• woody
  *

  Jedna velká reklama na přebarvený a kýčovitý disneyovský nevkus, na které se naneštěstí podíleli Burton s Deppem ... Inu, z něčeho ten crack, alimenty a vily platit musí, proti tomu žádná ... Chápu, že je to pro ně spotřební zboží na jedno použití, ale stejně jako u hajzlpapíru rozlišuji, zda mě drásá nebo sametově pohladí, musím k témuž přihlížet i zde.(30.6.2010)

 • Segrestor
  ****

  O tomhle se lehce nadrženému Lewisovi Carolovi nesnilo ani v tom nějvětším rozopoležení opiového rauše. Kam ten řežisér Burton na ty vize chodí...? Hm? Mrkvička a v zimě?(27.8.2011)

 • Dragoni
  ****

  Krásné a pohádkové s potrhlým zajícem Březnákem a nádhernou Miou Wasikowskou v roli Alenky.(7.9.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Elixír, který Alenka pije, aby se zmenšila, se jmenuje Pilšavér. Koláč, který jí, aby se zvětšila, je Upelkuchen. (Kroup4)

 • - Johnny Depp uvedl, že oranžové vlasy Potrhlého Kloboučníka jsou důsledkem otravy rtutí, ke které kdysi při používání chemikálií k výrobě klobouků skutečně docházelo. Volbou nejrůznějších líčidel a kostýmů pak Depp a Burton potrhlost této postavy ještě více zvýraznili a zároveň vytvořili celou škálu Kloboučníkových nálad. (Andrew78)

 • - Casting na 250 statistů probíhal v Plymouthu 6. a 7. srpna 2008. Filmaři vyžadovali lidi s "viktoriánským vzezřením", kteří neměli viditelné tetování, piercing a barvené vlasy. (FilmFan24)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace