Zack a Miri točí porno

Zack a Miri točia porno

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 101 min

• Enšpígl

No tak si pomůžu komentářem kolegy dobytka, abych rozjel vlastní blábol. Jsem na tom vlastně stejně jako on jen s tím rozdílem, že si nemapatuju ani ty kozy Katie Morgan, což je pro každý film poměrně osudový. Nejlepší z filmu Zack a Miri točí porno bylo, když Zack a Miri točili porno, zbytek kolem mě provanul aniž zafoukal.(20.5.2013)

To je kapesní vagína ve tvaru baterky pro diskrétní masturbaci. Když tě chytí, tak na tom není nic divného, prostě jsi jen kluk, co rád šuká svojí baterku!..... Príjemná nekorektná komédia plná hlášok. Aj napriek svojej vulgárnosti je to veľmi milý film.(13.9.2011)

Po SEXBOMBĚ OD VEDLE další úžasná porn-rom-com. Nejsem Smithovec a tohle je první film, který se mi od něj líbil, respektive mě nadchnul. Špičkové dialogy, supr soundtrack, ultraroztomilá Elizabeth Banks a Justin Long, který by si zasloužil nominaci na Oscara.(21.11.2010)

Rozpočet $24miliónovTržby USA $31,457,946Tržby Celosvetovo $42,100,235Tržby za predaj DVD v USA $21,145,201 //počet predaných kusov 1,154,247║ Suchy humor Kevina Smitha ide absolútne mimo mňa, okrem filmu Otec na plný úväzok ma z jeho tvorby nič iné nenadchlo. /20%/(26.5.2010)

Spolu s Tropic Thunder dvě nejvtipnější komedie roku 2008. ____ Zajímavé je, kterak se ve filmu obrací role pornografie a erotiky. Jde o to, že pornografie hrozbu nudy zažehává neúnavných opakováním aktu, při němž je případná změna partnera druhotná, zatímco erotika, která vychází z věčného návratu frustrace, stojí a padá s alespoň částečnou nedosažitelností partnera, případně s jeho sváděním. Z čistě filmového hlediska je proto spokojené manželství možným námětem pornografie, nikoliv erotiky. Přesto by kdekdo klidně poznamenal, že je tenhle film o pornu, zatímco vztahy v něm o erotice, jenomže je tomu přesně naopak – vztahy jsou zde o pornu (minimálně vztah hlavní dvojice, která se zná velice dlouho, dokonce oba přiznávají, že se několikráte viděli nazí), zatímco jejich snaha v oblasti natáčení lechtivých materiálů spadá víceméně pod erotiku (už jen z principu svůdnosti filmu a jeho realizace). Teprve až v poslední romantické půlhodině se film překlápí do „klasické“ osnovy. Je to dané rovněž tím, že celou podívanou provází přechod z existenčních potíží (první hodina) k existenciálním (zbylá půlhodina), respektive z nedostatku financí k bovarismu, protože lásku je možné pěstovat až tehdy, pokud je člověk zajištěn, do té doby se musí spokojit s pornografií. P.S. Jason “Jay“ Mewes prodělal přerod z undergrounduála do metrosexuála a stejně jako u Toma Cruise v Tropic Thunder mi chvíli trvalo, než jsem jej rozpoznal.(23.12.2008)