se to s věkem zlepšilo. Vizualně vymazlené dílo v kategorii thriler, krimi. Možná nedoporučím lidem co se chystají na operaci. Odkaz na stránky filmu jsou www.hancinema.net/korean_movie_Return.php(25.11.2007)