Milionové Vánoce

Miliónové Vianoce

Komedie / Rodinný

USA / Kanada, 2007, 95 min

• Dale

X-tá priblblá variácia na Sám doma. Malí faganí prechytračia prefíkaných zloduchov a ešte znemožnia police departement. Len vďaka vianočnej atmosfére to nehodím z fleku do odpadu.(25.12.2012)

"Těžkej den ??" - "Řeknu vám jedno... Jestli se jednou rozhodnou zrušit Vánoce, já budu pro !!"(23.12.2013)

• mysiak

U mňa možno vianočný film na takej TV Doma..ale na DVD ako regulérny film?...asi ťažko...je to viac menej celé klišovité....a celé to morálne ponaučenie...čo tak nabudúce pritlačiť na pílu s humorom..a nechať odhaľovať Carmen Electru?...mimoriadne sexy...ujde to(18.12.2009)

Videl som to cez vianočné sviatky v telke a musím povedať, že je to celkom kukatelná blbina.Ide o slabý Vianočný/rodinný film so slabým humorom, ale ako celok to funguje celkom fajn. 55% - 3*(25.12.2010)

Příjemný vánoční film, který se téměř celý odehrává v obchodním centru. Vánoce jsou svátky plné nejrůznějších překvapení. Santa může být osoba, od které by jste to nejméně čekali a která se objeví vždy v pravou chvíli. Snad právě proto se všechny vánoční zázraky můžou uskutečnit. Stačí jen uvěřit.(6.12.2009)

• - Postavu Mary Saundersovou ztvárnili hned dvě herečky, a to dvojčata Zoe Schlagel a Amy Schlagel. (metal.storm)

• - Nákupné centrum, kde sa odohráva príbeh, sa volá West Edmonton Mall. (RatBoj)