Růžový panter 2

Ružový panter 2

Komedie / Dobrodružný / Krimi / Mysteriózní

USA, 2009, 88 min

• Hellboy

Hrozně špatnej film, k tomu není moc co dodávat. Prvního Pantera v podání Steva Martina jsem pro jistotu ani neviděl, ale je zřejmé, že jsem o moc nepřišel.(15.4.2010)

• Xmilden

Při sledování prvního dílu restartovaného (restaurovaného) nebo (retardovaného), jak by se vyjádřil jistě Steve Martin, sem si jako jeden z mála nestěžoval. Kouzelné se jevily přežblepty Jacquese Clouseau. Bohužel v druhém díle již kouzlo pominulo a komických situací je tady jako šafránu. Jean Reno tentokráte nemá co hrát. Hvězdný Dream Team žádnou špetkou humoru nepřispěje. Těžko se smát scéně kdy někdo strčí hlavu do dortu nebo spadne ze schodů. Celý film je tentokráte tedy opřen o našeho geniálního inspektora Popletu. Pro mě osobně se jedná o dost prázdnou a ne moc povedenou komedii, která se jeví maximálně jako mile hloupoučká. 40%(8.9.2009)

• Gilmour93

Gratuluji, Steve! Dokázal jsi u Clouseaua, popleteného inspektora s průměrnou inteligencí a sklony k nemotornosti, přeskočit levely slabě podprůměrné inteligence i nižšího stupně slabomyslnosti a rovnou jsi přešel k debilitě! Dovol, abych ti řečí tvého kmene sdělil, že jsi knipl, cement a čumák.. Teatrální trapnost, jenž mi krom zívání zanechala dva drobné otazníky. Proč se to vůbec zaštiťuje značkou Pink Panther, když se šlo sérií B.Edwardse jen volně inspirovat a použít například titul: „Případy inspektora Idioma“? A hlavně, kolik voucherů do luxusních pařížských bordelů dostal ten hvězdný herecký ansámbl, že byl nápomocen tomuto zvěrstvu?(17.1.2013)

• LiVentura

Postrádá již vše komické i tajemné z minulých Panterů... už nee.!(8.2.2011)

Navzdory všem výtkám a potupným komentářům je to po všech stránkách příjemné překvapení. Oproštěn od nutkání srovnávat s původní sérií, mohl jsem si v klidu vychutnat jiného, typicky "martinovského" Clouseaua, který se ve svém druhém dobrodružství posunul od dementa spíš k sympatickému podivínovi, ubral na ztřeštěnosti, přidal na svižnosti, a zaplnil plochu příběhu řadou bizarních dialogů (výborná deduktivní přestřelka), vtipných momentů (scéna s vínem) a úsměvných blbinek ("chochoba").(8.3.2010)