Tato soutěž se dostala už k nám, a tak ji netřeba příliš představovat. Základem je 26 kufříků s rozdílným peněžním obnosem v rukou sličných modelek, z nichž si soutěžící na začátku hry jeden vybere. Kufříky mají v české verzi hodnotu od 1 Kč do 5 000 000 Kč. Poté musí soutěžící v každém kole otevřít určitý počet kufříků a na konci kola vždy dostane od "bakéře" nabídku, za kolik je ten svůj kufřík s dosud neznámou sumou ochotný prodat. Pokud hráč odmítne, automaticky jde do dalšího kola, v nemž otevírá další kufříky a na konci opět dostane nabídku. Takto se pokračuje, dokud soutěžící svůj kufřík neprodá bankéři, či dokud mu nezbyde jen ten jeho kufřík, který na konci otevře. Po celou dobu mohou hráči asistovat 3 libovolní lidé (kamarádi, příbuzní), se kterými se může v každé fázi hry radit, jak postupovat dál. Soutěž je v US (!!!) podání velmi dynamická a napínavá, s velice chytlavým hudebním motivem a famózním moderátorem Howie Mandelem. Ne nadarmo se jí proto přezdívá "The Howie Mandel Show". (Johnny10)

OG_Swifty

Na Samsung TV Plus mame stanici, kde bezi tenhle porad NONSTOP, takze kdykoliv mam trochu casu a nevim co s nim, nebo cekam na Uber, nebo mam 10 minut nez pojedu do prace, tak si tam pustim tohle a koukam na uplne random dily. Je to fajn zabava, no stress - pure luck. Vetsinou soutezicim fandim, pokud to nejsou vylozene extravagatni a arogantni kokoti, ale jeste jsem nevidel nikdo odnyst si domu cokoliv nad pul mega. One day.. aspon jsem videl Meghan - arogantni pica byla uz i pred serialem. ()