Milionové Vánoce

Miliónové Vianoce

Komedie / Rodinný

USA / Kanada, 2007, 95 min

• misulka03

Trochu pozměněná obdoba série filmů Sám doma. Je to jednoducho film, který nás ničím nepřekvapí a přesto je miloučký, hlavně když vidíte malé roztomilé děvčátko, které tak vroucně věří na Santu.(25.12.2009)

• mysiak

U mňa možno vianočný film na takej TV Doma..ale na DVD ako regulérny film?...asi ťažko...je to viac menej celé klišovité....a celé to morálne ponaučenie...čo tak nabudúce pritlačiť na pílu s humorom..a nechať odhaľovať Carmen Electru?...mimoriadne sexy...ujde to(18.12.2009)

Tento film je moja obrovská srdcovka. Keď som si čítal hodnotenia užívateľov, ktorí dávali odpady som bol trochu sklamaný, že ľuďom sa to nepáčilo. Pochopiteľne rešpektujem ich názory, ale naozaj ja a tento film sme si prirástli k srdcu. Patrick Swazey a jeden z jeho posledných filmov, naopak Chris Kattan a jeden z jeho prvých filmov. Umelecká hodnota naozaj za veľa nestojí, ale keď som tento film pozeral prvýkrát - na Štedrý večer (bohužiaľ už po smrti hereckej ikony P. Swazeyho) som bol dojatý a neľutoval som vianočnú voľbu. Keď som ho pozeral v lete, tak mi pripomenul časy Vianoc. Každopádne tento film mi veľmi pripomenul Sám doma a ja som jeho nadšencom. Ale musím byť trochu aj kritický, film je na motív filmu "Sám doma, stratený na letisku", len je to na inom mieste - v nákupnom centre. Každopádne v slovenskom dabingu tomu dodal skvelú atmosféru pán, ktorého si veľmi vážim - D. Szabó a aj to mi spríjemnilo atmosféru a preto dávam s čistým svedomím ****. No tak nie s úplne čistým :) ..., rozhodoval som sa medzi *** a ****, ale keďže to je moja srdcovka ... tak budem štedrý,(1.2.2013)

Videl som to cez vianočné sviatky v telke a musím povedať, že je to celkom kukatelná blbina.Ide o slabý Vianočný/rodinný film so slabým humorom, ale ako celok to funguje celkom fajn. 55% - 3*(25.12.2010)

"Těžkej den ??" - "Řeknu vám jedno... Jestli se jednou rozhodnou zrušit Vánoce, já budu pro !!"(23.12.2013)