Futurama: Milion a jedno chapadlo

Futurama: The Beast with a Billion Backs

Animovaný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2008, 90 min

Mám také podobný názor, stejně jako spousta místních kolegů, že Futurama se pro film nehodí. 20 minutové díly se dají na minimální ději našlapat až po okraj šílených fórků z prostředí kde je vše možné. Nevím proč, ale 90. minut na mě takhle nefunguje. Nová Futurama není špatná, pro mě dokonce lepší mež minulý film, ale na více jak tři hvězdy to stále není. Párkrát jsem se pěkně zasmál, ale nebylo toho zdaleka tolik jako kdysi. Tak snad napotřetí...?(28.6.2008)

Je to spíše 4 a půl. Děj už není tak zamotaný jako v BBS, nicméně je tu méně hlášek, (ale ty, které tu jsou fakt stojí za to), a hlavně dosti velký posun co se příběhu týče..! Už se nemohu dočkat dalšího dílu, a jsem zvědavý, s čím novým nás ještě tvůrci překvapí! Son of a bit!(13.6.2008)

Lepší, vtipnější a lehce normálnější než předchozí filmový pokus futuramy, ale stále příšerně dlouhý. Konec už jsem vyhlížel velmi netrpělivě.(2.8.2010)

Velice tříhvězdičkové, abych se vyjádřil trochu přízemně, v nejednom ohledu... Předně velice nevyvážené - začátek napchaný gagama nám posléze jen bolestně připomíná jejich poměrnou absenci v druhých dvou třetinách. Tradičně nejslabším elementem v univerzu Matta Groeninga je příběh - ne právě katastrofický, ale hluchý, nesoudržný a místy hodně nudný. Na druhou stranu - na tom Futurama nikdy nestála a ani v tomhle případě to není nepřekousnutelný problém - i v slabších chvílích tu a tam potěší nějaký Zoidbergův či Benderův vtípek, takže není třeba si nějak moc zoufat :) Celkový dojem tedy - za podívání to stojí, ale - zejména pokud jste fanoušek seriálu a čekáte manu - kolem a kolem, jde spíše o zklamání. 60%(27.6.2008)

kam se poděl vtip?(3.2.2010)