poster

Stmívání

 • USA

  Twilight

 • SK název

  Súmrak

Dobrodružný / Drama / Fantasy / Romantický

USA, 2008, 117 min

 • novoten
  ****

  Některým romantickým svodům se zkrátka odolat nedá. Milovníky Whedonversa tu nemůže překvapit prakticky nic a jako nečtenář předlohy jsem se ve finále začal pomalu ztrácet, ale ta příhodná dynamika při budování napětí, neodolatelná Kristen a dokonalý trojblok scén (Poslech Debussyho-Skok na strom-Hra na klavír) rozhodl o tom, že občasné nenápadné výtky k logice bez problémů spolknu. Romanticky naladěné/ní budou v sedmém nebi. Po druhé projekci pak pevná čtvrtá hvězda.(2.12.2008)

 • EdaS
  *

  Super massive emo shit. Už dlouho mě žádný film takhle nevytočil. Zpomalené záběry, detaily věčně zachmuřených tváří, naprostá absence byť jen špetky nadhledu a humoru, tupá frázovitost veškerých dialogů, směšnost létacích a akčních scén, prostě zoufalství pro přiblbá emo děcka. Sorry, Bebe... I'm too old for this shit.(7.3.2009)

 • Lateef
  **

  Stmívalo se tak pomalu a nezajímavě, až jsem to skoro přestal vnímat. Mít to o půl hoďky a pár ostrých špičáků méně, je z toho Jumper 2. Veliké zklamání. 37 miliónůl dolarů(rozpočet)/373 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)/149 miliónů dolarů(čistý zisk z kinoprojekcí)(7.3.2009)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Ve filmu můžete vidět všechny Cullenovy nosit nějaký šperk. Edward, Emmet a Jasper mají stejné náramky, Alice a Rosalie mají různé náhrdelníky, Esme má náramek a Carlisle prsten. Na všech špercích je stejný symbol, rodinný erb Cullenů, který vyobrazuje lva s lidskou rukou nad hlavou, stojícího na obrácené krokvi se třemi trojlístky. Lev byl přidán kvůli citaci z knihy (''A tak se lev zamiloval do jehňátka..''), na původním erbu je krokev pouze se dvěma trojlístky, tři ruce a snopek pšenice. (Martinibaby)

 • - Najviac sa ľudom, kvôli jeho nezvyku na "vegetariánstvo", vyhýba Jasper. (Cappuccino)

 • - Číslo týdeníku The Entertainment Weekly s obálkou s hvězdami filmu Stmívání se stalo nejprodávanějším vydáním roku. (Sufferer)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace