Futurama: Milion a jedno chapadlo

Futurama: The Beast with a Billion Backs

Animovaný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2008, 90 min

Creator: Matt Groening, Developer: David X. Cohen, Teleplay: Michael Rowe .. Podepisuji se pod Davida. Více se mi ani psát nechce. Po Bender's Big Score posun dolů..(18.6.2008)

Krapet lepší než Bender's Big Score, ale do kvality seriálu to má pořád dost daleko.(29.6.2008)

Druhý filmek od Futurama je o něco lepší než první snímek. Hlavně díky humoru, jenž nechybí ani minutu:o). Příběh s trhlinou ve vesmíru má zvláštní průběh v druhé polovině filmu (chapadla), ale to je u Futuramky běžné, tak proč tedy nedat 5 hvězd:). Ať žije dřevěný Bender! 90 %.(25.6.2008)

Druhý celovečerní film Futurama začíná přesně tam, kde první skončil. Vesmír má anomálii a je zde díra do jiného prostoru. Co se skrývá za tajemnou dírou? Planet Express nám stačí mezitím ukázat sport budoucnosti Deathball, Bender se dostane do tajné Ligy robotů a Fry bude opět hledat smysl života. Bender a jeho Liga robotů nemá chybu tak jako nemá chybu vytříbený humor Futuramy. Když se Fry ztratí v kosmické díře a najednou z ní začnou vylézat obrovská chapadla, pak teprve začíná ta pravá zábava. Přesto všechno je druhý film ze všech čtyřech nejslabší. I tak je to povedená zábava. PS: Parodie na Supermana nemá chybu! (92 %)(2.12.2012)

Zatím nejpovedenější celovečerní Futurama. Benderův deal s ďáblem je fór tak neskutečně krutý, že jsem zvažoval další hvězdičku jen za něj. Devil: "Huh. That was brutal even on our standards."(12.6.2009)