poster

Underworld: Vzpoura Lycanů

 • USA

  Underworld: Rise of the Lycans

 • Slovensko

  Underworld 3: Vzbura Lykanov

Akční / Fantasy / Dobrodružný / Thriller

USA, 2009, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hellstruck
  **

  Pokud jste viděli první dva díly, tenhle opomenete a rovnou přeskočíte na nejnovější, myslím, že se naprosto nic nestane. Šla jsem na Underworld do kina bohužel neinformovaná a dost mě tedy zaskočil směr, jakým se příběh ubíral (dějově je to vlastně před všemi díly) a hlavně absence Kate Beckinsale, která pro mě byla docela klíčová. Určitě zajímavé zpracování, akce, ale ta hlavní představitelka mě tam docela s*ala.Celkově obsazení zkrátka nic moc.(19.1.2012)

 • BadoXXII
  **

  Najslabší diel série. Nevydal sa ale úplne márnou cestou a pohľad do minulosti je zaujímavý. Nové, ale aj dobre známe postavy, intrigy, vzťahy a jedno veľké povstanie Lycanov. Príbeh však občas pôsobí nedotiahnuto a hlúpo. Okrem solídnej úvodnej akčnej naháňačky trpia všetky nasledujúce akčné scény veľmi rýchlym a chaotickým strihom, ktorý znemožnuje akýkoľvek krvavý pôžitok z akcie.(20.2.2012)

 • bestlama
  ***

  Kdéže... tohle se nemůže s jedničkou ani rovnat ... příběh mi přišel strašně nahodilý a sem tam strašně romantický .. takže se z toho původního hodně vytratilo. Ale jednu * za tu brutálnost :)(17.7.2010)

 • Arkos
  ***

  Asi nejslabší ze všech dílů, chvílemi se jedná spíše o dobrodružnou pohádku. Herecké obsazení je dobré, ale samotný příběh není žádný zázrak. Pro mně trošku zklamání, pouze průměr.(23.5.2009)

 • Dever
  *****

  Nie tak dobré ako prvé dva dieli, ale zato stále perfektné........... Soundtrack Paul Haslinger: 1. Lighten Up Francis - Puscifer ,2. Underneath the Stars - The Cure/Maynard James Keenan/Puscifer/Milla ,3. Nasty Little Perv - Perry Farrell ,4. Hole in the Earth - Deftones ,5. Miss Murder - AFI ,6. Over and Out - Alkaline Trio ,7. Deathclub - William Control/Matt Skiba ,8. Board Up the House - Genghis Tron ,9. Stiff Kittens - Blaqk Audio ,10. Broken Lungs - Thrice ,11. Today We Are All Demons - Combichrist ,12. I Want You - Black Light Burns ,13. Two Birds, One Stone - Drop Dead, Gorgeous ,14. Let's Burn - King Black Acid ,15. Tick Tock Tomorrow - From First To Last ,16. Steal My Romance - Ghosts on the Radio ,(7.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace