Milionové Vánoce

Christmas in Wonderland

Miliónové Vianoce

Komedie / Rodinný

USA / Kanada, 2007, 95 min

Videl som to cez vianočné sviatky v telke a musím povedať, že je to celkom kukatelná blbina.Ide o slabý Vianočný/rodinný film so slabým humorom, ale ako celok to funguje celkom fajn. 55% - 3*(25.12.2010)

• dobytek

Největší potenciál tohoto filmu se ukrýval v kozách Carmen Electry. Ten ale zůstal naprosto nevyužitej. Je to fakt smutnej pohled, když člověk sleduje někdejší idoly, jako byla božská Carmen a Patrick Swayze (tady záleží na pohlaví a sexuální orientaci, kdo byl pro vás idolem), jak se ztrapňujou v takový sračce. Čumět na "roztomilý" fakany a čekat, jakou udělaj hroznou legraci, to fakt neni nic pro mě. Hvězdičku dávám opravdu jen za Carmen Electru, která má pořád, co nabídnout a za nebožtíka Swayzeho. Toho je mi vážně líto, že krátce před smrtí vzal roli v takový kravině. Mimochodem ten dezolát, co hrál staršího syna Patricka Swayzeho, vypadal jak ukrajinec. Tomu už chyběla akorát lopata a bunda z koženky.(28.8.2010)

• JohnMiller

Patrick Swayze hrabe z posledného, Preston Lacy sa hodí akurát tak do Jackassu a Tim Curry má to najlepšie už tiež dávno za sebou. Táto kravina má všetky vady TV vianočných filmov. Je to trápne, je to naivné ale lacné, takže v komerčnej televízií som to videl ešte 3 týždne pred Vianocami. V robote cez dlhú obedovú prestávku.(3.12.2016)

"Těžkej den ??" - "Řeknu vám jedno... Jestli se jednou rozhodnou zrušit Vánoce, já budu pro !!"(23.12.2013)

• misulka03

Trochu pozměněná obdoba série filmů Sám doma. Je to jednoducho film, který nás ničím nepřekvapí a přesto je miloučký, hlavně když vidíte malé roztomilé děvčátko, které tak vroucně věří na Santu.(25.12.2009)