Zack a Miri točí porno

Zack and Miri Make a Porno

Zack a Miri točia porno

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 101 min

Nějak se mi nechce to rozebírat, Zack a Miri mě prostě chytili u srdce, a to pak prominu ledacos. Není to až tolik smithovsky osobité, ale je mi to fakt jedno. Romantika jak prase. :)(7.12.2008)

Scénář: Kevin Smith .. Oh you'll be sorry when I'm giving you the best orgasms of your life. Pro fanatiky. Inteligentně pojatá tutová romantická komedie, kde se jde na cestu hledání lásky opravdu netradičním způsobem, ale v tom je Smith machr, dělat tradiční věci ehm jinak. V tomto případě i přes atraktivní název/téma i prodat. Ovšem nic, co by mě nějak semlelo. Sice lepší než zhulenecký Pineapple Express (od Rogena), ale slabší než třeba Clerks II (od Smitha). Chvílemi jsem se sice nahlas zasmál, ale jinak snímek jen tak prošel skrz mě. Pamatovat si budu akorát tak herecké výkony resp. herecký výkon roztomile usměvavé Elizabeth Banks, protože Seth Rogen si tu svoji slušnou škatulku jen zase o něco více vytvrdil. Jejich "poprvé" je natočeno vskutku výtečně a je to opět hlavně díky Elizabeth, které je v té poloze neuvěřitelně přesvědčivá. Perfektní byl i Justin ‘Glen and Gary Suck Ross's Meaty Cock and Drop Their Hairy Nuts in His Eager Mouth‘ Long nebo Craig ‘black coffee‘ Robinson. Plusem je taktéž střídmá stopáž (zabiják potenciálu Judd Apatow produkce), jen ta pila mohla být přitlačena víc. Protože asi nemám takovéto sny, aby mě je Zack a Miri plně uspokojili. 70%.(6.12.2008)

No já prostě jenom čumim, chtěl jsem sem napsat, že tahle komedie asi sedne málokomu, ale zatim to podle hodnocení (86%) vypadá, že to sedne každýmu. Hodně mě to překvapuje, jelikož se tu objevuje někdy celkem fekální humor, Jason Mewes tady píchá jak doga a promenáduje se tam s ptákem navrch a do toho se chová stejně jako Jay v jiných Smithově filmech. Nicméně je fakt, že Seth Rogen a Elizabeth Banks je skvělá dvojka a zábavný to teda je jako prase, ale objektivně se musí uznat, že se tam daj najít i slabší chvilky(5.12.2008)

I porno je umění, jen se to musí docenit. Ale jinak je to ‚tradiční‘ Smithovská romantika, která dýchá na záda i Chasing Amy. Nejslabší Smith rozhodně ne, jen trochu jiný, možná lehce komerčnější, ale stále svůj, upřímný a hlavně zábavný. A Elizabeth Banks je anděl.(25.1.2009)

"Let us fuck!" Zábavné? Ale áno. Miestami veľmi. Ale Kevin už sa opakuje ako poškriabaná platňa a ďalší film v štýle "roztomilá romantika zamaskovaná do prasačín a záplavy f-words" už svet asi nepotrebuje. Hlavne keď scény, v ktorých hrdinovia prestanú kliať a začnú sa skutočne zaoberať vzťahmi, sú omnoho pôsobivejšie a lepšie natočené než fóry typu "pornoherečka si análnym sexom lieči zápchu a kameraman to točí z podhľadu".(20.1.2009)