Zack a Miri točí porno

Zack and Miri Make a Porno

Zack a Miri točia porno

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 101 min

Soundtrack James L. Venable: 1. Primus - Wynona's Big Brown Beaver ,2. Marcy Playground - Sex And Candy ,3. LEN - Steal My Sunshine ,4. Bronski Beat - Smalltown Boy ,5. Jesus And Mary Chain - Just Like Honey ,6. Blondie - Dreaming ,7. DMX - Party Up ,8. The Pixies - Hey ,9. The Dears - You And I Are A Gang Of Losers ,10. MC Chris - Fett's Vette ,11. Climax Blues Band - I Love You ,12. Jermaine Stewart - We Don't Have To Take Our Clothes Off(10.5.2011)

Po dlouhé době film, kde bych uvítal ještě pár minut navrch. Takhle je to sice sexy dráždivá předehra co vyšponuje smysly na maximum, ale samotný akt je příliš krátký, aby stihl výrazněji uspokojit. Orgasmus se tedy nekoná. Ale co, slabší zásun taky zásun a slabší smithovka taky smithovka. Ovšem absenci Boba a Jaye (i když on je Mewes Jayem i v kůži Lestera), tak tu Kevinovi jen tak neodpustím.(9.12.2008)

Skvělá komedie. Clerks mě moc nebavili, ale tohleto je neskutečně vtipný a zábavný. Jestli neni zaděláno na klasiku tady, tak už nikde. 9/10(4.12.2008)

Všechno co jste kdy chtěli vidět ve filmu, ale báli jste se na to jen pomyslet. Kevin Smith připravil pro své fanoušky další delikatesu, a tentorát si vystačil i bez svých oblíbenců Jay a Mlčenlivýho Boba. Nicméně aktéři obou postaviček jsou i zde. Kevin za kamerou, Jason Mewes v roli v jaké jsme ho ještě neviděli, ale přesto mu věříme každé slovo, každé gesto i jeho rychlovstávajícího ptáka. Takováhle romantické komedie tu ještě nebyla. Pro ostřejší slovo se nejde daleko, přesto ale míra vulgarismů nijak nepřekročila mez. Prostě to sem patří. Ústřední dvojice sice dělá, že k sobě nepatří, ale jako u každýho dojáku víme, že si nakonec královsky zašukaj. Kevin Smith sáhl i po pornoherečkách, které dokreslily amosféru filmu. Katie Morgan ukázala svoje neuvěřitelný megakozy a Traci Lords nás sice nenchala nakouknout do své komůrky, ale i přesto tato nejslavnější teen pornoherečka ukázala, že se o ní právem říkalo, že v "ní něco je". Užasný film, který bude v mém srdci zapsán tím nejvulgárnějším, ale přitom nejmilejším písmem.(10.5.2009)

Spousta sprostých hlášek a jedna zajímavá porno parodie na Star Wars s nevšedními světelnými meči. Ujeté, že ano? Jako vystřižené z dalšího pokračování Clerks, kterým Zack and Miri Make a Porno ale rozhodně není. Toto dílo, které Kevin Smith vytvořil, směřuje více mezi masy diváků, obsahuje vlastně dva filmy v jednom, jednak část s natáčením porna a druhá část je pak samotný románek dvou hlavních představitelů. Vtipná parodie se tak zvrhne v romantické klišé, obě části jsou tak nedotaženy do konce a právě v tom vidím zakopaného psa tohoto snímku. Snaží se být dvěma filmy zároveň, ale ve výsledku není pořádně vlastně ani jedním. Navíc mi připadalo, že stejně jako pravé porno, také tento film místy postrádal jakoukoliv atmosféru, tentokrát mě Smith prostě nepřesvědčil. (6/10)(21.12.2008)

• - Několik kin v USA zakázalo promítání filmu s tím, že zobrazená nahota a sex jsou nebezpečně blízko k udělení ratingu NC-17. (HellFire)

• - Když Zack vypráví o oblíbených porno filmech svého mládí, zmíní i film "Edward Penishands" který skutečně existuje. (Haluzz)

• - V USA byl na Blu-ray edici a DVD jenom název „Zack and Miri“. (Othello)