Růžový panter 2

Ružový panter 2

Komedie / Dobrodružný / Krimi / Mysteriózní

USA, 2009, 88 min

• slatkac

O dost horší než jednička.(22.6.2011)

• Segrestor

To je samý debil nebo blbeček, ale kloudný humor nikde. On gag, jak někdo někam jde a spadne do kanálu není zřejmě nic jednoduchého. To se prostě musí umět. Bláhový ten, kdo si myslí, že prostě nechá jednoho blbečka kráčet ulicí a pak ho nechá spadnout do kanálu. Ne, kdepak, v tom kouzlo tohoto gagu netkví a tvůrci, v čele s naprosto odpudivým otrapou Martinem, zřejmě ještě o svůj hřebíček hlavičkou neuhodili. Halt je naprosto nenávratně pryč doba Petera Sellerse a Blakea Edwardse.(4.7.2012)

• mil@n.fanatik

Blbovninka, doslova, kde se ale člověk zasměje!! Proto 2*. Jedničku jsem (zatím) neviděl a tak nemohu srovnat..... 50%(23.3.2010)

• Fr

Ve světě se ztrácí artefakty. Skládá se dream team. Velitelem bude..… Již úvod, kdy se na place objeví sebepoškozující se J.Cleese a S.Martin dávající pokutu jasně ukáže, jakým směrem se bude humor ubírat. Že půjde o zábavu pro dospělé může věřit snad jen H.Zwart. Ovšem dítě mé se baví při titulcích, baví ho zkomolená mluva (která bohužel od časů Petera Sellerse ztratila notně na vtipu). Škoda jen pokusů o sexuální humor. To totiž děti nepobaví. Pro mne jeden z těch filmů, které shlédnu s maximální mírou sebeobětování. Ale co bych pro děti neudělal. Prostě film pro děti kolem 10ti let. A já raději podrobněji nehodnotím.(15.9.2009)

Překvapivě mnohem lepší než jednička z roku 2006. Je tam pár momentů, které jsou dokonce výborné (!).(3.2.2009)

• - Steve Martin je jeden ze tří lidí, kteří pracovali na scénáři. Napsal kupříkladu celý začátek. (Pumiiix)

• - Aishwarya Rai velmi ráda přijala roli Sonii Solandresové, protože vyrostla jak na filmech o Růžovém panterovi, tak na filmech Steva Martina. Také věděla, že si tento film určitě užijí rodiny a dobře se u toho zasmějí, hlavně neteř a synovec jejího manžela Abhisheka Bachchana. (HappySmile)

• - Steve Martin přijal bez rozmýšlení roli i v tomto pokračování, protože miluje postavu Clouseaua a nechtěl si nechat ujít příležitost zopakovat si komedii, ve které hraje velkou roli mimika. (HappySmile)