poster

Futurama: Milion a jedno chapadlo

 • USA

  Futurama: The Beast with a Billion Backs

Animovaný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2008, 90 min

 • Renton
  ***

  Creator: Matt Groening, Developer: David X. Cohen, Teleplay: Michael Rowe .. Podepisuji se pod Davida. Více se mi ani psát nechce. Po Bender's Big Score posun dolů..(18.6.2008)

 • Javert
  ***

  Krapet lepší než Bender's Big Score, ale do kvality seriálu to má pořád dost daleko.(29.6.2008)

 • Yardak
  *****

  Druhý filmek od Futurama je o něco lepší než první snímek. Hlavně díky humoru, jenž nechybí ani minutu:o). Příběh s trhlinou ve vesmíru má zvláštní průběh v druhé polovině filmu (chapadla), ale to je u Futuramky běžné, tak proč tedy nedat 5 hvězd:). Ať žije dřevěný Bender! 90 %.(25.6.2008)

 • Lucasion
  *****

  Druhý celovečerní film Futurama začíná přesně tam, kde první skončil. Vesmír má anomálii a je zde díra do jiného prostoru. Co se skrývá za tajemnou dírou? Planet Express nám stačí mezitím ukázat sport budoucnosti Deathball, Bender se dostane do tajné Ligy robotů a Fry bude opět hledat smysl života. Bender a jeho Liga robotů nemá chybu tak jako nemá chybu vytříbený humor Futuramy. Když se Fry ztratí v kosmické díře a najednou z ní začnou vylézat obrovská chapadla, pak teprve začíná ta pravá zábava. Přesto všechno je druhý film ze všech čtyřech nejslabší. I tak je to povedená zábava. PS: Parodie na Supermana nemá chybu! (92 %)(2.12.2012)

 • Ivoshek
  ****

  Zatím nejpovedenější celovečerní Futurama. Benderův deal s ďáblem je fór tak neskutečně krutý, že jsem zvažoval další hvězdičku jen za něj. Devil: "Huh. That was brutal even on our standards."(12.6.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace