Konečně spolu

Konečne spolu

Komedie / Drama / Romantický

USA / Velká Británie, 2007, 96 min

• dinsdale

Extrémně nevyvážený film. Většina mi přišla křečovitá a nepřirozená a do toho se objevilo něco tak milého z obyčejného života, jako scéna v dětském pokoji. Vím, že je to nepěkná a povrchní poznámka, ale většinu času mě iritoval vzhled Helen Hunt, která místo na 39 vypadala na 53. Moc se mi líbila v Lepší už to nebude, ale od té doby uplynulo moc času. Značně mi nesedly i ostatní postavy (matka, manžel) a Colina Firtha mi povětšinou bylo jen strašně líto.(20.9.2008)

Helen Hunt chce mít dítě a 100 minut pendluje mezi Firthem a Broderickem. Veleprůměrná záležitost, která se vás asi nijak nedotkne, ale protože je solidně napsaná, není moc na co nadávat. 6/10(29.7.2008)

• bassator

43rd KVIFF 2008 - HORIZONS - Horizonty, AUDIENCE AWARD - Divácká cena deníku Právo (Divácká cena: 1234) - 1.7/519(23.8.2009)

Dalo se...(4.10.2012)

Helen Hunt ukázala ze umí jak hrát tak režírovat. Pěkné komediální drama. 60%(3.6.2011)

• - Cameo gynekológa Dr. Masaniho si zahral spisovateľ Salman Rushdie. Slovo "Masan" (žena "Masani") predstavuje v indickej mytológii vampirického démona, ale je tiež bežným indickým menom, ktoré nosili/nosia slávni indickí herci, speváci a politici. V kontexte so silne zdôraznenými židovskými motívmi vo filme a tým, čim sa Rushdie preslávil ("Satanské verše"), pôsobí jeho rola o to pikantnejšie. (hudy78)

• - Film získal cenu diváků na MFF v Palm Springs. (HOODY)

• - Táto komédia je režisérskym debutom oscarovej herečky Helent Hunt, ktorá sa po počiatočných rozpakoch rozhodla prijať aj hlavnú úlohu. Podstatnú rolu v tom zohral aj príliš nízky rozpočet, ktorý jej nedovolil zaplatiť ďalšiu hviezdu. (Tolf)