poster

Konečně spolu

 • USA

  Then She Found Me

 • Slovensko

  Konečne spolu

Komedie / Drama / Romantický

USA / Velká Británie, 2007, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  ***

  Neurazí, ale za těch necelých sto minut strhnout prostě nedokáže. Ač je tahle záležitost solidně napsaná a velmi dobře zahraná (Helen Hunt fandím už dlouhé roky), lehce rozesměje i zabrnká na vážnou notu, nezapadá do nemalé skupiny filmů, o které bych chtěl někdy znovu zavadit.(3.10.2012)

 • boshke
  **

  Zase jedna totálně nezajímavá slátanina o ničem. Zhruba v půli jsem přestal mít sílu dále sledovat a tento film pro mne nadále zůstal pouhou kulisou... 30%(2.1.2011)

 • Skejpr
  ***

  Absolutně obyčejná romantika, která je zajímavá snad jen tím, že se v ní nikdo neuchyluje k fyzické komice a občas se vyhne klasickým romantickým klišé. Tempo má ale pomalé, postava energické maminky připomíná někoik posledních kreací Kathy Batesové (stylem i vzhledem) a hláškující Firth je tak opravdu to jediné, kvůli čemu má cenu na tenhle film koukat. Což je hodně málo...(28.7.2008)

 • StarsFan
  **

  Filmy o vztazích mám ráda, ale tohle se Helen Hunt skutečně nepovedlo. Původně zajímavý scénář zazdily příšerné dialogy v naprosto nedůvěryhodných situacích (který chlap si bude na den přesně pamatovat, před kolika týdny poprvé potkal ženu, která se později stane jeho přítelkyní?), děsivá hlavní hrdinka April (nedokážu pochopit, proč se k ní Frank v podání Colina Firtha po všech jejích lžích stále vracel) a odporně neinovativní režie, které může k boji o nejnudnější filmový obraz konkurovat maximálně tak německý televizní film podle předlohy Rosamundy Pilcherové. A ještě něco. Je mi jasné, že Helen chtěla pojmout svoji hrdinku maximálně civilně, takže je April v průběhu celého filmu nenalíčená a mírně řečeno sešlá (což jí dávám jen ke cti), ale aspoň měla říct make-up artistům, že ve filmu bude hrát dceru Bette Miller a že by tedy měla vypadat mladší než Bette. Na jednu stranu je hezké podtrhnout těžký život první hrdinky strhaným vzhledem a úspěch druhé naopak omlazujícím make-upem, ale ve chvíli, kdy daná první hrdinka (mladší o 18 let) vypadá jako matka druhé, tu něco nehraje. Když Colin odhadoval její věk na 34 let, měla jsem chuť poslat mu vodícího psa, protože větší důkaz sleposti už snad nalézt nejde. A když ona uvažovala nad návratem ke svému bývalému manželovi působícímu dojmem mírně retardovaného vesničana, který doposud mentálně nepřekročil hranici 12 let, uvažovala jsem, jestli by v nemocnici neměla také navštěvovat oddělení psychiatrie. Tenhle film je zkrátka místy tak blbý a nerealistický, až to bolí. Zvlášť při podobně výborném hereckém obsazení.(9.7.2010)

 • Renton
  ****

  43. MFF KV .. Scénář: Alice Arlen, Victor Levin, Helen Hunt .. Vztahovek byly letos plné Vary a tahle byla rozhodně jedna z nejdospělejších. Vadnoucí Helen Hunt boduje na všech třech frontách. Důvtipný scénář (adaptace), skvělá režie a výborné herecké výkony. Then She Found Me pobaví i donutí k zamyšlení. 70%.(10.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace