Růžový panter 2

Ružový panter 2

Komedie / Dobrodružný / Krimi / Mysteriózní

USA, 2009, 88 min

• Hellboy

Hrozně špatnej film, k tomu není moc co dodávat. Prvního Pantera v podání Steva Martina jsem pro jistotu ani neviděl, ale je zřejmé, že jsem o moc nepřišel.(15.4.2010)

• kulyk

A za tohle zaslouží Cleese kopat do prdele tak dlouho, až se mu z ní mozek přesune zpátky do palice. Monty krajta z tebe pláče!(18.1.2013)

• Xmilden

Při sledování prvního dílu restartovaného (restaurovaného) nebo (retardovaného), jak by se vyjádřil jistě Steve Martin, sem si jako jeden z mála nestěžoval. Kouzelné se jevily přežblepty Jacquese Clouseau. Bohužel v druhém díle již kouzlo pominulo a komických situací je tady jako šafránu. Jean Reno tentokráte nemá co hrát. Hvězdný Dream Team žádnou špetkou humoru nepřispěje. Těžko se smát scéně kdy někdo strčí hlavu do dortu nebo spadne ze schodů. Celý film je tentokráte tedy opřen o našeho geniálního inspektora Popletu. Pro mě osobně se jedná o dost prázdnou a ne moc povedenou komedii, která se jeví maximálně jako mile hloupoučká. 40%(8.9.2009)

3,5*/5...Niekedy sa udejú zvláštne veci, keď sa spojí viacero aspektov a alchemicky sa zmiešajú do toho správeneho prostredia, správneho času a správnej nálady...A práve takúto alchýmiu človek potrebuje mať pri PP2...Za normálnych okolností by som asi taký štedrý nebol, ale čuduj sa svete, mne to prišlo celé veľmi fajn, samozrejme v rámci možností. Steve Martin mi nevadil (čudné!), trapné momenty som prešiel bez frflania a dokonca som sa pobavil, v pár miestach dokonca dumal na nesmiernou originalitou tvorcov..Do toho jednoznačne pomohli známe ksichty, ktoré to celé ešte osviežili...A keby nič nepomohlo tak ešte je tu "celkom pekná" Aishwarya Rai:))) Určite lepšie ako jednotka a celkovo môžem povedať, že v rámci žánru "no-brain" zábavky som bol spokojný ...(8.6.2009)

Přibližně stejné, jako první díl, s rozdílem několika (jejich málo, ale najdou se) brilantních momentů, které navíc kupodivu nebyly v traileru. Hvězdné obsazení bohužel není příliš ku prospěchu věci, Molina v baletním oblečku je spíše smutný..(6.4.2009)

• - Steve Martin přijal bez rozmýšlení roli i v tomto pokračování, protože miluje postavu Clouseaua a nechtěl si nechat ujít příležitost zopakovat si komedii, ve které hraje velkou roli mimika. (HappySmile)

• - Navzdory rozsáhlé propagační kampani zaměřené především na Francii - hlavní hrdina je francouzský detektiv a hraje zde jeden z nejpopulárnějších francouzských herců Jean Reno - film ve Francii zažil velký komerční propad. Ve většině zdejších multiplexů se promítal jen týden. (HappySmile)

• - V některých scénách Paříž zastoupil Boston a jeho okolí. (HappySmile)