poster

Milionové Vánoce

 • USA

  Christmas in Wonderland

 • Slovensko

  Miliónové Vianoce

Komedie / Rodinný

USA / Kanada, 2007, 95 min

 • mysiak
  **

  U mňa možno vianočný film na takej TV Doma..ale na DVD ako regulérny film?...asi ťažko...je to viac menej celé klišovité....a celé to morálne ponaučenie...čo tak nabudúce pritlačiť na pílu s humorom..a nechať odhaľovať Carmen Electru?...mimoriadne sexy...ujde to(18.12.2009)

 • joehot
  odpad!

  Taková chujovina, že se ani můj 4letý brácha nebavil.(29.11.2014)

 • hous.enka
  ***

  Zábavná vánoční rodinná komedie z obchodního centra? No ano, i to se v Kanadě (potažmo v Americe, protože film je natočený v koprodukci a já věřím, že tohle je možné zejména a hlavně v zemi zaslíbené hamburgery a kolou oplývající) může stát. Nejzábavnější mi přišla spanilá jízda na motorkách v obchodním centru a pak asi scény se Santou v obchoďáku. Milionové Vánoce neurazí, nenadchnou, jako většina průměrných zaoceánských zábavných vánočních rodinných komedií.(14.12.2015)

 • Shakers
  ***

  Videl som to cez vianočné sviatky v telke a musím povedať, že je to celkom kukatelná blbina.Ide o slabý Vianočný/rodinný film so slabým humorom, ale ako celok to funguje celkom fajn. 55% - 3*(25.12.2010)

 • freddy
  ***

  Vánoční film, kde příliš té vánoční atmosféry není, což ale zase tolik nevadí. Předně byl určitě zajímavý nápad umístit děj tohoto filmu do nákupního střediska, kde je kupodivu na Štědrý den docela živo. Druhý zajímavý nápad bylo objevování se Santa Clause v různých podobách během celého filmu, což filmu dodalo na zajímavosti a jakési zvláštní magičnosti. A nakonec samozřejmě oceňuji i nápad, že dvě malé děti najdou tašku s penězma a rozhodnou se koupit si všechno, co chtějí. Když se tohle všechno smíchá dohromady a přidá se k tomu neschopný velitel kanadské jízdní policie, neschopní zločinci a láska na první pohled mezi dvěma teenagery, tak je tu docela zajímavá rodinná komedie odehrávající se na pozadí Vánoc. Já osobně jsem s výsledkem docela spokojený, ale bohužel se nemohu nějak zbait dojmu, že to zase není tak dokonalý film, k tomu přece jen ještě notný kus chybí a když to porovnám s některými filmy, kde se srovnání přímo nabízí, jako např. s filmem Policajt ze sámošky (také se to odehrává v nákupáku), Rolničky kam se podíváš (nakupování na Štědrý den) nebo Malí rošťáci (v hlavní roli děti, které si mohou dělat téměř co chtějí, když jsou na Štědrý den na letišti zrušeny všechny lety), tak film Milionové Vánoce bohužel v porovnání se všemi těmito filmy vyznívá o něco hůře. Zkrátka tohle je taková mírně nadprůměrná rodinná komedie, která někoho zaujme více, někoho méně, a já jí uděluji lepší tři hvězdy.(14.9.2010)

 • - Nákupné centrum, kde sa odohráva príbeh, sa volá West Edmonton Mall. (RatBoj)

 • - Postavu Mary Saundersovou ztvárnili hned dvě herečky, a to dvojčata Zoe Schlagel a Amy Schlagel. (metal.storm)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace