Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník

High School Musical 3: Posledný rok

High School Musical 3: Maturitný ročník

Muzikál / Rodinný / Romantický / Komedie

USA, 2008, 107 min

neptejte se mě proč 4 hvězdičky ... první dva díly podle mě nestály až na pár písniček za nic, a trojka není příběhově o tolik lepší .. jen má prostě jinou atmosféru, úžasné choreografie a opravdu, ale opravdu dobrou hudbu. Plus se mi hrozně líbí to jiskření mezi hlavními představiteli a teď nemluvím jen o Zacovi a Vanesse, kteří jsou párem i ve skutečnosti, ale celkově o celé té "hlavní" skupince ... U tohoto filmu prostě nepřemýšlejte, užijte si hudbu, tanec a sněte "disneyovský sen" ...(9.11.2008)

V Americe byl Muzikal ze střední celkem úspěšný. U nás bohužel ne. Tvůrci se rozhodli, že po velmi povedené dvojce natočí třetí díl a nasadí ho do kin. Myslím, že to byl dobrý nápad a že jim to nějaký ten dolar vynese. Na to, že jde o třetí díl, tak je stále na co se koukat. Děj sice zůstava stále stejný. Opět přípravy na nějaké vystoupení obohacené dobrými pisničkami, které mají dobré melodie. Tentokrát však něco ubylo. Ubyla nám nechutná přeslazenost. Jinak všechno při starém a to i ta sladká dvojce Zac Efron (ty chlupy v podpažďí jsou fakt nechutné) a nádherná Vannessa Anne Hudgens. Celkově je Muzikál ze střední hloupoučká a naivní blbůstka, ale mně se to libí. Je to velmi sypatický film, který si zase na moc nehraje a přesto má co nabídnout. Za rok 2008 byli v kinech dva muzikály. Příšerná Mamma Mia! a tento sníkem. High School Musical vyhrává nad Mamma Mia! na plné čáře. Jsem zvědavý, zda-li vznikne další díl, i kdž vzhledem k zakončení trojky si myslím, že žádné pokračování nebude. A je to docela škoda, protože já bych další díl asi i bral. Výborná zábava!!!(7.3.2009)

• AngelAngie

Tohle bylo i na mě příliš... a to snesu, myslím si, dost...(23.3.2009)

Je 23:27 a práve som sa vrátila z kina. No, neviem tomu odolať. Bolo to dobré.Skutočne skutočne dobré. Som možno len ďalšia očarená teen.. ale má to niečo do seba. Pesničky boli veľmi dobré, aj keď o stupienok horšie ako tie z predchádzajúceho dielu. Očakávala som, že budem plakať minimálne na konci, ale také sa neudialo.POdľa môjho skromného názoru by už 4 nemala byž o týchto postavách. Celkový dojem lepší ako priemerný. Takže tých 70%.(30.1.2009)

• mcb

Brilantní výchovné video - první polibek po střední, sex až po svatbě! Disney to má ohlídané a servíruje nám ultimátní zvrácenou pestrobarevnost, kde jsou všichni dokonalí, vypulírovaní, bez jakéhokoliv studia úspěšně maturují a jsou příjímáni na ty nejprestižnější školy. Proč? Mají se přece rádi a k tomu o tom ještě zpívají a tančí. Když pominu tuhle "agitku", film ani přesto nenabízí guilty pleasure zábavu jako jednička. Je to strašná táhlá nuda prokládaná ještě dementnějšími životními moudry, ale sem tam probleskne...skvělý taneční výstup. Zmáknutá choreografie, krásný zpěv, ale bohužel mizerné songy. Jenom kvůli těm pár světlým okamžikům se dá tohle peklo pro zvané přežít, aniž by vám způsobilo trvalou ujmu na zdraví. Osobně si dám radši dvakrát HSM, než jednou Twilight :)(3.1.2010)

• - Film stál 11 milionů dolarů. (blackrain)

• - Zac Efron musel projít každodenním tříhodinovým tréninkem, protože jeho postava je kapitánem basketbalového týmu. (adams89)

• - Oba předchozí filmy už na celém světě vidělo více než 250 milionů diváků a byly přeloženy do 24 jazyků. (adams89)