Vlkodlak

Akční / Horor

USA, 2007, 89 min

Rozpočet $1,2milióna(1.6.2009)

• Jossie

Můžu zodpovědně prohlásit, že je to úplně ten nejhorší film, jaký jsem kdy viděla.(30.6.2010)

• CANNIBAL

Ke konci filmu jsem to už musel pustit zrychleně, abych se neunudil k smrti.(19.8.2014)

béčkový kopírák Vlka, ale s překvapivě slušnou kamerou a střihem a rovněž i mírnou dávkou napětí... o originalitě se tady sice mluvit nedá, ale film přesto celkem pobaví... pravda, akce jsou místy trochu nepřehledné, hlášky trapné, ale coby pravidelný účastník nepravidelných be(´)čkových festivalů jsem už viděl o hodně horší sračky. a zvlčilý yetizrzky mě prostě ba. 50%(24.2.2011)

• Beckett51

Akční/horor...ehm chybí vám tam /komedie prosím. 15%(3.2.2009)

• Mi Nü-Chai

Neviděno celé, nedá se to. Pro tohle by i označení ultramegahypersračka byla pochvala, nad kterou by ti mamlasové, co za to můžou, měli vděkem plakat ocelové špony po deset tisíc let.(11.2.2009)

• mzss1

|0%| Takže, nejdřív musím říci, proč jsem si tuto sračku pustil. Rozhodně nejsem ani moc nasranej, že jsem dal odpad a nulové procento. Před několika lety mi půjčil jeden kámoš tento film na dvd, které kdysi zakoupil v trafice. Povídal mi, že toto je nehorázná sračka, popichoval mě, že poznám skutečný odpad. No a tak mě po letech překecal a já si to pustil a až do konce jsem trpěl. V tom filmu bylo špatně všechno, především 2 věci. První, že efekty vlkodlaka, kamera, technická stránka atd – to bylo něco nehorázného. Sranda byla, že vlkodlak vypadal každou chvílí jinak. Nejdřív rozmazaná nestvůra, pak vypadal jak nějaký debil s bílími vlasy. What the fuck ? No já měl dost. Paradoxně to horší na této sračce byla herecká sestava. Cože, já řekl herecká ? Myslím tím ty blbce, co si hráli na herce. Poslouchat ty jejich dristy, to bylo utrpení. Zlých 89 minut. Hudba ? Té jsem si ani nevšiml. Takže co k tomu asi dodávat ? Dal bych třeba hvězdu za to, že jsem se bavil těmi efekty, a jak to bylo strašně natočené, ale to by film musel mít aspon jen takových 40 minut, pač cca druhá půlka, to už jsem se mučil a byl nasranej, že to mám vůbec puštěné. Po skončení filmu jsem si uvědomil, že je toto fakt jeden z nejhorších filmů jaké jsem viděl, takže nízké hodnocení na csfd zde opravdu souhlasí. A to se většinou s hodnocením s csfd neshoduji. No, kamarádovi to někdy vrátím a také mu nějakou kravinu doporučím. ))(4.4.2015)

• Campbell

Neuvěřitelná sračka. Amatérská blbá sračka kde vlkodlak vypadá jak nějaká přerostlá opice.(23.12.2008)

• Caelos

Pokud někdo nepoznal, že se jedná o komedii, tak nevím... Ke konci jsem se řezal neustále. A tím nemyslím, že je ten film tak debilní až je to komedie, nebere se to vážně už od začátku. A ten epic fight na konci! Taky se mi líbila zvracená krev v rozdělené obrazovce... To zase dal někdo odpad a všichni se vezou, jako ovce... Viděl jsem o dost horší filmy. O dost.(10.10.2010)

• hladass

DVD Edice zase nezklamala...(13.8.2009)

• eraserhead666

Takřka většinu filmu je to čistě odpadní záležitost se strašnou kamerou, debilním scénářem, otřesnými hereckými výkony, vlkodlačicí, co vypadá jak Yeti stižený vzteklinou. Jenže pak se film zblázní, změní se s suše humornou (sebe)parodii, která se, na rozdíl od té většiny filmu) přestane zcela brát vážně, objeví se úžasný klon Sellersova inspektora Clouseaua v podobě postavy Kwana (psáno s K!!!) - ta inspirace je očividná -, dojde na souboje roboti versus vlkodlak a v závěru i na mimozemšťany a já se začal za břicho popadat natolik, že tomu odpad prostě dát nemůžu. Děsná sračka, ke konci naštěstí alespoň trochu zábavná a s tu a tam jistými záblesky jakýchsi schopností (změny hlavního hrdiny po kousnutí vlkodlakem jsou docela dobře vymyšlené a v rámci možností i zahrané/natočené). Jen by mě zajímalo co na tom filmu sežralo 1 200 000 dolarů? Závěrečná dotočná párty? Více na mém blogu: www.hororovykabinetdreraserheada.blog.cz.(20.2.2011)

• SOLOM.

