Konečně spolu

Then She Found Me

Konečne spolu

Komedie / Drama / Romantický

USA / Velká Británie, 2007, 96 min

Neurazí, ale za těch necelých sto minut strhnout prostě nedokáže. Ač je tahle záležitost solidně napsaná a velmi dobře zahraná (Helen Hunt fandím už dlouhé roky), lehce rozesměje i zabrnká na vážnou notu, nezapadá do nemalé skupiny filmů, o které bych chtěl někdy znovu zavadit.(3.10.2012)

43. MFF KV .. Scénář: Alice Arlen, Victor Levin, Helen Hunt .. Vztahovek byly letos plné Vary a tahle byla rozhodně jedna z nejdospělejších. Vadnoucí Helen Hunt boduje na všech třech frontách. Důvtipný scénář (adaptace), skvělá režie a výborné herecké výkony. Then She Found Me pobaví i donutí k zamyšlení. 70%.(10.7.2008)

• Wormboy

Neromanticka prabieda, v ktorej sa Helen Hunt ako reziserka snazi vyhnut klasickym zanrovym klise, avsak tie maju niekedy v romantike opodstatnenie a preto Konecne spolu vyznieva ako nudna bachorka, ktora viac menej nema co ponuknut. Ano, Colina Firtha, avsak jeho cesky dabing je tak zly, ze mi to film vylozene kazilo. Mozno nebyt naozaj zleho dabingu, bol by som zhovievavejsi.(18.12.2008)

Zajímavej film o pocitech a rozpolcení ženy ve středních letech. Plný "babských" vtipů, kterejm sem se prostě nějak nesmál :) Divnej pocit, když okolo vás vybuchujou ženy smíchem a vy si jen s chlápkem vedle vyměňujete poloúsměvné pohledy :)(11.7.2008)

75 % - Helen Hunt na režijní sesli mě příjemně překvapila a Helen Hunt v hlavní roli potěšila, stejně jako většina tohoto kousku. Příjemné, hodně civilní drama, kde s výborně hrající Hunt tvrdí muziku možná ještě lepší, sarkastický Firth. V závěru mi ale přišlo, že nastavené tempo se rozpadá, kompaktní obsah lehce rozbředává. Snad honění příliš mnoha zajíců najednou: reší se tu tolerance ve vztazích, nacházení důvěry, touha po dítěti. Těžko říct, má-li být hlavní linkou osa dcera-matka nebo žena-partneři. Ale celkově nadprůměr.(28.7.2008)

• - Film získal cenu diváků na MFF v Palm Springs. (HOODY)

• - Táto komédia je režisérskym debutom oscarovej herečky Helent Hunt, ktorá sa po počiatočných rozpakoch rozhodla prijať aj hlavnú úlohu. Podstatnú rolu v tom zohral aj príliš nízky rozpočet, ktorý jej nedovolil zaplatiť ďalšiu hviezdu. (Tolf)

• - Film vznikol podľa rovnomenného románového bestselleru americkej spisovateľky Elinor Lipman. (Tolf)