Milionové Vánoce

Miliónové Vianoce

Komedie / Rodinný

USA / Kanada, 2007, 95 min

• dobytek

Největší potenciál tohoto filmu se ukrýval v kozách Carmen Electry. Ten ale zůstal naprosto nevyužitej. Je to fakt smutnej pohled, když člověk sleduje někdejší idoly, jako byla božská Carmen a Patrick Swayze (tady záleží na pohlaví a sexuální orientaci, kdo byl pro vás idolem), jak se ztrapňujou v takový sračce. Čumět na "roztomilý" fakany a čekat, jakou udělaj hroznou legraci, to fakt neni nic pro mě. Hvězdičku dávám opravdu jen za Carmen Electru, která má pořád, co nabídnout a za nebožtíka Swayzeho. Toho je mi vážně líto, že krátce před smrtí vzal roli v takový kravině. Mimochodem ten dezolát, co hrál staršího syna Patricka Swayzeho, vypadal jak ukrajinec. Tomu už chyběla akorát lopata a bunda z koženky.(28.8.2010)

Tento film je moja obrovská srdcovka. Keď som si čítal hodnotenia užívateľov, ktorí dávali odpady som bol trochu sklamaný, že ľuďom sa to nepáčilo. Pochopiteľne rešpektujem ich názory, ale naozaj ja a tento film sme si prirástli k srdcu. Patrick Swazey a jeden z jeho posledných filmov, naopak Chris Kattan a jeden z jeho prvých filmov. Umelecká hodnota naozaj za veľa nestojí, ale keď som tento film pozeral prvýkrát - na Štedrý večer (bohužiaľ už po smrti hereckej ikony P. Swazeyho) som bol dojatý a neľutoval som vianočnú voľbu. Keď som ho pozeral v lete, tak mi pripomenul časy Vianoc. Každopádne tento film mi veľmi pripomenul Sám doma a ja som jeho nadšencom. Ale musím byť trochu aj kritický, film je na motív filmu "Sám doma, stratený na letisku", len je to na inom mieste - v nákupnom centre. Každopádne v slovenskom dabingu tomu dodal skvelú atmosféru pán, ktorého si veľmi vážim - D. Szabó a aj to mi spríjemnilo atmosféru a preto dávam s čistým svedomím ****. No tak nie s úplne čistým :) ..., rozhodoval som sa medzi *** a ****, ale keďže to je moja srdcovka ... tak budem štedrý,(1.2.2013)

• joehot

Taková chujovina, že se ani můj 4letý brácha nebavil.(29.11.2014)

Zábavná vánoční rodinná komedie z obchodního centra? No ano, i to se v Kanadě (potažmo v Americe, protože film je natočený v koprodukci a já věřím, že tohle je možné zejména a hlavně v zemi zaslíbené hamburgery a kolou oplývající) může stát. Nejzábavnější mi přišla spanilá jízda na motorkách v obchodním centru a pak asi scény se Santou v obchoďáku. Milionové Vánoce neurazí, nenadchnou, jako většina průměrných zaoceánských zábavných vánočních rodinných komedií.(14.12.2015)

Mám pocit, že televize mě už připravuje na Vánoce a tak jsem tady rozjel první předvánoční film. No a ten přesně splnil to, co jsem po něm chtěl. Vánoční pohodu, důkaz, že Santa Klaus existuje a pozitivní náladu s Patrickem Swayzem, kterej měl co dělat, aby to v tom obchoďáku přežil.(30.11.2014)