Zack a Miri točí porno

Zack and Miri Make a Porno

Zack a Miri točia porno

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 101 min

Přes svou nechuť k Sethu Rogenovi a jeho nesympatickému hlasu/vzhledu/apod jsem si pustil další film Kevina Smithe, který rozhodně nepatří mezi moje favority, jako u některých zdejších uživatelů. Přesto jsem byl příjemně překvapen. Tentokrát zde nejsou žádné šílené oplzlosti a právě naopak je zde příjemný humor, který jen jemně a nepravidelně zasahuje do sexu, i když se celý film dost týká. Jako by se Kevin Smith snažil to nepřehnat a na tenkém ledě dokázal vybruslit z každé situace se ctí a klidem. Velmi roztomilá a milá Elizabeth Banks mi dokázala velmi potěšit a ani Rogen tentokrát nebyl tak "hrozný". Tracy Lords a její hlas to je už jen malá silikonová třešnička na tomto dortu společně s pár starými známými z minulých filmů (Jay ten se nikdy neztratí). Komedie s nadhledem.(20.2.2009)

rozpočet : ? otvárací víkend : $10,065,630 tržby celosvetovo : $37,094,326(6.11.2008)

• Enšpígl

No tak si pomůžu komentářem kolegy dobytka, abych rozjel vlastní blábol. Jsem na tom vlastně stejně jako on jen s tím rozdílem, že si nemapatuju ani ty kozy Katie Morgan, což je pro každý film poměrně osudový. Nejlepší z filmu Zack a Miri točí porno bylo, když Zack a Miri točili porno, zbytek kolem mě provanul aniž zafoukal.(20.5.2013)

„Nezapomeňte, že jsem dole ať’ nevyklouzne!“ - „Co se tam uvnitř stalo? - Já ti řeknu, co se tam uvnitř stalo, to kotě mě ohodilo čokoládou jako dort“. Nejlepší komedie roku bitches!(8.6.2013)

• Radek99

Hranice toho, co unese (a co si žádá) mainstreamový divák, se neustále posunují a tak se v omšelé (při vší úctě ke Kevinu Smithovi) teenagerské komedii točí porno - což je pozadí pro opravdu tuctovou romantickou love story. Nechápu to skloubení, ten romantický rozměr celý snímek spolehlivě zazdil... Ach jo, komedie Kevina Smitha, která není příliš vtipná (vyjma několika výjimek jako ,,ošvédování" tedy porno parodie Star Wars)...tak už skutečně nevím, co je v tomhle postmoderním filmovém světě jistota... :-( PS: Seth Rogen začíná být nejsilněji ukotveným hercem ,,jedné role"...(22.12.2008)