poster

Na odstřel

 • USA

  State of Play

 • Francie

  Jeux de pouvoir

 • Slovensko

  Na odstrel

Krimi / Drama / Thriller / Mysteriózní

USA / Velká Británie / Francie, 2009, 122 min

 • Kaka
  ***

  Důležité je neočekávat strhující špionážní jízdu, ale lehce sarkastický thriller se štiplavě výřečným Russellem Crowem a opět nevýrazným Affleckem. Měl jsem v průběhu sledování pocit, že jsem takovýchto filmů viděl už stovky. A ono je to dost možná i pravda. Doporučuji spíše milovníkům investigativního subžánru. Laik se nebude bavit, bude se nudit.(14.11.2009)

 • Cervenak
  ***

  Režisér si proste povedal, že natočí tradične nahustený a zvratmi nabitý Gilroyov scenár tak, aby to stíhali vnímať aj dôchodcovia. SoP má tak na rozdiel od iných "gilroyoviek" rozumné tempo a je príjemne prehľadné a dokáže sa občas upokojiť a dovoliť divákovi nádych. Zároveň ale dokáže pritvrdiť a občas vytvoriť slušné napätie a tempo. Crowe je tradične sympatický a Affleck aspoň nevypadáva z role a neprehráva, takže po polhodinke si na to hrozné drevo celkom zvyknete. Napriek všetkým pozitívam však film veľmi rýchlo vyšumí a nezostáva po ňom žiadny "chuťový dozvuk". Viem si predstaviť, že s pôvodným Pittom a Nortonom by to bol intenzívnejší zážitok.(16.8.2009)

 • Jhershaw
  ****

  Nenudil jsem se, jako napínavý/thriller to na mě působilo.. nebýt konce, který jsem nepochopil a udělal mi v tom akorát bordel, byly by to čisté 4*, takhle 70 %(29.6.2009)

Nastala chyba při přehrávání videa.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace