Underworld: Vzpoura Lycanů

Underworld 3: Vzbura Lykanov

Akční / Fantasy / Dobrodružný / Thriller

USA, 2009, 89 min

• AngelAngie

Jak já tuhle trilogii nesnáším! Okaté kostýmování, make-up, vše přehnané, herecky nulové, ach upíři a vlkodlaci... když opomenu to, že tohle je jedna z věcí, která mě opravdu nepřitahuje, tak i kdyby to bylo alespoň zajímavé, tak bych se nechala ukecat a pohltit a poté bych byla schopná dát vyšší hodnocení, ale tohle?! Vždyť ani ty kontaktní čočky jim nevěřím... jedinné plus je pro mě Rhona, je zatraceně sexy a mám ji raději jak Kate Beckinsale... Hvězda za kameru.(29.5.2009)

• Mahalik

Na rovinu: pokud chcete vidět vlkodlaky, kteří se zahryzávají do krků nebohých upírů, udělejte si výlet na Konopiště, poněvadž tamní (brutální) sbírka uřízlých hlav lesní zvěře, je Lycanům dost podobná. Možná tam někde uvidíte i Patricka Tatopoulose, jehož skalpovaná hlava bude mít to nejčestnější místo, v jakékoli síni. Stvořil totiž ten nejzbytečnější film, co jsem kdy viděl. P.S. Michaela Sheena nechte, prosím, být. On je jediná světlá vzpomínka, co mi z Underworldu zůstane.(7.8.2009)

Kdéže... tohle se nemůže s jedničkou ani rovnat ... příběh mi přišel strašně nahodilý a sem tam strašně romantický .. takže se z toho původního hodně vytratilo. Ale jednu * za tu brutálnost :)(17.7.2010)

• obitus

Zbytečný prequel ke dvěma zbytečným filmům. Ale jestliže jednička a dvojka měly alespoň jakýs styl, trojka je nezajímavá a totálně bez atmosféry. Sice je to celé děnsně "cool" v kůži a temně modré, ale nefunguje to ani vteřinu. Ani jinak skvělý Bill Nighy ze sebe nedostal nic víc než několik zlostných kukučů do kamery. A příběh? Na ten raději zapomeňte, stejně jako to udělali autoři.(23.7.2009)

• Djkoma

Třetí díl série Underworld a tentokrát náhled do středověku. Změna není ke škodě, protože nové prostředí i vztahy mezi postavami mají potenciál, který ve výsledku není bohužel naplno využit. Mnohým bude chybět především trochu matrixovská stylizace z minulých dílů. Nová doba však znamená také novou hlavní postavu. Rhona Mitra vystřídala (rád bych řekl v latexovém oblečku, ale tentokrát častěji nahá nebo v brnění:)) krásnou Kate Beckinsale. Milovníci žen nebudou zklamání a co se týče herectví, je Rhona trochu "tvrdší ženou" než její předchůdkyně (taková Sarah Connor). Kdo však drží třetí díl je opět Bill Nighy. Jeho upírský král nemá žádnou chybu, protože Nighovi rysy a charizma naprosto vládne postavě i filmu. Příběhu, s vcelku nečekaným koncem, je jinak velmi jednoduchý. Celkově se na to dá koukat velmi slušně a pokud neočekáváte více než béčkovou zábavu s jedním skvělým hercem budete snad i spokojeni, ale příště už by to chtělo více...(4.4.2009)