Na odstřel

Jeux de pouvoir

Na odstrel

Krimi / Drama / Thriller / Mysteriózní

USA / Velká Británie / Francie, 2009, 122 min

Rozpočet $60miliónovTržby USA $37,017,955Tržby Celosvetovo $91,445,389Tržby za predaj DVD v USA $14,140,039 //počet predaných kusov 895,318║ Poctivo budovaný politický thriller so zauzlením príbehom, kde sa človek môže aj stratiť vo verve množstva mien a korporácii, takže film si vyžaduje plnú pozornosť diváka, okrem príbehu zaujme aj herecké obsadenie na čele s klasicky výborným "tento krát novinárom" Russellom Crowe, sladkou Rachel McAdams, nestratí sa ani Ben Affleck. /80%/(18.3.2010)

Kvalitní novinářský thriller.(17.11.2009)

Soundtrack Alex Heffes: 1. The Night Pat Murphy Died ,2. Long As I Can See The Light ,3. B-Movie ,4. Shalom ,5. Please Don't Talk About Murder While I'm Eating ,6. Walking on Sunshine ,7. The Born Supremacy ,8. Born to Be Alive ,9. Peter and the Wolf(10.5.2011)

Paráda. Kevin Macdonald si vybírá závažná témata, je to poznat a tohle není jen pásový thriller z novinářského prostředí. Vzpomněl jsem si při jeho sledování na International a Na odstřel vede pět ku třem, marná sláva.(21.12.2009)

Bordelář z Washington Globe (stylový Crowe) se snaží očistit svého kamaráda, skandálem provinilého kongresmana (příjemný Affleck), zapleteného s firmou, co vydělává na válce proti terorismu a chystá se získat monopol na státní bezpečnost (takže bu bu bu). Stupňování napětí, závěrečný zvrat, roztomilá agitka za čtení tištěných novin… V celku povedený vyšetřovací thriller. [HD](5.12.2010)