Neskutečná blbina a hovadina, obsahující takové množství nesmyslů, že už jsem je ke konci filmu sotva všechny stačila sledovat a registrovat. Ale... tahle neoriginální hovadina je ale naštěstí neuvěřitelně zábavná, takže skoro dvě hodiny stopáže utečou jako nic a přes všechna klišé dokáže hezky poctivě po americku pobavit.(23.7.2012)

• choze

"PROSKOČIL JSEM VLAKEM. A TY?" - "JÁ HO PŘESKOČIL." S G.I. Joe jsem si hrál až do ostudně vysokého věku a film pro mne byl tudíž srdcovka, k mé radosti natočená u nás a s odkráglovanou českou modelkou, která řekne tuším přesně jednu větu (Siena Miller je ale bezkonkurenční). Oproti TS a TF 2 nemusí filmoví G.I. JOE bojovat s kvalitou nějakých předchozích dílů a navíc se od začátku netají tím, že jsou totální blbinou pro děcka, což znamená značně zvýhodněnou startovní pozici (když pominu, že auta měnící se v roboty jsou mnohem víc cool). Scénář odpovídá nulové inteligenci kresleného seriálu i komiksů a stejně jako ony perfektně vystihuje nakažlivou náborovou atmosféru hyper hi-tech armádního dobrodružství, jehož absurditu pravidelně odlehčují pubertální chtěné, ale i nechtěné vtípky. Bohužel, fetišistické akční scény plné cool vystajlovaných bojovníků a vojenských hraček jsou s čestnou výjimkou geniální honičky Prahou za záchranou Eiffelovky (zatím nejlepší akční scéna roku) naprosto fádní, utápějící se v létajících jiskrách a rozbitém skle a nepřesvědčivém pixelovém uragánu, kdy člověk přestává věřit, že by cokoli ve filmu stálo v reálu. „ŘÍKEJTE MI… KOMANDÉR!“(14.8.2009)

• arachneuss

Ultimátní popkorn roku, jenž svým dějem sice překonává Transformers: Pomsta poražených, ale ve všem ostatním se jedná o průměrný snímek, jenž z hlavy vypustíte během následujících minut po odchodu z kina. P.S. Luxusní postavu Sienne Miller naopak budete vypouštět hodně dlouho.(22.8.2009)

Soundtrack Alan Silvestri: 1. Clan McCullen ,2. Mars Industries ,3. Delivering the Warheads ,4. General Hawk ,5. It Must Be Nato's Fault! ,6. King Cobra ,7. What Happened to Her? ,8. I Promise ,9. The Pit Battle ,10. They Intend to Use Them ,11. Snake Eyes ,12. I Have a Target in Mind ,13. The Joe's Mobilize ,14. Northern Route ,15. Who Are You? ,16. Deploy the Sharks ,17. Final Battle ,18. Just About Close Enough ,19. The Rise of Cobra ,20. I'm Not Giving Up on You ,21. End Credits,(9.5.2011)

Shlédla jsem to za 3 hodiny čili se samým "stop" a "play". Takže mě to zase až tak nenudilo. Přesto jsem měla sto chutí některý bojívý scény přesunout. Zbytečně dlouhá stopáž, za 80 minut by to šlo určitě sfouknout líp. Je moc pěkné, že se všichni znali, měli společnou tragickou minulost a kdesi cosi. Samý kecy. Je to koukatelný, ale člověk u toho nesmí zapnout mozek. Takže jestli chcete vypnout a to natvrdo, pusťte si to.(17.10.2009)