Smrt v Šanghaji

Shanghai

Drama / Mysteriózní / Romantický / Thriller

USA / Čína, 2010, 100 min

Mělo to opět hutnou atmosféru, tento režisér si na tom zakládá, J.Cusack již po letech má své pracně vybudované místo na hollywoodském nebi slavá, ale mně jeho projev připadal vždy velmi obyčejný.. škoda.(22.11.2013)

• Chrustyn

Mohla z toho být zajímavá noir detektivka v exotických kulisách, ale vyšla z toho jen nudný průměr, který má pár světlých chvilek, ale vše nakonec vyjde naprázdno a diváka jen mrzí, promarněný potenciál.(1.8.2013)

Po několika příšerných filmech s Chow Yun-Fatem jsem si vážně přála nebýt zase zklamaná. Mé obavy umocňoval fakt, že předchozí Håfströmovu nepůvodní a nedůvtipnou "Hru s nevěrou" jsem slušně řečeno protrpěla. No a podtrženo, sečteno: "Šanghaj" pro mne byla opravdu příjemným překvapením (i přes jednu malou nelogičnost).(10.8.2010)

Hezky se na to kouká, příběh neurazí... ale bohužel ani nenadchne. Průměr.(21.7.2011)

Na tohle tema jsem precetl uz tolik knih. Film je podle meho pres svoji sablonovitost velmi slusne zahrany a zrezirovany. Li Gong je samozrejme bozska... .(20.9.2010)