poster

Purpurové květy

 • USA

  Purple Violets

 • Slovensko

  Kúzlo prvej lásky

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2007, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • FilmFan24
  ***

  Mimo hlavní proud natočené romantické drama, které zaujme svou upřímností. Edward Burns napsal, zrežíroval a zahrál si v příběhu ze současného New Yorku o tom, že stará, vlastně staré lásky nerezaví. Z filmu dýchá pohodová, klidná atmosféra. Nic převratného a přesto nebo právě proto film stojí za shlédnutí...(2.10.2010)

 • Riddick77
  ****

  Pomalu plynoucí romantická vztahovka, což je přesně můj šálek kávy. 8/10!(24.6.2013)

 • Ant
  ****

  Tyhle indie filmy můžu vidět vždycky, takže se mi Purple Violets přesně trefilo do vkusu. Řeší se tu vztahy mezi bývalými spolužáky a to vtipně a nijak nuceně. Herci a prostřědí NY tomu dodávají šmrnc, takže jedinou chybu vidím v tom, že ke konci to začne ztrácet na zajímavosti, protože konec už je jasný. Přesto to zařazuju mezi filmy, jejichž zhlédnutí považuju za příjemné.(15.8.2008)

 • pm
  *****

  Tvrdím léta, že Edward Burns by mohl být z fleku guru režijní a herecké průměrnosti. Navrch je nesympatický před kamerou. A hle, najednou film, kde mi nevadilo téměř nic, se spoustou pravdivých a inteligentních momentů. A s velmi hezkou dějovou linkou o dvou kdysi zamilovaných spisovatelích, kterou přirození Patrick Wilson se Selmou Blair činí uvěřitelnou. Něčím mne nijak originální „Purpurové květy“ oslovily, takže zapomenu, že třetí šance jsou vysoce nepravděpodobné,... a ráda přidám pátou hvězdičku. Jen tak z dobré nálady, že si celkem příjemná romantická komedie na nic víc nehraje.(28.10.2013)

 • Eawy
  *****

  Mne sa to páčilo.Ohromne. Krásny scenár, miestami vtipný, že som sa musela držať stoličky. Pekne zrežírované. Dobrý výber hercov. Krásna hudba, nemám čo dodať 100%(7.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace