poster

Nic než pravda

 • USA

  Nothing But the Truth

Drama / Thriller

USA, 2008, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • robbiee
  ***

  [imdb: 7.5/10] | me: Film, ktorého začiatok ma príjemne naladil, avšak postupne už na deji nenaberal. Herecké výkony ako hlavnej predstaviteľky Kate tak aj ostatných vedľajších ról sú dobré, ale nemajú extra priestor na nejaké veľké herectvto. Dej postupom času začína strácať na intenzite a človek už čaká na nejaký zvrat, buď pozitívny alebo negatívny, ktorý by dodal šťavu tomu čo sa doposiaľ udialo, ale nič take sa nestane a celé až na menšie dejové zmeny to končí tak ako to začalo ... Samotný príbeh ma nedojal, skôr som nadobúdol odpor k hlavnej postave. 108 minút ubehlo a ja som na konci nestihol skonštatovať nič pozitívne, čo by ma donútilp povedať, že to stálo za to. Dávam 70 %, lebo ako som už povedal , ... to čo tam bolo zahraté bolo zaraté dobre.(22.3.2009)

 • Malarkey
  ****

  Nic než pravda vypráví nesmírně zajímavý příběh, který je potřeba, i v současném světě, stále si uvědomovat. Pan režisér Rod Lurie do svého, na první pohled, absolutně nenápadného filmu, sehnal ty nejlepší Hollywoodská esa. Kate Beckinsale, Matt Dillon, Alan Alda, Vera Farmiga a David Schwimmer u takového filmu na mě vyskakují jako naprosto nečekané karty a já okamžitě žhavil ovladač, abych se na film mohl podívat. Ten pak prochází stavem klidovým, následně stavem soudním, který se nachází v řadě amerických filmech, aby mě nakonec přenesl do stavu šokového. A že byl závěr šok, o tom netřeba dlouze mluvit.(24.12.2011)

 • Jeremy.jk
  *****

  Dvěma slovy :Precizní drama.... Kate Beckinsale mě mile překvapila a to tím, jak přesvědčivě dokázala zahrát někoho, kdo tak silně bojuje se sebou samým. Dostát slibu mlčenlivosti, nebo vyhovět zvláštnímu žalobci ? Ztratit rodinu a svobodu, nebo zradit své zásady a zničit tím někomu život ? Je to obrovský vnitřní boj a dle mého se režisérovi i hercům povedlo vytvořit perfektní film, který Vás donutí přemýšlet nad tím, co by jste v takové situaci dělali právě Vy. Tohle výtečné '' pokoukání '' ve mně vyvolalo silné emoce a tak tomu má u filmu přece být... Na závěr mohu jen doufat, že se Rod Lurie vydá cestou, po které má našlápnuto a v budoucnu mě zas něčím odrovná.(23.3.2009)

 • Zeck
  *****

  Téměř dokonalé, justiční drama. Kate Beckinsale, Alan Alda, David Schwimmer, Matt Dillon. Herci, kteří nejsou úplnou topkou dnešní hollywoodu. Zahráli bravůrně, uvěřitelně a právě na těchto hercích stál celý film. Příběh je dosti reálný, vsadím se o cokoliv, že se tohle někdy stalo, nebo stane. Film nemá silné témpo, ale přesto nenudí, naopak. Vše je podáno tak osobně, že mě pohltilo a nepustilo. Film je jednoznačně na straně novinářky. Ukazuje její trápení, její beznaděj. Když se ale člověk zamyslí, pravdu měly obě strany. Film, který končí patovou situací, kazí jen postava informátora, kvůli kterému by se člověk nenechal zavřít na tak dlouhou dobu do vězení. 90% 30.12. 2009(30.12.2009)

 • Lenny.M
  ****

  Miluju smysluplné, napínavé filmy s dobrými hereckými výkony. Tohle se opravdu povedlo.(19.4.2009)

 • Rod Lurie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace