Král džungle

George of the Jungle

George, kráľ džungle

Rodinný / Dobrodružný / Komedie

USA, 1997, 92 min

Naprosto ujetá infantilní blbost ... přesně tak já to rád :-)(14.7.2009)

Naprosto povedený Tarzan. Brendan Fraser byl úžasný vždycky semi líbí ja hraje, ale tohle byla bomba smál jsem se ješte hodně dlouho potom. Ve spojení s vystrašenou Leslie Mann to byl koncert , který se nezapomíná. Poto ty dva pitomci , kterí vyváděli různé lumpárny tak ty mne taky dostali . No prostě ve spojení se všemi herci to byla podívaná pro celou rodinu a ještě víc....(10.8.2006)

• Terva

Když George skáče největší skok v historii džungle, aby zachránil Uršulu, tak chvílemi liána, se kterou skáče, visí z nebe a ne ze stromu. A učení mluvení má taky zádrhel. Nejhorší film s Brendanem co jsem kdy viděl, přesto dám jednu *(18.5.2011)

Nejlepší film o tarzanovi.Sranda pro celou rodinu. Brendan Fraser zde nehoráznej komik! Skvelej, pozitivni a zabavnej film mého dětství .(9.2.2012)

Kedysi sa mi to hrozne páčilo a dal by som možno aj 100%, ale odstupom času to stratilo lesk a mnohokrát sa mi to zdalo trápne.(21.9.2005)

• - Snímek byl natočen podle stejnojmenného komiksu Dana Olsena. (Terva)

• - Malé opičce, která hrála Georgeho (Brendan Fraser) mazlíčka, museli dát tvůrci kvůli nepřetržité erekci malé bikini z kůže. Ve filmu si jich je i možno všimnout. Uvedl to sám Brendan Fraser v pořadu Grahama Nortona. Na otázku: "Jak se mu pracovalo s opicí?" odpověděl: "Malej zm*d!" (deadman93)

• - Marc Shaiman vyhrál televizní hudební cenu ASCAP v kategorii nejlepší hudba. (Terva)