Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tosim
  ***

  Průhledné, ze začátku zbytečně a nevím proč, melodramatické. Už mám celkem po krk filmů, které chtějí jednou větou na konci udělat snímek více zajímavým, co z toho, když ten devadesátiprocentní zbytek skutečně znatelně pokulhává. První velké zklamání roku. Aspoň, že ten jindy nevýrazný Mark Ruffalo se vytáhl.(14.4.2010)

 • Kulmon
  *****

  Totální masakr! Scorese vlastně ani nepřekvapil, protože dávno víme, že je režisérský génius. Prokletý ostrov však mimo to nabízí mysteriózní zážitek, herecký um Leonarda DiCapria, podmanivou hudbu, úžasnou kameru a nejedno překvapení. Nebudu si hrát na chytráka, že jsem pointu věděl od první minuty. Nevěděl a jsem za to rád, aspoň jsem si film řádně vychutnal!(17.4.2010)

 • Boss321
  *****

  Perfektní Scorseseho počin, který mě opravdu dostal. I když je pointa celkem jasná, tak to nic nemění na tom, že se jedná o skvělý filmový zážitek. Leonardo DiCaprio hraje famózně a již teď se nemůžu dočkat dalšího filmu, který pro nás společně se Scorsesem připraví. I další herci jako Ben Knigsley, Mark Ruffalo či Max Von Sydow zahráli přesvědčivě. Zatím jeden z nejlepších filmů roku 2010. Kdo neviděl, vřele doporučuji!(2.8.2010)

 • Marius
  *****

  Bezchybne natočený mysteriózny thriller, ktorého prevarenú pointu (pomôcka : Kabinet istého Dr.) sme s Tommym uhádli po 10 minútach. Nebyť tejto drobnosti je to plný kotol. Po nepodarku Departed, vitaj nám späť Marty. 9/10(28.2.2010)

 • novoten
  *****

  Ještě den po projekci těžko hledám slova. Vymazlený scénář stále vrtá v hlavě, herecké výkony mám před očima a Martin Scorsese po průměrném Letci a odporném šlápnutí vedle jménem Departed boduje tak, až mi bere dech. Hraje si na Hitchcocka, na Kubricka, křičí do světa lásku ke starým filmům a každých pár minut mě ždíme. Jednou ze mě samou bezmocí málem dostane slzy, o pár minut později mě gradovanou tísnivostí skoro zabije. A celou dobu má nade mnou neskutečnou kontrolu a vodí si mě po všech koutech Shutter Islandu, jak jen chce. Na stará kolena jeden z naprostých vrcholů jeho filmografie.(18.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace