Tom a Jerry: Rychle a chlupatě

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2005, 75 min

Bill Kopp

Nathan Wang

Dcera to vyžaduje téměř denně, já když už, tak mám radši ty domovní honičky jako jsou zde bohužel jen na začátku.(7.4.2010)

Fantastický závod Toma a Jerryho s Bourákem Svištilem, nebezpečnou Babčou, ničitelem světla Gorthanem, Fotbalovou mámou a Dr. Profesorem není zdaleka tak fantastický, jak o sobě tvrdí. Oproti tradičním honičkám Toma s Jerrym bych si dokonce troufl napsat, že je poněkud nudný, ale ono tam nějaké to honění taky bylo, některé vychytávky stály za vidění a dementní duo moderátorů Biff s Buzzem nakonec taky občas dokázalo něco zábavného plácnout. Za mě tedy tři hvězdy, ale s dost obroušenými cípy.(21.3.2016)

Nefunguje to tak, jak fungují jednotlivé krátké seriálové díly, každopádně pořád se na to dá koukat a vím, že mí dva synovci na tom ujížděli a viděli to nejednou. A tak se vždycky radši podívám na nějakou tu kreslenou volovinku s Tomem a Jerrym, než abych trpěl u těch novodobých zvěrstev, které naši filmaři (až na výjimky, kterých je ale vážně jako šafránu) vydávají za pohádky. A ne, že by nebylo, z čeho v našich filmových luzích a hájích vycházet. Jsem to ale vlastenec, co?(27.10.2011)

Tuhle myš já prostě ( žeru ) sežeru !!!!!!(4.10.2011)

Tak to je hustý. Není nad to vidět řádit ty dva. 85%(27.12.2010)