Růžový panter 2

Ružový panter 2

Komedie / Dobrodružný / Krimi / Mysteriózní

USA, 2009, 88 min

• johnn333

Je smutné, když musí nedostatek vtipů v hollywoodské vysokorozpočtové komedii kompenzovat český překladatel, který Clouseauovo šišlání transformuje do rádoby vtipných zkomolenin. Steve Martin není marný (jeho první dialog s Alfredem Molinou nad ukradeným Růžovým panterem a lekce etikety s Lily Tomlin jsou dokonce vtipné!) a jeho vatikánských eskapádám jsem se zasmál, jako celek se ale Růžový panter neskutečně vleče (zvlášť po příjezdu z Říma), standardní dějové čachry standardně nudí a zbytek humoru zejména destrukčního charakteru fungoval už jen na spolusedícího 11 letého bratra. Ale dík za Jeremyho Ironse. 50%(27.2.2009)

• predators

Vrhnout se na druhý díl po skoro totálním neúspěchu dílu prvního, to chce slušnou dávku odvahy. Nebudu se opakovat, platí zde to samé, co před lety. To, že herecké výkony jsou na samém dnu...hereckých výkonů :-), to bych ještě pochopil. Ale, proč Clouseau mluví jak dement, to nepochopím... 10%(13.6.2009)

Vtipnější, nápaditější, hvězdnější a romantičtější než první díl. Jen to konečné rozuzlení nedosahuje "kvalit" prvního dílu. A že by byl film trapný? Ani náhodou. Ale i kdyby byl tenhle snímek sebeblbější, stojí za zhlédnutí... Už jen kvůli metroušskému Garciovi nebo chlupatému Molinovi v růžové baleťácké sukýnce - zážitek k nezaplacení!:-D(28.2.2009)

• 666teen

Věta z obsahu: Film Růžový panter 2 je pokračováním úspěšného hitu z roku 2006. Svět se v prdel obrací. O zesnulém Sellersovi nemluvě.(4.12.2011)

• -bad-mad-wolf-

Házená s lahvemi a odražená kulka mě rozesmály, další dva nebo tři momenty lehce pobavily. Vše ostatní je většinou děsivě trapné, o strašidelně otravném Martinovi ani nemluvě. Danému tématu předváděný humor vévodit nemůže, pokud může vévodit vůbec něčemu.(3.11.2010)