Konečně spolu

Then She Found Me

Konečne spolu

Komedie / Drama / Romantický

USA / Velká Británie, 2007, 96 min

Celkově to bylo docela fajn, škoda začátku a pár dalších momentů, které na mě působily krapet rozpačitě. Z těchto chvil jsem cítil křečovitou snahu o vtip, která se projevovala především umělostí situace, z níž měl vtip vzejít. Škoda, jinak to bylo pěkné.(10.7.2008)

• F.man

Obyčejný romcom, který je sice místy docela mile šáhnutý, ale tím veškeré jeho přednosti končí... Průměrný (čti už 20 let stále ten samý) děj, průměrné herecké výkony, prostě všechno průměrné. Stejně tak jako mé dvě hvězdy. Who was it? Steve McQueen(12.5.2010)

• dinsdale

Extrémně nevyvážený film. Většina mi přišla křečovitá a nepřirozená a do toho se objevilo něco tak milého z obyčejného života, jako scéna v dětském pokoji. Vím, že je to nepěkná a povrchní poznámka, ale většinu času mě iritoval vzhled Helen Hunt, která místo na 39 vypadala na 53. Moc se mi líbila v Lepší už to nebude, ale od té doby uplynulo moc času. Značně mi nesedly i ostatní postavy (matka, manžel) a Colina Firtha mi povětšinou bylo jen strašně líto.(20.9.2008)

Rozpočet $3,5miliónaTržby USA $3,735,717Tržby Celosvetovo $8,243,795(3.4.2010)

asi nemám všech pět pohromadě, ale hrůzostrašný trojboj romantická-komedie-USA zde způsobil celkem milý zážitek z filmu, což se mi nepovede zdaleka pokaždé... helen hunt exceluje nejen ve své roli, ale zdá se, že i režii zvládla nad očekávání dobře. koukatelná zápletka i její rozuzlení mi tak dávají možnost udělit bez přehánění 70%(16.8.2009)