Underworld: Vzpoura Lycanů

Underworld 3: Vzbura Lykanov

Akční / Fantasy / Dobrodružný / Thriller

USA, 2009, 89 min

• BadoXXII

Najslabší diel série. Nevydal sa ale úplne márnou cestou a pohľad do minulosti je zaujímavý. Nové, ale aj dobre známe postavy, intrigy, vzťahy a jedno veľké povstanie Lycanov. Príbeh však občas pôsobí nedotiahnuto a hlúpo. Okrem solídnej úvodnej akčnej naháňačky trpia všetky nasledujúce akčné scény veľmi rýchlym a chaotickým strihom, ktorý znemožnuje akýkoľvek krvavý pôžitok z akcie.(20.2.2012)

• Lateef

Nic nového pod sluncem... ehm, spíše pod měsícem. 80% filmu se totiž točilo v nějaké vesmírné černé díře, takhle nějak si představuju absolutní tmu. Souboje a různé naháněčky by asi nebyly špatné, kdyby: 1/ nebyla taková tma... 2/ měl film rozumný střih... 3/ nebyla taková tma. Většinou opravdu nejde postřehnout čí meč komu urazil hlavu. Rhona Mitra je hrozná, pamatuju si akorát její obrovsky odulé rty. Co je tohle?? To je modrý světlo. Co to dělá?? Svítí modře. Rambova legendární hláška by šla aplikovat i na oči upírů (to je hnus, velebnosti). Bill Nighy nejspíš spolkl svůj charismatický dunivý hlas, nejlépe zahrál Michael Sheen. Nic k zapamatování, shlédnout a rozloučit se. Navždy. 35 miliónů dolarů(rozpočet)/67 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(23.2.2009)

• Zíza

To je špatné. To už není ono. Předchozí dva díly mám vcelku ráda (jedničku víc jak dvojku), ale tohle se mi nelíbilo. Nuda. A navíc ten dabing?! Proč mu říkala lásko? A proč měl na sobě ten kabát, co nosil i o pár století později? A co ten černoch tam? A proč…? To je fuk. Slabý díl, špatný scénář a celkově velké zklamání.(1.2.2012)

Rhona Mitra sa mi tu strašne páčila a túto časť aj keď nie je najlepšia mám rada.(14.1.2013)

Řekněme si to na rovinu, jednička ani dvojka nejsou žádné zázraky, přesto mě tyto ryzí céčka neskutečně pobavily. Ale tady, ať se snažím sebevíc, nevidím důvod, abych dal víc, než tři. A proč? Zřejmě je to kvůli tomu, že tady mě ty akční scény nebavily tolik, jako právě u dvou předchozích dílů (anebo jsem vyrostl, kdo ví). Rhona Mitra sice naprosto skvěle zastoupila chybějící Kate, ale vše ostatní je zde na levačku. Příběh je takový nijaký, stejně jako většina herců (teda ještě Bill Nighy se snaží) ale to je vše. Body plus dávám za to, že jsem si to pustil v noci a neusnul jsem. Takže mi přijde, že 50 % je tak akorát.(1.8.2010)