Zack a Miri točí porno

Zack and Miri Make a Porno

Zack a Miri točia porno

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 101 min

Zack a Miri jsou taková zvláštní dvojka, nejlepší kámoši, spolubydlící, to so si občas řeknou, nad tím kroutíte hlavou a přitom jim to spolu tak klape. A pak začnou točit porno. A s neuvěřitelnýma týpkama. A celou dobu se prostě dobře bavíte, protože tohle je film Kevina Smitha a tam to jinak nejde.(27.12.2008)

• Radek99

Hranice toho, co unese (a co si žádá) mainstreamový divák, se neustále posunují a tak se v omšelé (při vší úctě ke Kevinu Smithovi) teenagerské komedii točí porno - což je pozadí pro opravdu tuctovou romantickou love story. Nechápu to skloubení, ten romantický rozměr celý snímek spolehlivě zazdil... Ach jo, komedie Kevina Smitha, která není příliš vtipná (vyjma několika výjimek jako ,,ošvédování" tedy porno parodie Star Wars)...tak už skutečně nevím, co je v tomhle postmoderním filmovém světě jistota... :-( PS: Seth Rogen začíná být nejsilněji ukotveným hercem ,,jedné role"...(22.12.2008)

Konec druhých Clerks roztažený na hodinu a půl = perfektní romantika po (typickém) smithovsku. Navzdory své povrchní pubertálnosti mnohokrát dospělejší než "dospělé" filmy, které si hrají na velké životní pravdy. I want more! (80-90%)(21.1.2009)

• Enšpígl

No tak si pomůžu komentářem kolegy dobytka, abych rozjel vlastní blábol. Jsem na tom vlastně stejně jako on jen s tím rozdílem, že si nemapatuju ani ty kozy Katie Morgan, což je pro každý film poměrně osudový. Nejlepší z filmu Zack a Miri točí porno bylo, když Zack a Miri točili porno, zbytek kolem mě provanul aniž zafoukal.(20.5.2013)

"Let us fuck!" Zábavné? Ale áno. Miestami veľmi. Ale Kevin už sa opakuje ako poškriabaná platňa a ďalší film v štýle "roztomilá romantika zamaskovaná do prasačín a záplavy f-words" už svet asi nepotrebuje. Hlavne keď scény, v ktorých hrdinovia prestanú kliať a začnú sa skutočne zaoberať vzťahmi, sú omnoho pôsobivejšie a lepšie natočené než fóry typu "pornoherečka si análnym sexom lieči zápchu a kameraman to točí z podhľadu".(20.1.2009)

• - Nápad s plakátem s kreslenými postavičkami vznikl při rozhovoru Kevina Smithe a Setha Rogena. Smith řekl, že to je jediná věc, kterou by jim MPAA dovolila, Rogen souhlasil, dokonce řekl, že to bude vtipnější než celý film. (Haluzz)

• - Kevin Smith do filmu vštípil zkušenosti z natáčení filmu Mladí muži za pultem (1994) – velmi nízkorozpočtového filmu, ve kterém pracoval pouze s kamarády, používaly se mikrofony připevněné na hokejky a točilo se v jeho práci. (HellFire)

• - První film Kevina Smithe, kde se neobjeví Ben Affleck ani Jason Lee. (Othello)