Futurama: Milion a jedno chapadlo

Futurama: The Beast with a Billion Backs

Animovaný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2008, 90 min

Tržby za predaj DVD v USA $5,032,004 //počet predaných kusov 226,453(24.5.2009)

moc dlouhe(21.6.2008)

• Bauer

Seriál Futurama vážně žeru, protože je super! Ale u těchto (doposud) dvou filmů nemám dobré mínění. Futurama se hodí na seriál, ale nikoliv na celovečerní filmy. Prostě tvůrci měli místo filmu radši udělat 4 díly a byl by svatý pokoj. Seriál byl važně vtipný. Film není!!! Žadné dobré hlášky a žádné vtipné scény. Zábavnost téměř nulová. Od začátku sledování uběhlo 60 minut a já měl pocit, že už na to koukám 180 minut. Po skončení 90 minutové filmové Futuramy jsem měl pocit, že jsem u toho ztrávil 270 minut a byl jsem rád, že už to konečně skončilo. Zatímco Futruama: Bender's Big Score mělo dobrý příběh (a samozřejmně to bylo i zábavné), tak tento díl nemá ani ten příběh dobrý. Prostě zhovadilost. 90 minutová nuda, který neměla konce! Uvidímě jestli budu odvažný a podívám se na další díly, protože po tomhle vůbec nevím jestli tu odvahu mít budu!(28.6.2008)

Son of a bit! Další kvalitní Futurama film! (8/10)(13.6.2008)

Po prvním filmu je The Beast with a Billion Backs mírné zklamání. Opět dobré vtipy, narážky, parodie, prostě vše co k Futuramě patří, ale už to ztrácí takový ten nádech něčeho nového. Futurama je prostě stavěná pro seriál a tak to i bude.(24.6.2008)

• - Při útoku chapadel monstra na město můžeme sledovat postavičky běžící do budovy pojišťovny. Jméno této pojišťovny zní „Space Farm“, což je narážka na „State Farm“ (velkou americkou síť pojišťoven). Slogan State Farm říká „Life, Auto and Fire“. Slogan Space Farm zní „Life, Auto and Monster“. (HellFire)

• - Scéna, ve které se Bender ocitne tváří v tvář Jívovy, je odkazem na snímek Piráti z Karibiku - Truhla mrtvého muže (2006) , kde se v podobné situaci ocitl Jack Sparrow (Johny Depp) a kraken. (StrYke)

• - Když žil Fry s Colleen, volal Dial-A-Joke 8.128 krát. (HellFire)