Zack a Miri točí porno

Zack and Miri Make a Porno

Zack a Miri točia porno

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 101 min

Konec druhých Clerks roztažený na hodinu a půl = perfektní romantika po (typickém) smithovsku. Navzdory své povrchní pubertálnosti mnohokrát dospělejší než "dospělé" filmy, které si hrají na velké životní pravdy. I want more! (80-90%)(21.1.2009)

Zack a Miri jsou taková zvláštní dvojka, nejlepší kámoši, spolubydlící, to so si občas řeknou, nad tím kroutíte hlavou a přitom jim to spolu tak klape. A pak začnou točit porno. A s neuvěřitelnýma týpkama. A celou dobu se prostě dobře bavíte, protože tohle je film Kevina Smitha a tam to jinak nejde.(27.12.2008)

"Let us fuck!" Zábavné? Ale áno. Miestami veľmi. Ale Kevin už sa opakuje ako poškriabaná platňa a ďalší film v štýle "roztomilá romantika zamaskovaná do prasačín a záplavy f-words" už svet asi nepotrebuje. Hlavne keď scény, v ktorých hrdinovia prestanú kliať a začnú sa skutočne zaoberať vzťahmi, sú omnoho pôsobivejšie a lepšie natočené než fóry typu "pornoherečka si análnym sexom lieči zápchu a kameraman to točí z podhľadu".(20.1.2009)

Oblíbený ale vyčpělý režisér Kevin Smith již jen recykluje své starší, mezinárodně proslulé filmy. Po kontra-konformní taškařici "Clerks 2: Muži za pultem" nyní oprášil koncept snímku "Hledám Amy". Jenže zatímco ten dodnes platí za jednu z nejlepších romantických komedií, neboť se osobitě oprošťuje od schémat žánru, Zack a Miri jsou jen tuctová romance zasazená do Smithova světa looserů a pošuků.(28.2.2009)

Vynikající a extrémně vtipná záležitost, byly chvíle, kdy jsem se opravdu popadala za břicho a když si dané scény vybavím i teď zpětně, tak se culím jak malá. Opravdu úžasná podívaná, bohužel ale našlo se několik věcí, které mi dost vadily, jinak bych byla dala bez problémů i o hvězdu víc.(6.12.2008)