Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  *****

  Chudackovi homousovi ublizili a udelal se z toho film o diskriminaci. Coz je opruz, ale nastesti tenhle film je zpracovanej tak vyborne, ze to vubec nevadi. Samozrejme to je cely velky klise, vsichni sou zly, jen Hanks je ten spravnej, vyhraje soud a nakonec dojemny video z detstvi, ale plne to vynahrazujou herecke vykony, hudba a (celkem predvidatelnej, ale promakanej) scenar. Akorat nechapu za co Hanks dostal oskara, hral vyborne, nalicenej byl uzasne, ale prislo mi, ze ma furt jeden ublizenej vyraz. Antonio Banderas se do filmu vubec nehodil, ale predved celkem solidni vykon. A Denzel Washington byl jako vzdy skvelej. Sice to cely utoci desne na city, ale je to proste vyborne natocenej film, kterej i pres svou dylku vubec nenudi.(16.8.2005)

 • petaspur
  ***

  Solidní právnická společnost, dle názoru lehce zkostnatělého vedení, nemůže spojit své dobré jméno se zaměstnáváním nakaženého homosexuála. Tím jsou sečteny dny, ve kterých se nadějný právník Andrew Beckett hrdinně bil za svou firmu v paragrafových soubojích. Nyní poznává tvrdost dopadu na dlažbu, ale je odhodlán prokázat, že jeho výpověď je produktem diskriminace, což se v místě podpisu Deklarace nezávislosti nemůže tolerovat. V tomto snímku se protlo moralizování, klišé a velké ideje s touhou po oceněních, což je pro mne vždy zárukou kultivované nudy.(26.10.2009)

 • Douglas
  **

  Téma AIDS a homosexuálů (už jen to automatické spojení) je odporně bagatelizováno a postavy celý film jen pronášejí patetická moudra. O "psím" herectví Toma Hankse ani nemluvě...(29.1.2004)

 • xxmartinxx
  ***

  O něco delší, depresivnější a sentimentálnější epizoda Matlocka. Těží to z výběru herců a právě oné všudypřítomné deprese, ovšem nejednou jsem měl pocit prvoplánovosti a nucenosti.(28.4.2010)

 • StarsFan
  ***

  Zdaleka ne taková pecka, jak bych podle nadšených reakcí kolem čekala. I když na to má možná vliv i to, že jsem film viděla po víc jak deseti letech od jeho vzniku. A Oscara pro Hanske nechápu, Neeson by si ho za Schindlerův seznam určitě zasloužil víc...(3.3.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace