Čivava z Beverly Hills

Beverly Hills Chihuahua

Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 88 min

Existencionální hluboké drama o lidech hrané zvířaty a on to, zdá se, skoro nikdo nepoznal !? :) "Já už se tě nebojím ... Tak proč se třeseš? ... Protože jsem ČIVAVA!". Sama jsem překvapená, jak se mi zvrhávají chutě, ale zcela neoriginálně řečeno: bavila jsem se.(24.6.2012)

Rozpočet $20miliónovTržby USA $94,514,402Tržby Celosvetovo $149,281,606Tržby za predaj DVD v USA $61,321,395 //počet predaných kusov 3,626,726║ Suchá planina, ktorá sa len pribúdajúcimi minútami stáva čoraz viac otravnou vývarovou zlátaninou, za celý čas sa tu nenájde lepšej momentky, rovnako tak nehrozí ani zábavnosť, zbytočná umelina. /25%/(6.12.2008)

• mandes

rozpočet : ? otvárací víkend : $29,300,465 tržby celosvetovo : $149,281,606(6.11.2008)

Komedie, která je určená hlavně pro mladší generaci, ale i přes to jsem se u filmu slušně bavil a párkrát i dost zasmál. Zvířecí hrdinové jsou vcelku sympatičtí /viz krysa a leguán/ a pokud od filmu nebudete čekat nějaká moudra, tak máte šanci se bavit taky.(20.7.2009)

Velice příjemná rodinná komedie s mluvícími zvířátkami, která hodně rychle utekla, aniž by jakkoliv nudila. Film je zajímavý od samého začátku až do úplného konce, všechna zvířátka od pejsků přes krysu až po leguána jsou zajímavá a i když se dá říci, že tohle je jen další klasická šablonovitá rodinná komedie plná klišé podle zažitých postupů, tak mně se to přesto líbilo. Filmy s pejsky jsem vždy měl rád a budu je mít rád i nadále, v tomhle případě je to doplněno zajímavým dějem a zajímavým přátelstvím mezi vlčákem a čivavou, do toho se po stopě své lásky vydává další čivava, zkrátka ač je mi 23 let, tak film se mi maximálně líbil a zapůsobil na mě tak, jak to asi tvůrci plánovali. Tohle je už šestý film od Rajy Gosnella, který jsem viděl, z těch sedmi, které natočil (dosud jsem od něj neviděl jen Agenta v sukni), a musím říct, že začínám mít pro tohoto režiséra opravdu slabost, protože točí zajímavé filmy, které jsou pro mě atraktivní a které mě dokáží zaujmout. Nejinak tomu bylo i v tomto případě, kdy jsem se opravdu bavil a film jsem si příjemně užil. Zkrátka mám pro rodinné komedie se zvířátky dost slabost a nestydím se za to, film vnímám jeko velice povedený a neváhám udělit po zásluze nadprůměrné hodnocení, z mého pohledu si film čtyři hvězdy zaslouží.(2.6.2010)

• Smok

Tento film paradoxne viac zaujal môjho päťročného syna, (aj to len na jedno pozretie) hoci primárne by to mala byť komédia pre dospelých. Takže tie dve hviezdy sú od môjho syna, u mňa by to bol odpad jak prase. Ak by som sa mal ja opakovane dívať na potulujúcu sa a z kabelky stratenú čivavu strácajúcu botičku a náhrdelníček a bojujúcu s dobermanmi, zrejme by niečo s mozgovňou nebolo v poriadku.(1.7.2009)

• swamp

Taková blbost, že se u toho člověk snad ani nemůže nudit. :) Pár vtípků obstojných, jinak velký děs. Nechápu, jak někteří herci mohli tomuto snímku propůjčit svou tvář či hlas. Co na ně sakra Disney má? :D(6.1.2013)

DVD/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Efekty 7/10/// +Piper Perabo, slušná hudba, český i originální dabing, trošku děj, některé postavyčky vyloženě rozesmějou (krysa a leguán) -hlavně zpočátku mírně trapné, rozhodně ne film pro každého, přesněji je to film o psech se psy a pro psy/// Přiznám se, že jsem chtěl jít původně na film i do kina. Velice mě totiž zaujaly trailery a měl jsem za to, že to může být zábavný hudební snímek. Ve skutečnosti je to spíš dobrodružná podívaná ve stylu filmu Neuvěřitelná cesta. Jen s několika rozdíly. Tohle je víc infantilní, víc pro malí děti a možná pro majitelky čivav. Uznat ale musím samotné psy, kteří hrají výborně a věrně při tom vypadají. Na kolik pomohla počítačová animace si netroufám odhadnout. Jestli je to její zásluha, tak to není poznat./// Celkem 63%///(4.7.2009)

