Rejkjavík (neoficiální název)

Harpoon

Horor / Komedie

Island, 2009, 90 min

• Campbell

Dost velké zklamání, čekal jsem solidní a hlavně nevšední vyvražďovačku, a dostal jsem podprůměrný slasher kterej postrádá všechno co dobrý slasher má mít. Vraždy jsou zcela obyčejné a není tu žádná vražda která by mě aspon trochu zaujala. Postavy jsou ploché a k žádné jsem si nenašel cestu všechny mi přišly strašně odbyté a jejich chování mě spíše rozesmívalo. A ani Leatherface to nezachránil. Atmosféra je nulová stejnak jako smysl vražd. Prostě nic extra a jedno velké zklamání.(12.8.2012)

Konečně to těm velrybám (a hlavně jejich zastáncům) někdo vytmavil, potvorám nenažraným! 60%(2.8.2010)

• POMO

Prísľub oživenia subžánru vyvražďovačiek originálnym prostredím, vyústený v stelesnenie filmovej imbecility.(19.10.2010)

• Katullka

"Jsem gay! Ale líbíš se mi!" asi ta nejdrsnější hláška, která mohla být! Na první horor Islandu dost vtipný... // 36.LFŠ UH(3.8.2010)

Super, ja by som tých odporných a nesympatických turistov pozabíjal už len z princípu za vzhľad ! A začal by som pekne od Frantíka cez Japončíka až po tie tri babky a bolo by ! Tie dve baby by som nechal a spolu s nimi by som lovil ryby a trkal až do smrti alebo až dokým by ma nechytili ! No a Cˇernochovi by som do riti strelil naolejčekovanú Harpoonu , také menšie zlo.(15.10.2010)