Futurama: Milion a jedno chapadlo

Futurama: The Beast with a Billion Backs

Animovaný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2008, 90 min

Son of a bit! Další kvalitní Futurama film! (8/10)(13.6.2008)

Zatím nejpovedenější celovečerní Futurama. Benderův deal s ďáblem je fór tak neskutečně krutý, že jsem zvažoval další hvězdičku jen za něj. Devil: "Huh. That was brutal even on our standards."(12.6.2009)

Bender rocks! :D Další nášup absurdit, hlášek a odkazů .. tak jak to mám rád. :)(15.6.2008)

Vcelku lepší než první film, už ne ty nudné části, ikdyž někdy..Nemůžu se zbavit myšlenky, že to prostě na seriál nemá a nikdy nebude, ty humorné 20ti minutovky, bez nudy, to je ono, ta Futurama, ne tenhle celovečerní pokus.(17.8.2009)

Samozřejmě, neštěstí nechodí nikdy samo. Po prvním "veleúspěšném" filmu musí přijít další, samozřejmě o něco slabší než jednička. Nechci snad ani myslet na to, jak tenhle sešup na stupnici kvality skončí. Ano, jsem fanouškem původního seriálu, to však ještě neznamená, že musím žrát všechno, co tvůrci vys*rou... 50%(3.3.2011)