poster

Růžový panter 2

 • USA

  The Pink Panther 2

 • Slovensko

  Ružový panter 2

Komedie / Dobrodružný / Krimi / Mysteriózní

USA, 2009, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • johnn333
  **

  Je smutné, když musí nedostatek vtipů v hollywoodské vysokorozpočtové komedii kompenzovat český překladatel, který Clouseauovo šišlání transformuje do rádoby vtipných zkomolenin. Steve Martin není marný (jeho první dialog s Alfredem Molinou nad ukradeným Růžovým panterem a lekce etikety s Lily Tomlin jsou dokonce vtipné!) a jeho vatikánských eskapádám jsem se zasmál, jako celek se ale Růžový panter neskutečně vleče (zvlášť po příjezdu z Říma), standardní dějové čachry standardně nudí a zbytek humoru zejména destrukčního charakteru fungoval už jen na spolusedícího 11 letého bratra. Ale dík za Jeremyho Ironse. 50%(27.2.2009)

 • Slarque
  **

  Druhé parazitování na slavné značce mi kupodivu přišlo o trochu snesitelnější (nebo už jsem předem čekal nejhorší?), ale pořád je dost ubohé. Nahrazení režisérského diletanta přece jen schopnějším tvůrcem prostě nemohlo zachránit všechno, navíc Shawn Levy měl nad filmem stále produkční kontrolu. Obsazení je smutným dokladem, že i skvělí herci musejí z něčeho platit účty (30%).(7.3.2015)

 • Webb
  odpad!

  Bylo to ještě horší než kdybych hodinu a půl čuměl do zdi.(27.6.2009)

 • Hellboy
  **

  Hrozně špatnej film, k tomu není moc co dodávat. Prvního Pantera v podání Steva Martina jsem pro jistotu ani neviděl, ale je zřejmé, že jsem o moc nepřišel.(15.4.2010)

 • lesumir
  **

  Trapný Steve Martin a velká porce primitivního humoru, který není zrovna mým šálkem. Zajímavé herecké složení a pár vtipných momentů nemá šanci zachránit hodinu a půl dlouhé nic, které zvedá z hlubin odpadu snad jen závěr...(4.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace