Merlinův učeň (TV film)

USA / Kanada, 2006, 176 min

• Terva

Za Sama Neila.(24.3.2012)

• KarKulA

Pro téma staroanglických pověstí mám slabost a tu jednu hvězdu tomu dám i za svého oblíbeného Sama Neilla - což nemění nic na tom, že zpracování to je hodně nedůstojné - ochotnické představení v otřesných kostýmech, plné primitivních triků a hlavně hodně slaboduchým scénářem. Něco tajemného uvnitř mého nitra mě ale nutilo tu hrůzu dokoukat až do konce (že by moc magického grálu?). S původím Merlinem toto opravdu nic společného nemá. Škoda.(29.10.2011)

• javaznenevim

Tohle je totální odpad vykrádající snad všechno co vykrádat lze který navíc ani nemá s prvním dílem nic společného, snad kromě toho že v něm hraje Sam Neill. Tohle je snad nějaká alternativní realita nebo co. Prostě věc která neměla nikdy vzniknout.(12.7.2014)

• Tommassi3

"Nejlepším rytířem Kamelotu je žena !! A to pro tebe nic není ?!"(7.12.2015)

Překvapivě dobré na telveizní snímek. S výbornými hereckými výkony a slušným scénářem. Jako pohádka v historickém hávu legendy to není vůbec špatné. 60%(30.12.2009)