Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník

High School Musical 3: Posledný rok

High School Musical 3: Maturitný ročník

Muzikál / Rodinný / Romantický / Komedie

USA, 2008, 107 min

Potřetí a nejlépe. O příběhu tu pořád nemá smysl mluvit, ten je jen nezávadnou hlušinou vyplňující mezery mezi muzikálovými čísly. A ta jsou nejlepší z celé série, povedených písniček je tu opravdu hodně a choreografie je velmi dobrá. Návštěvy kina rozhodně nelituji a čas od času si to stejně jako dva minulé díly rád pustím na DVD. Přeci jen snad žádný jiný film není prostoupený tak krásnou naivitou, která mě zároveň neuráží. /viděno v kině: 65% a 3*/(8.6.2010)

V Americe byl Muzikal ze střední celkem úspěšný. U nás bohužel ne. Tvůrci se rozhodli, že po velmi povedené dvojce natočí třetí díl a nasadí ho do kin. Myslím, že to byl dobrý nápad a že jim to nějaký ten dolar vynese. Na to, že jde o třetí díl, tak je stále na co se koukat. Děj sice zůstava stále stejný. Opět přípravy na nějaké vystoupení obohacené dobrými pisničkami, které mají dobré melodie. Tentokrát však něco ubylo. Ubyla nám nechutná přeslazenost. Jinak všechno při starém a to i ta sladká dvojce Zac Efron (ty chlupy v podpažďí jsou fakt nechutné) a nádherná Vannessa Anne Hudgens. Celkově je Muzikál ze střední hloupoučká a naivní blbůstka, ale mně se to libí. Je to velmi sypatický film, který si zase na moc nehraje a přesto má co nabídnout. Za rok 2008 byli v kinech dva muzikály. Příšerná Mamma Mia! a tento sníkem. High School Musical vyhrává nad Mamma Mia! na plné čáře. Jsem zvědavý, zda-li vznikne další díl, i kdž vzhledem k zakončení trojky si myslím, že žádné pokračování nebude. A je to docela škoda, protože já bych další díl asi i bral. Výborná zábava!!!(7.3.2009)

Je 23:27 a práve som sa vrátila z kina. No, neviem tomu odolať. Bolo to dobré.Skutočne skutočne dobré. Som možno len ďalšia očarená teen.. ale má to niečo do seba. Pesničky boli veľmi dobré, aj keď o stupienok horšie ako tie z predchádzajúceho dielu. Očakávala som, že budem plakať minimálne na konci, ale také sa neudialo.POdľa môjho skromného názoru by už 4 nemala byž o týchto postavách. Celkový dojem lepší ako priemerný. Takže tých 70%.(30.1.2009)

• boshke

Po pětadvaceti minutách jsem rezignoval. Basket byl ještě stupidní do té míry, že mne bavil, pak už se na to koukat nedalo. Takovýto film je dle mého pro děti nebezpečnější než alkohol či zápalky. Hnůj. Král hnojiště. Kydání metráků hnoje potřetí... 0%(19.8.2012)

Juchůůůůůůů, jéééééééééé, yummyyyyyyy, mlask. Cukrkandlová podívaná aneb svět se dočista zbláznil a já taky (pozn. nutná lékařská hospitalizace). High School Musical 3 trumfl Speed Racera snad ve všech bodech. Veselé barvičky, kam se podíváš, zběsilé tempo, pohyblivé kulisy, naivní dialogy, které jsou dotáhnuty až do těch nejzběsilejších zatáček, metrosexuálové na každém rohu, sexy nožky Vanessy Hudgens a revoluční CGI efekty takhle skvěle vyrenderované basketbalové míče uvidíte totiž jen tady. Vynikající předvánoční výplach organismu, který by měl podstoupit snad úplně každý. Prozatím 6,5/10. Druhá projekce ukáže.(7.12.2008)