Zack a Miri točí porno

Zack and Miri Make a Porno

Zack a Miri točia porno

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 101 min

Soundtrack James L. Venable: 1. Primus - Wynona's Big Brown Beaver ,2. Marcy Playground - Sex And Candy ,3. LEN - Steal My Sunshine ,4. Bronski Beat - Smalltown Boy ,5. Jesus And Mary Chain - Just Like Honey ,6. Blondie - Dreaming ,7. DMX - Party Up ,8. The Pixies - Hey ,9. The Dears - You And I Are A Gang Of Losers ,10. MC Chris - Fett's Vette ,11. Climax Blues Band - I Love You ,12. Jermaine Stewart - We Don't Have To Take Our Clothes Off(10.5.2011)

Jo, bludný Holanďan musel být pro mnohé diváky inspirativní. Smithův počin není nic bombastického,ale ba právě naopak a to se mi na tom líbilo.(18.5.2012)

Ze začátku trochu těžkopádné, ale jakmile nastoupí na scénu Justin Long (mimochodem jeho nejlépe zahraná i napsaná role) a zápletka s pornem, vše funguje na 100%. Smith je i po letech kompaktnější než všechny apatowovky a nenapodobitelný v mixování přesně zapadajících sprosťáren a strhující romantiky. Seth Rogen a Elizabeth Banks tvoří vskutku výborný pár, okolo nějž se navíc točí spoustu sympaticky bizarních figurek (které by si možná zasloužily o něco více prostoru). Téměř tradiční smithovce tak odpustíte i např. proklamovanější závěr.(13.12.2008)

• kiddo

Viděla jsem Jayovo péro. Můžu zemřít šťastná.(21.4.2009)

Co si myslet o filmu, který se jmenuje Zack and Miri Make a Porno a nejčastější hláška v něm je Let´s fuck? Radši nic co? :D Fakt je, že zábavnější komedii jsem dlouho neviděl, a nepochybuji o tom, že se na ní podívám rád znova. Kevin Smith má zvláštní druh humoru, který pro slabší povahy moc není, ale ti kteří mají jeho filmy rádi nebudou nikdy zklamáni, tak jako já. Jen mě zaráží pár věcí na filmu samotném a myslím si, že tím chtěl Kevin Smith v Hollywoodu dokázat pár věcí. Hlavně teda to, že násilí může být dětem podstrkováno v opravdu té nejsilnější míře, ale jakmile bude ve filmu krapet sexu (stačí jen sexistický název) je hned zaděláno na eRko a přístupnost až od osumnácti let. Fakt je, že mně už je to jedno, ale filmu to hodně uškodí, ještě když ani není jediný důvod. Jsem rád, že tahle komedie vznikla, asi mě v tomhle světě už nic nepřekvapí. --- Let´s fuck !(1.1.2009)

• - Lester ve filmu mírně šišlá. To je způsobeno problémy se zuby, které měl Jason Mewes během natáčení. (Kulmon)

• - První film Kevina Smithe, kde se neobjeví Ben Affleck ani Jason Lee. (Othello)

• - Všechny počítače, které se ve filmu objevují, jsou od firmy Apple (URBAN)