Underworld: Vzpoura Lycanů

Underworld 3: Vzbura Lykanov

Akční / Fantasy / Dobrodružný / Thriller

USA, 2009, 89 min

• mysicka

třetí díl byl jak bych tak kulantně řekla - po hlavě do prdele...:((20.7.2009)

• Zíza

To je špatné. To už není ono. Předchozí dva díly mám vcelku ráda (jedničku víc jak dvojku), ale tohle se mi nelíbilo. Nuda. A navíc ten dabing?! Proč mu říkala lásko? A proč měl na sobě ten kabát, co nosil i o pár století později? A co ten černoch tam? A proč…? To je fuk. Slabý díl, špatný scénář a celkově velké zklamání.(1.2.2012)

Rhona Mitra sa mi tu strašne páčila a túto časť aj keď nie je najlepšia mám rada.(14.1.2013)

Kdéže... tohle se nemůže s jedničkou ani rovnat ... příběh mi přišel strašně nahodilý a sem tam strašně romantický .. takže se z toho původního hodně vytratilo. Ale jednu * za tu brutálnost :)(17.7.2010)

Překvapivě se jedná o možná zajímavější díl než předchozí dva. A i tempo je mnohem lepší, hlavně tedy díky faktu, že to má bez titulků 80 minut, což je pro podobné béčko dar z nebes. Velkým plusem je příběh, který je nejlepší. Dále pak absence Speedmana a naopak velká role pro Michaela Sheena, který se ukázal být nejlepším hercem, který se v sérii kdy mihnul. "To je teprve začátek" na konci prostě muselo zaznít. 55%(6.8.2009)

• - Natáčení probíhalo na Novém Zélandu. (Epistemolog)

• - Kvůli tomu, že Kate Beckinsale nechtěla pokračovat dále, se natočil tento prequel. Kdyby ale Kate roli přijala, natáčelo by se pokračování druhého Underworldu. (Pattrick)

• - Patrick Tatopulose, pro kterého byl snímek režijním debutem, spolupracoval i na předchozích dílech série. V těch byl zodpovědný za digitální efekty a masky. (korbitch22)