poster

Smrt v Šanghaji

 • USA

  Shanghai

Drama / Mysteriózní / Romantický / Thriller

USA / Čína, 2010, 100 min

 • bouncer
  ***

  Hezky se na to kouká, příběh neurazí... ale bohužel ani nenadchne. Průměr.(21.7.2011)

 • LiVentura
  ***

  Mělo to opět hutnou atmosféru, tento režisér si na tom zakládá, J.Cusack již po letech má své pracně vybudované místo na hollywoodském nebi slavá, ale mně jeho projev připadal vždy velmi obyčejný.. škoda.(22.11.2013)

 • MontyBrogan
  ****

  Asi tak 3,5*. Ťažko povedať, v názoroch na herecké výkony som niekde medzi Malarkeyom a Cervenakom a atmosféru samozrejme nemôžem poprieť. Priklonil som sa k vyššiemu hodnoteniu skôr ale kvôli mojej novonadobudnutej občasnej obľube v noir a tiež filmoch z prostredia alebo obdobia vojny, ktoré nie sú úplne vojnové. Oplatí sa pozerať už len kvôli hereckej zostave a neustále prítomnému napätiu vo filme.(4.12.2012)

 • GodComplex
  ***

  Scenarem se jedna v podstate o naprosto klasickou Shanghai story, tady opravdu neni moc co obdivovat. Snad jen, ze se jedna o solidni navrat klasickeho doboveho Noir zanru, ktery ma navic diky relativne schopnemu Håfströmovi velmi slusnou vizualni uroven. Co tenhle kousek ale vystreluje z sedeho prumeru je bez debat exklusivni internacionalni herecke obsazeni. Za Nemecko bezici Lola Franka Potente - v pohode, za USA reziseruv oblibenec John Cusack - jeste lepsi, za Japonsko veteran Ken Watanabe - super, za Chinu legendarni killer Yun-Fat Chow - dokonalost a jako nejzarivejsi hvezda, ktera tradicne presvitila vsechny ostatni - Gong Li. Hmmm, stejne mi to na ty 4* ale nestacilo. 6/10(12.10.2010)

 • Skip
  ***

  Jako když člověk stojí, váhá a ne a ne se k něčemu rozhoupat. Takový je tento film. Díváte se na pěkné záběry, navozující tu správnou atmosféru, ale to je tak všechno. Když už to vypadá, že se drama konečně rozjede, z nějakého důvodu k tomu nedojde a jede se dál na vlně průměrnosti.(25.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace