Zack a Miri točí porno

Zack and Miri Make a Porno

Zack a Miri točia porno

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 101 min

Rozpočet $24miliónovTržby USA $31,457,946Tržby Celosvetovo $42,100,235Tržby za predaj DVD v USA $21,145,201 //počet predaných kusov 1,154,247║ Suchy humor Kevina Smitha ide absolútne mimo mňa, okrem filmu Otec na plný úväzok ma z jeho tvorby nič iné nenadchlo. /20%/(26.5.2010)

„Nezapomeňte, že jsem dole ať’ nevyklouzne!“ - „Co se tam uvnitř stalo? - Já ti řeknu, co se tam uvnitř stalo, to kotě mě ohodilo čokoládou jako dort“. Nejlepší komedie roku bitches!(8.6.2013)

No já prostě jenom čumim, chtěl jsem sem napsat, že tahle komedie asi sedne málokomu, ale zatim to podle hodnocení (86%) vypadá, že to sedne každýmu. Hodně mě to překvapuje, jelikož se tu objevuje někdy celkem fekální humor, Jason Mewes tady píchá jak doga a promenáduje se tam s ptákem navrch a do toho se chová stejně jako Jay v jiných Smithově filmech. Nicméně je fakt, že Seth Rogen a Elizabeth Banks je skvělá dvojka a zábavný to teda je jako prase, ale objektivně se musí uznat, že se tam daj najít i slabší chvilky(5.12.2008)

Jsou švorc. Tohle jsou přesně okolnosti ve kterých se lidé ocitnou těsně před tím, než začnou mít sex za peníze. A nebo začnou točit porno.… Nejsou úplně normální dvojka, ale to u K.Smitha nepřekvapí. Mají spolu krásný vztah, znají se od první třídy, vědí o sobě všechno. ,,Takové se nešukají“. Oplzlé keci, sexuální humor – přesně jak jsme zvyklí. Co taky čekat od filmu o sexu. Teda péčku. Ale v podstatě jde o romantickou komedii, jen hrubšího rázu. K.Smith prostě místo MÁM TĚ RÁD říká ,,JDE SE ŠUKAT! Ovšem k tomu, že láska hory přenáší dospějeme i ,,jeho“ cestou. Bohužel, jak lásky přibývá – humoru ubývá. A to mi chybí. Chci se bavit a ne šukat třeba bludnýho Holanďana. PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE * NAPĚTÍ * P.S: Vzhledem k tomu, že mi Proxy zablokoval přístup na odkaz k tomuto filmu, usoudil jsem, že (ne)přístupnost tohoto snímku mi dovoluje uvolnit mravy. Všem, které můj komentář ,,pohoršil“ se touto cestou omlouvám..(5.10.2009)

Připadalo mi, že Kevin Smith tak nějak počítal s tím, že ve vyšponovaném prostředí, jakým natáčení porna je, bude v podstatě obyčejná lovestory působit méně banálně. Nestalo se. Ovšem, co se týče humoru, zase mě dostal. Nesmlouvavě. JSOU NA OSTROVĚ NEBO MIMO OSTROV...KDO MÁ TU SRAČKU POŘÁD SLEDOVAT.(24.8.2009)