poster

Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník

 • USA

  High School Musical 3: Senior Year

 • Slovensko

  High School Musical 3: Posledný rok

 • Slovensko

  High School Musical 3: Maturitný ročník

Muzikál / Rodinný / Romantický / Komedie

USA, 2008, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mat.ilda
  **

  ** - jen za ty hudební a taneční čísla, a to, prosím, muzikály nemusím...(14.11.2009)

 • Zíza
  **

  V předchozích dílech byly alespoň chytlavé písničky, ty teď nějak vymizely; nejprve to vypadalo, že by snad mě i mohla nějaká oslovit, ale nakonec se ukázalo, že to bylo jen zdání... nevim, prostě docela nuda... nic jsem od filmu nedostala... ani jsem neměla chuť vyskočit a jít si zavrtět zadkem, což je dost špatný u filmů, kde to muzikou jen hýří... ale je také možné, že to bylo tou řadou dětí, které mi to sledování znechucovaly svým neustálým vyrušováním a to všema způsobama co existují! Víc * to prostě nebude :-)(23.1.2009)

 • SeBig
  odpad!

  Vykastrovaní debilové a dilinky část třetí aneb strčte si to už doprdele!(14.2.2012)

 • mcb
  **

  Brilantní výchovné video - první polibek po střední, sex až po svatbě! Disney to má ohlídané a servíruje nám ultimátní zvrácenou pestrobarevnost, kde jsou všichni dokonalí, vypulírovaní, bez jakéhokoliv studia úspěšně maturují a jsou příjímáni na ty nejprestižnější školy. Proč? Mají se přece rádi a k tomu o tom ještě zpívají a tančí. Když pominu tuhle "agitku", film ani přesto nenabízí guilty pleasure zábavu jako jednička. Je to strašná táhlá nuda prokládaná ještě dementnějšími životními moudry, ale sem tam probleskne...skvělý taneční výstup. Zmáknutá choreografie, krásný zpěv, ale bohužel mizerné songy. Jenom kvůli těm pár světlým okamžikům se dá tohle peklo pro zvané přežít, aniž by vám způsobilo trvalou ujmu na zdraví. Osobně si dám radši dvakrát HSM, než jednou Twilight :)(3.1.2010)

 • Handle
  ***

  Nebuďme až tak zaujatí... :) Choreografie byla na docela slušné úrovni, soundtrack je stále fajn a vlastně jde o nejlepší díl... I přes tu starou známou naivitu... :)(14.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace