poster

Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník

 • USA

  High School Musical 3: Senior Year

 • Slovensko

  High School Musical 3: Posledný rok

 • Slovensko

  High School Musical 3: Maturitný ročník

Muzikál / Rodinný / Romantický / Komedie

USA, 2008, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • arachneuss
  *

  Každý jednou musíme zažít fenomén "High School Musical". Já jsem si chytře počkal až na výhodnější ceny DVD půjčoven a moc jsem neprohloupil. Hlavní hrdinové se nacházejí v cca stejné věkové skupině jako já, tudíž mohu říci o filmu tři zásadní věci (či spíše spekulace). 1. V USA jsou naprostí břídilové, jenž věři na "před svatbou ne". 2. Film je ve skutečnosti pro obecenstvo mladší 15ti let. 3. Disney je banda zakomplexovaných pablbů, jenž si myslí, že takovýmto snímkem donutí mláděž přestat chlastat, kouřit, hulit a šukat. Nemít francouzáka ani v Maturitním ročníku? Ale no tak, není až moc naivní? A jedeme dál! Jediný "song", jenž jsem si byl schopen zapamatovat, byl právě onen úvodní "16 minutes", jinak pár minut po konci jsem ani netušil, co že se to tam zpívalo. A pokračujem! Choreografie je sice na vyžší úrovní než v Mamma Mia, to ale nic nemění na faktu, že to všechno působí tak nízkorozpočtově. Vrcholnou bolestí filmu jsou ale dialogy a příběh samotný. Nikdo a nikdy by v normálním životě, ani v tom pohádkovém, takhle nejednal. Co tedy zachraňuje film od odpadu ? Věřte nebo ne, ale je to Zac Efron! On jediný působí přesvědčivě, zpívá dobře a nepůsobí jako napomádovaný frajírek, jehož plakáty z Brávíčka si malé holčiny lepí po pokoji. Pouze on ukázal nějaké herectví a pouze jeho postavu jsem si byl schopen relativně zapamatovat. Toť vše, uvidíme se u nové trilogie, jenž snad dostane na starost Zdeněk Troška. Při tomhle tempu se již nedá nic zkazit.(9.4.2009)

 • AngelAngie
  odpad!

  Tohle bylo i na mě příliš... a to snesu, myslím si, dost...(23.3.2009)

 • Thomick
  ****

  No do háje! Nespočtu kolikrát jsem se zasnil, kolikrát jsem zatoužil vlítnout za těma cukrovýma lidičkama, žijícíma v (podivně) frigidnim světě, na parket, do haly, na trávník a prostě tančit ... nejzvláštnější sžití s filmem ever!(28.5.2012)

 • Hitman_47
  *

  To samé, co jednička .. minus papundekl.(25.8.2010)

 • nigga
  **

  40% za choreografii a energii hudebních čísel, které překvapivě hravě strčí do kapsy Across the Universe a Mamma Mia dohromady...(22.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace