Na film jsem jsem se zkousel divat snad 20x a 20x me unudil skoro k smrti a vzdy jsem vydrzel max. 40 minut, pak jsem bud nekam sel, nebo delal neco jineho, vcera jsem ho poprve videl cely, navic v nemcine a musim rict, ze vazne neni spatny. Ti kteri tady nadavaji na AIDS, buzny, prosim zdrzte se svych komentaru typicky ceskych nenavistnych a nejprve si zamette pred vlastnim prahem vy "skvostne dokonale bytosti".(30.9.2016)

ARE YOU A HOMO? ARE YOU A QUEER? ARE YOU A FAGGOT? ARE YOU A FRUIT? ARE YOU *GAY*, SIR? -- Po Mlčaní Jahniat sa Demme rozhodol natočiť drámu ako inak z Philadelphie, o teplom ale brilantnom právnikovi ktorého z práce vyhodili pre AIDS. Ako to dopadlo? No tak že Tom Hanks si odniesol Oscara, a Bruce Springsteen za hudobninku Streets of Philadelphia. Bruce zaslúžene, Tom ani moc nie. Boli už aj lepšie veci čo zahral na lepšiu nôtu. Výkon bol skvelý ale na Oscara to nebolo. Rozbeh bol fajn, skôr som čakal a mal pocit že by mal spomaliť, ale nakoniec to nebol zlý nápad, pretože všetko sa tam muselo zmestiť. Tie hudobné vsuvky v hodine a pol filmu boli odporné, a za to dávam hviezdu dole. Je zrejmé že scény zo siene budú dominantné a aj boli, Denzel tak podal výkon, a urobil show. Záver trochu slabší a predvídateľný. Film neurazí a uspokojí. Dvojhodinka ubehne rýchlo. Čo sa hudobnej stránky týka, Howard Shore je záruka. 3/5.(21.10.2016)

Tom Hanks opat potvrdil,ze je pan herec,neskutocny vykon,slzy sa nedali zastavit a soundtrack od Bruca Springsteena dal tomu filmu este vacsi smrnc...:-)(11.1.2017)

1 8 15 21 25 26 27 28 následující >>