Už to bude nějaký ten pátek co jsem to viděl a ještě teď je mi z toho špatně. To dvd bude brzy viset u nás na balkoně ať to odrazuje holuby co nám tam chodí znečišťovat zem. Tohle je tak nehorázná sr...., že nestojí o ní ani moc psát.(24.4.2010)

• Nautila

Tyvole, mám já tohle zapotřebí?(22.6.2010)

• AlistairMir

HAHAHA...tento film...chachachá....prý nejde dokoukat aniž by člověku...hehehe...nehráblo. ALE JÁ TO DOKÁZAL !!!! Hehehehehe...dokoukal jsem to celé...chachachááá...a nic mi nenííííííí....cheeeecht...jsem naprosto...hohoho...v pořádku...muhehehehehe chacháááááááá(26.3.2013)

• Danny F.

Ničím nezajímavý film. Divoký střih + roztřepaná kamera = zapomenutý děj.(29.6.2009)

• ivan bohatyr

Podle názvu by člověk očekával nějakou příšeru řádící při ůplňku, ovšem v tomto filmu se ničeho takového nedočkáte, jediné vidět je nějaký kluk nijak zvláštní jen plive krev a má zuby jako upír. Nudil sem se od začátku do konce. Další film, který se musí zařadit k těm nejhorším.(26.12.2009)

• Bobik9

Nejdříve jsem chtěl dát 3 hvězdičky, potom 2, ale nakonec jsem razantně změnil názor. Ten konec byl odpudivej! Takle debilní konec stupidního příběhu by nevymysleal ani moje pětileté sestřenice. Už dlouho jsem neviděl film, tkerý by se tam málo podobal horroru. Bylo tam tolik rádoby vtipnejch kydů, že sem se musel i párkrát už usmát, ale spíš tý trapnosti. Zezačátku se mi to ejvilo, jako slušný béčko, ale vyplavalo z toho podprůměrný efko. Vlkodlak vypadal jak gumovej Yetti a ten druhej jak vypelichanej čokl. Jediná hvězda je za začátek příběhu a za jednu písničku, kterou hráli při boji "robotů" s "Vlkodlačicí".(1.6.2009)

• The Viper

Začnu uvažovat o tom, zda si neudělat nějaký žebříček nejhorších filmů co jsem zatím viděl a toto by určitě našlo své místo v TOP 10 (zatím). Bylo léto a já nutně potřeboval na večer nějaký horor a jelikož jsem neměl k dispozici počítač, tak jsem vzal trafiku útokem a toto jsem si odnesl. Když přehlídneme otřesně udělané vlkodlaky...počkat, to přehlídnout nejde. Ve finále vlastně není nic co bych mohl vypíchnout, naopak bych zapíchl všechny osoby co se na tomto ''kousku'' podíleli. Od scénáristy přes maskéry až po elitu herců, která se zde sešla. Opravdu nerad dávám odpady, ale někdy se tomu prostě nevyhnete a já jsem nucen sdělit své hodnocení ostatním, od toho tu přeci jsem.(11.2.2014)

• Martin741

Vlkodlacie filmy /Moje sestra vlkodlak 1,2, the Wolf man z roku 1941/ mam rad, ale tuto boli tie vlkolaky tak digitalne, ze sa proste nebolo coho bat. Christian Pindar je rezisersky blb, to viem naisto. Snaj najhorsi a najdementnejsi a najubohejsi vlkodlaci film, aky som videl. 0 %(11.2.2014)

Po Vánocích mi bylo věnováno dývko, tak jsem shlédla a... No, šla jsem do toho s tím, že je to kategorie "o Béčku si necháme zdát" a spíš komedie než horor. Rozhodně nejsem zklamaná. "Vlkodlačice" vzhledem připomínající spíše křížence Wookieho a Yettiho, dialogy obsahující věty typu "To bys nevymyslel.", UFO nadšenec a mimozemské anální sondy, geniální domorodý obřad na zahnání vlkodlaka.... Blbost na entou s nijak zářnými hereckými výkony a chvílemi strašlivě amatérsky působícími záběry, ale mě to neskutečně bavilo. Nakonec jsem tomu věnovala tři hvězdy v pomyslné kategorii absolutně nevážných "hororových" blbůstek.(30.4.2013)

<< předchozí 1 2 3