Tom a Jerry: Rychle a chlupatě

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2005, 75 min

Bill Kopp

Nathan Wang

Začiatok mal dobrý klasický rozbeh plný zábavných strelených nápadov, potom sa prepnú klapky príbehu na závod a tam sa ničoho už prevratného a slušne zábavného nedočkáme lebo to celé ide v jednej nie moc záživnej preplácanej rovinke. /45%/(23.12.2009)

Dcera to vyžaduje téměř denně, já když už, tak mám radši ty domovní honičky jako jsou zde bohužel jen na začátku.(7.4.2010)

Tak to je hustý. Není nad to vidět řádit ty dva. 85%(27.12.2010)

Asi první film co jsem viděl celý s TOMem a JERRYm a musím přiznat, že o akci a srandu není určitě nouze. A byl jsem překvapen výborným dějem. ( Hodnocení: 9/10 )(4.11.2009)

Fantastický závod Toma a Jerryho s Bourákem Svištilem, nebezpečnou Babčou, ničitelem světla Gorthanem, Fotbalovou mámou a Dr. Profesorem není zdaleka tak fantastický, jak o sobě tvrdí. Oproti tradičním honičkám Toma s Jerrym bych si dokonce troufl napsat, že je poněkud nudný, ale ono tam nějaké to honění taky bylo, některé vychytávky stály za vidění a dementní duo moderátorů Biff s Buzzem nakonec taky občas dokázalo něco zábavného plácnout. Za mě tedy tři hvězdy, ale s dost obroušenými cípy.(21.3.2016)