poster

Futurama: Milion a jedno chapadlo

 • USA

  Futurama: The Beast with a Billion Backs

Animovaný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2008, 90 min

 • Nin
  ****

  Son of a bit! Další kvalitní Futurama film! (8/10)(13.6.2008)

 • Slartibarkfast
  ***

  Zřejmě nejslabší dosud viděný celovečerák ze světa Futuramy, který nenabídl prakticky nic. Stále zde narazíme na hromadu dobrých vtipů, které však nezachrání dějovou linku, jež je skutečně třeba i v malovaném vesmíru, kde je možné vše. Postrádal jsem ty brilantní a třeskuté vtípky, které vám vženou slzy do očí. To si pak připadá divák blbě, když při sledování animované komedie nehne ani brvou. Na druhou stranu je to povinnost pro fanoušky, neboť díly na sebe lehce navazují. Mám však dojem, že stačí jeden pokus a vícekrát se k tomuto dílku nevrátíte. 60%(2.8.2015)

 • Dan9K
  ***

  Obyvatelé vesmíru gamma! Druhá filmová Futurama až na výjimky kompletně postrádá vtip. Nebo takhle, ona ho má, ale velká část z nich se už hrozně opakuje. Vtipy jsou postaveny na charakterových vlastnostech, kterým jsme se už mnohokrát smáli v seriálu. To, co je velkým plusem The Beast with a Billion Backs, je podle mě skvělý příběh, který jde mnohem dál než nějaká Vesmírná odysea a podobně zastydlá story.(1.10.2008)

 • Eddard
  ***

  Velice tříhvězdičkové, abych se vyjádřil trochu přízemně, v nejednom ohledu... Předně velice nevyvážené - začátek napchaný gagama nám posléze jen bolestně připomíná jejich poměrnou absenci v druhých dvou třetinách. Tradičně nejslabším elementem v univerzu Matta Groeninga je příběh - ne právě katastrofický, ale hluchý, nesoudržný a místy hodně nudný. Na druhou stranu - na tom Futurama nikdy nestála a ani v tomhle případě to není nepřekousnutelný problém - i v slabších chvílích tu a tam potěší nějaký Zoidbergův či Benderův vtípek, takže není třeba si nějak moc zoufat :) Celkový dojem tedy - za podívání to stojí, ale - zejména pokud jste fanoušek seriálu a čekáte manu - kolem a kolem, jde spíše o zklamání. 60%(27.6.2008)

 • jonyyy
  ****

  Já z toho cítil padesátá léta - a to můžu. 75%(21.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace