Efektně natočená směska obšlehnutých či alespoň jinde v jiné variaci viděných akčních scén, mezi nimiž se odehrává směska naprosto nesmyslných nebo pro změnu totálně klišovitých vztahů mezi hrdiny majícími míň rozměrů než jejich pseudopředlohové plastové figurky. A schválně jsem nepoužil slovo "propojit" nebo tak něco, protože ve světě G. I. Joea nedává smysl ani řazení akcí - jednotlivé scény jsou tam prostě proto, aby se ne snad něco dělo, to proboha ne...jsou tam proto, aby něco vybuchovalo;) A to jsem se z fotek tak naivně těšil na zlou intrikánku Siennu Miller a na fešnou roli pro Rachel Nichols (to hezké a herecky celkem schopné děvče z poslední série Alias)...a na cool ninji;) A dostal jsem místo toho statečného vlastence Chaininga Tattooa, jeho podceňovaného sidekicka vypadajícího a chovajícího se jako současným měřítkům vyhovující parodie Willa Smithe z Dne Nezávislosti a špičkově ujetého a přehnaně patetického "méd sájentist" Josepha Gordon-Levitta...všichni ostatní mi byli naprosto ukradení, což zamrzí zvlášť u ninjů, kteří byli podstatně míň cool než na fotkách. Ne, to je lež, víc to přece jenom zamrzí u obou přítomných slečen (nebo spíš už vlastně dam), protože při nejlepší vůli a vzpomínkách na pubertu nemůžu vystačit s jejich redukcí na obtažené body armory, zvlášť když Scarlett má jednu z nejdementnějších zbraní jakou si jde představit. Co tedy je vlastně G. I. Joe zač? "Velmi překvapivě" je to jenom sled drahých (a přesto z hlediska CGI místy směšných) rychle se hýbajících obrázků, které trvají až příliš mnoho minut... Sommers prostě ve své honbě za osmdesátými léty zase přetáhl strunu a výsledkem jeho práce je kolem a kolem vzato úplně zbytečný film. Těch deset procent nad padesátku je jenom za obtažené dívčí body armory (přece jenom, na něco to stačí...) a za ten upřímný smích, který ve mně vyvolal jeden z posledních záběrů, ukradený z konce prvních X-Menů. A i tak se za ta procenta cítím provinile:)(2.10.2010)

Bayov konkurent na tento rok obstál veľmi dobre, miestami ho dokonca s prehľadom prešťal. Perfektná akčná jazda bez sekundy hluchého miesta. Veľmi zaujímavo a účelne boli spravené spätné spomienové scény, pretože spraviť úvodnú polhodinu len čisto z nich by bola samovražda. Náročné efekty boli na veľmi slušnej úrovni, i keď miestami to smrdelo prúserom a niektoré scény boli až donebavolajúce somariny, rovnako ako scenár. Niektoré časti a logické nezrovnalosti robili z diváka totálneho dementa a scenáristi robili film asi pre tých, ktorí si myslia, že dva a dva je päť. Ja viem, že dva a dva je šesť, takže sa mi to páčilo. Predsa len, od leta do zimy je dlhá doba a ja som po takejto jednohubke doslova túžil. 80%.(10.2.2010)

G.I.Joe je především zábava. Nečekejte nic a dostane se Vám mnohého. prostě vypněte mozek a bavte se. Souboje jsou roztomilé, za veškeré vynálezy by se rozhodně nestyděl ani James Bond a padouchy se to tu jen hemží.(1.1.2010)

Balení G.I. Joe obsahuje: 1x panenka brunetka vlastnící sexy šatičky, sexy bojové oblečky, brýle, celou škálu zbraní. 1x panenka zrzka vlastnící sexy uniformu, sexy bojové oblečky, rotoped. 1x drsnej panáček vlastnící uniformu tvarující sexy zadek, pořádný bojový oblek a obleček na lehké boje, zbraně, motorku, ponorku. 1x černoch vlastnící uniformu, pořádný bojový oblek a obleček na lehké boje, stíhačku s keltským manuálem, tlačítko pro namluvené hlášky. 1x černý ale hodný ninja Snake-Eyes vlastnící meč, sexy oblek zahalující obličej, zbraně. 1x vědátor vlastnící vybavení „mladý vědec“ ve velkém. 1x kapitán vlastnící uniformu a celý elitní tým G.I. Joe. 1x bílý ale zlý ninja Storm Shadow vlastnící několik druhů bílých obleků plus jeden bojový, meč, vrhací hvězdice. 1x šílený věděc vlastnící nejmodernější počítačové a operační vybavení. 1x multimilionář vlastnící firmu MARS a vůdce teroristické organizace zvané COBRA. 50x obyčejný voják, 50x teroristický panák, 30x auto (vybuchující) 1x maketa Washingtonu (obsahuje Bílý dům i s prezidentem) , 1x maketa Paříže (obsahuje Eifelovu věž), 4x hlavice s nanoboty (obsahuje zelenou tekutinu – jablečná šťáva). Celé toto balení stojí $175miliónů. Nevhodné pro děti a mladistvé (i dospělé) s mozkem! :o)(9.5.2010)

Zlý asiat, drsný černoch, hláškující černoch, bondovský záporák, jeho mrdatelná asistentka, charismatický generál, a dalších čtyřiadevadesát důvodů plus jeden navrch, proč nemít rád současný Hollywood. Tenhle film představuje pro jeho odpůrce dokonalý sklad munice i zbraňového arzenálu. Když se rozhlédnu kolem, plně chápu, proč takové kvantum diváků tlouklo hlavou o sedačku před sebou. Jenže… čekat od Sommerse cokoliv duchaplného je výsměch vlastnímu zdravému úsudku a já tomu filmu podlehl už od prvních vteřin. Když po půlhodine nastane akce, kterou by si jiný režisér nechal jako závěr, tetelil jsem se blahem, v momentě, kdy se zachraňuje 1 (slovy: jedna) Eiffelovka a zboří se přitom polovina (matematicky: ½) Prahy, uvažoval jsem, jestli existuje něco jako tvůrčí soudnost a zdravý rozum. A přitom stále není konec. Star Wars! Nejšílenější, nejneuvěřitelnější a nejzábavnější vysokorozpočtová demence, kterou může současná kinematografie nabídnout. Překopírujte své rozezlené komentáře ke dvojce Transformerů k tomuhle, padnou sem jak ulité. Bolí mě hlava, fakt že jo.(14.8.2009)

• - Pre vytvorenie digitálnej Eiffelovej veže mali technici prístup k pôvodným stavebným plánom. (Greenpeacak)

• - Práva k natočeniu filmu získal Larry Kasanoff už v roku 1994. Avšak od natočenia G.I. Joe upustil a namiesto toho sa rozhodol sfilmovať sériu Mortal Kombat. (Greenpeacak)

• - Akční scéna v pařížských ulicích se natáčela 14 dní v pražských Dejvicích a filmaři zde postavili několik obchodů s květinami, změnili jména budov a do ulice zaparkovali několik francouzských automobilů. (TomikZlesa)