Pokud jste úchylní na malé čivavky a nenáročnou zábavnou dětskou podívanou, je to film pro Vás! :)(25.2.2010)

Z prve jsem chtěl dát odpad jak jsem viděl začátek vypadalo to jako Sex ve městě ve psím podání s nafoukanou rozmazlenou čivavou ale pak to začalo mít aspon příběh a dobrodružství začalo no tak nakonec ztoho sešel nakonec dobrý rodinný film s good soundtrackem.(22.12.2011)

Čivava kam se podíváš a ještě k tomu všechny mluví. Filmek na zkrácení dlouhých chvil, nepřekvapí, ale ani neunudí. Všechno bylo pěkně načančovaný a pejskové dostali pár lidských vlastností. (29.12.12)(29.12.2012)

• jonyyy

45%(28.5.2009)

• Rosana

Eh... to snad nemyslej vážně... Já to teda dokoukala, protože jsem byla děsně zvědavá, na co v týhle P*****Ě ještě přijdou. Čekala jsem poslání jako v pohádce (přátelství, hrdinství, poučení) a pak aspoň hudbu (to je možná jediné, co vidělo umění aspoň z rychlíku) ale fakt lidi, fakt ne! Čivaví sekta mě málem přinutila stisknout STOP, ale poblila jsem se až u závěrečného titulku "pokud chcete adoptovat zvíře, musíte počítat s tím, že je to závazek". Při psaní tohohle komentáře jsem si opět ublinkla. Mám chuť na čivaví řízky...(21.1.2010)

• mysiak

Áno je to gýč..ale preto tento film netreba hneď odcudzovať...nájdu sa tu aj pozitíva...dobré hlášky, slušný dabing...a hlavne čo ma najviac prekvapilo bola dosť dobrá kamera...nájazdy slušné...a dobré pesničky...a film?..no tak ten bol taký aký som čakal..farebný, trapný, ale pozerateľný...(19.5.2009)

• Terva

Česnek, sůl a kari - to je čivava.(16.10.2013)

Taky bych chtěla být čivava v kašmírovém svetárku s diamantovým obojkem! Ale pojďme k filmu… Jeden by řekl, že je to v podstatě hodně průměrná rodinná komedie. Zápletka předvídatelná, exteriéry líbivé a hrdinové profilovaní opravdu jednoduše. Takže by se chtělo říct - vopruz, jenže tak to není. Byla to vážně zábava, která pochytila víc vtipných hlášek, než kdejaká top komedie. Prostě pohodová věc, která si na víc nehraje, což byl určitě hlavní záměr.(30.12.2013)

Piper Perabo umí vykouzlit kukuč, který mi pomohl přežít i Divoké kočky. Rád si čas od času propláchnu mozek něčím odpočinkovým. Mám rád psy. Mám doma dva. Oba jsou čivavy... Jak hodnotit? Když vypnete a představíte si, že vám je tak pět nebo šest, budete se bavit. Jinak na vlastní riziko...(5.10.2010)

Rodinná komedie o nafoukané čivavě, kterou unesou v Mexiku a díky jejímu diamantovému obojku ji chce získat místní podsvětí.Celý film jsou v záběru hlavně pejsci takže ideální pro děti samozřejmě s dobrým koncem.Jamie Lee Curtis je v celém filmu asi jen několik minut.(5.5.2012)

• Wormboy

Zopar chlpacov bolo v tomto filme celkom milych, no ani oni nesposobili to, aby tento "film" bol naozaj pozeratelny.(15.12.2010)

• HappySmile

Film byl sice určen dospělým, ale nevím, jak těm by se mohl líbit... Zvířátka se určitě více líbily dětem a taky humor a některé opravdu do krajnosti (absurdnosti, trapnosti) dovedené scény dospělého určitě odradí. Celkově bych řekla, že děti do 10 let to určitě nadchne, ty větší už vás s tím pošlou do háje.(12.7.2009)

<< předchozí 1 2 3 4