poster

Merlinův učeň (TV film)

 • USA

  Merlin's Apprentice

 • Slovensko

  Merlinov učeň

Dobrodružný / Fantasy

USA / Kanada, 2006, 176 min

 • Jeremiah
  **

  Ničím nepřekvapilo, nenadchlo, takové nemastné, neslané to bylo. Film chtěl pouze vytěžit z legendy o rytířích kulatého stolu, a vzal si na paškál zničení Camelotu. Herecky nepřesvědčivé, a navíc nejlepším bojovníkem na hradě měla být žena? Tak to se nedivím, že ten hrad byl zničen tak rychle... . Ty dvě hvězdičky - za bitevní scény.(22.7.2010)

 • Tommassi3
  *

  "Nejlepším rytířem Kamelotu je žena !! A to pro tebe nic není ?!"(7.12.2015)

 • javaznenevim
  odpad!

  Tohle je totální odpad vykrádající snad všechno co vykrádat lze který navíc ani nemá s prvním dílem nic společného, snad kromě toho že v něm hraje Sam Neill. Tohle je snad nějaká alternativní realita nebo co. Prostě věc která neměla nikdy vzniknout.(12.7.2014)

 • KarKulA
  *

  Pro téma staroanglických pověstí mám slabost a tu jednu hvězdu tomu dám i za svého oblíbeného Sama Neilla - což nemění nic na tom, že zpracování to je hodně nedůstojné - ochotnické představení v otřesných kostýmech, plné primitivních triků a hlavně hodně slaboduchým scénářem. Něco tajemného uvnitř mého nitra mě ale nutilo tu hrůzu dokoukat až do konce (že by moc magického grálu?). S původím Merlinem toto opravdu nic společného nemá. Škoda.(29.10.2011)

 • pufina
  **

  O hereckém výkonu Sama Neilla nemá snad už cenu ani mluvit, ale příběh sám o sobě nic moc. Zápletka byla tak chabá a předvídatelná, že nemůžu hodnotit víc. Na to, že film má skoro 3 hodiny, tak bych očekávala něco kvalitnějšího a zajímavějšího..(30.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace