poster

Futurama: Milion a jedno chapadlo

 • USA

  Futurama: The Beast with a Billion Backs

Animovaný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2008, 90 min

 • Renton
  ***

  Creator: Matt Groening, Developer: David X. Cohen, Teleplay: Michael Rowe .. Podepisuji se pod Davida. Více se mi ani psát nechce. Po Bender's Big Score posun dolů..(18.6.2008)

 • Lucasion
  *****

  Druhý celovečerní film Futurama začíná přesně tam, kde první skončil. Vesmír má anomálii a je zde díra do jiného prostoru. Co se skrývá za tajemnou dírou? Planet Express nám stačí mezitím ukázat sport budoucnosti Deathball, Bender se dostane do tajné Ligy robotů a Fry bude opět hledat smysl života. Bender a jeho Liga robotů nemá chybu tak jako nemá chybu vytříbený humor Futuramy. Když se Fry ztratí v kosmické díře a najednou z ní začnou vylézat obrovská chapadla, pak teprve začíná ta pravá zábava. Přesto všechno je druhý film ze všech čtyřech nejslabší. I tak je to povedená zábava. PS: Parodie na Supermana nemá chybu! (92 %)(2.12.2012)

 • kinej
  ***

  Futurama se nehodí pro film. Tento celeovečerák je toho důkazem, chybí mu vyváženost a kompaktnost. Skvělé fóry a ujeté nápady vyzní soustředěné ve dvacetiminutové epiozodě zkrátka vtipněji, zde jsou v delší stopáži rozmělněny a břitký humor je tak částečně otupen. Věřím, že pro spoustu fandů, znamenáná už jen název Futurama plný počet hvězdiček, ale já jsem přesvědčený, že tento film nedosahuje kvalit seriálu.(18.6.2008)

 • maseer2
  ***

  kam se poděl vtip?(3.2.2010)

 • Yardak
  *****

  Druhý filmek od Futurama je o něco lepší než první snímek. Hlavně díky humoru, jenž nechybí ani minutu:o). Příběh s trhlinou ve vesmíru má zvláštní průběh v druhé polovině filmu (chapadla), ale to je u Futuramky běžné, tak proč tedy nedat 5 hvězd:). Ať žije dřevěný Bender! 90 %.(25.6.2008)

 • - Název odkazuje na frázi „the beast with two backs“, termín vztahující se k sexuálnímu spojení dvou lidí a běžně používané Williamem Shakespearem. (HellFire)

 • - Scéna, ve které se Bender ocitne tváří v tvář Jívovy, je odkazem na snímek Piráti z Karibiku - Truhla mrtvého muže (2006) , kde se v podobné situaci ocitl Jack Sparrow (Johny Depp) a kraken. (StrYke)

 • - Když žil Fry s Colleen, volal Dial-A-Joke 8.128 krát. (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace