Bitva o planetu Terra 3D

Battle for Terra

Battle for Terra

Animovaný / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2007, 85 min

Temný, akčný animák, ktorý sa na nič nehrá a to je jeho hlavné plus..akčné scény vystrihnuté ako z animovaných Star Wars...film má pointu, zvraty, dobrý koniec...a hlavne nehrá na žiadne city..proste ide si svoje a to je len dobré....vynikajúci animák po dlhej dobe(4.11.2009)

Podobný námět a hlavní myšlenku už jsem někde viděl. Že by v Avataru? Ano. A jak je to možné, když tento neznámý animák vznikl dříve, než Cameronův 3D (s)hit ? Starý lišák Cameron totiž obšlehnul film za miliony dolarů a já pak nemam plagiátořit seminárky! Dost o Jimmym...tomuhle filmu chybí lepší animace, ale to je kompenzováno originalitou příběhu, takže s místním hodnocením souhlasím 70%(5.7.2011)

Perfektní sci-fi animák ve 3D, trochu nudnější příběh a horší animace, přesto jsem se bavil.(24.9.2012)

Příjemné, fantasiální.. :-)(21.5.2013)

• Chrustyn

Vizuálně slušná ale příběhem nudná sci-fi, u které název vystihuje vše co od filmu očekávat.(12.8.2012)