Honba za lesním mužem
-
Vtipný a zhulený
-
Sasquatch Dumpling Gang, The
-
Pripečení "Bigfooti"
Komedie
USA, 2006, 84 min
Režie:
Tim SkousenPlakáty
Obsah
-
Nudné léto v jednom nudném městě se rychle změní v šílenství, když parta puberťáků najde v lese stopy lesního muže, takzvaného sasquatche. Nikdo netuší, že stopy jsou dílem dvou místních blbů Zerka a Shirtse, kteří chtějí zbohatnout na prodeji zaručeně pravých sádrových odlitků obrovských tlap. Jen potřebují, aby se celá záležitost pořádně probírala v novinách a televizi, a pak se jim peníze pohrnou. Jaksi ale pozapomněli, že by někdo mohl přijít na to, že stopy jsou podvrh. Na cestě do města je uznávaný odborník, který má ověřit pravost všech nálezů (hoši totiž kromě stop nastražili i podomácku vyrobené lejno). To je ale taky pitomec k pohledání, a tak je docela možné, že Zerkovi a Shirtsovi jejich ujetý plán vyjde. (oficiální text distributora)
- komentáře
- zajímavosti
- ext. recenze
- galerie
- videa
- v bazaru
- ve filmotéce
- diskuze
Komentáře uživatelů k filmu (50)
-
HollyMolly
Když už nic jinýho tak fakt sranda... já se popadala za břicho.(21.5.2010)
-
PauloGrane
Hledání lesního muže je spíš berlička, která má spojovat jednotlivé epizody, které se Sasquatchem nemají vlastně nic společného. Navíc skvělý Justin Long zastiňuje všecko kolem sebe líp než raketový deštník USA. A právě díky tomu je všecko to řešení puberálních problému tak nezajímavé a nudné. Nucené hraní některých herců jenom podtrhuje prázdnost filmu a excelentní výkon Longa.(16.3.2008)
-
kobe.AIR
Průměrná komedie, škoda že Justin Long se svým kapku pomalejším parťákem nedostal víc prostoru, hned bych přidal jednu hvězdu. Vlastně, pokud by byl film jen o nich, možná bych přidal dvě. :-)(30.7.2008)
-
Maverick*
Jedna z těch lepších komedií na zabití odpoledne. NEJLEPŠÍ HLÁŠKA: Je to celé o svobodě, chlape, jako tohle, víš, svoboda zalézt s kámošem, dát si pár piv, trochu si zastřílet.(9.9.2008)
-
majklfly
Opravdu to má komixovou předlohu? Levná komedie s maximálně stupidními hláškami. Ale musí se nechat, že místý jsem se docela bavil...proto ty dvě hvězdičky...(22.9.2008)
-
omega_SK
odpad!Kravina na ktorej sa ani retard nezasmeje(25.1.2010)
-
PhantomPejvl
odpad!Toto je snad nejhorší film co jsem viděl. Nemá žádný děj, nebo jsem ho nepochopil. Mnoho pokusů o vtip, ale žádný se nevydařil. Jen mě mrzí že se k tomuto trapasu propůjčil Justin Long. Myslím že slovo ODPAD tento film přesně vystihuje. Ztráta času.(11.8.2011)
-
umbjaz
Víc trapný, než vtipný..... Ale pár krát sen se zasmál a moc se mi líbil nápad rodiny "nahoře bez" :)(9.1.2012)
-
sew810
Já jsem se u tohoto filmu bavil víc než dost. Po dlouhé době zase mazec jak blázen !(21.2.2012)
-
Pecca007
Hvězda za fakt, že ačkoli je to neskutečná kravina se spoustou upadajících herců, dalo se na to vydržet koukat až do konce.(1.5.2012)