Smrt on-line

Smrť v priamom prenose

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2008, 97 min

• Morien

Viděno pouze v televizi a jako takové zoufale připomíná jen další epizodu "Maniakálních zločinců" nebo jak se všechny ty seriály dneska jmenují. Jediná výjimka je, že SPOILER film nekončí objetím vystresované matky s milující dcerou.(6.9.2009)

Celkom v pohodke filmík.(30.1.2011)

Povedený thriller, inspirace u Saw je jasná. A všechno to docela funguje, velice zajímavý nápad smrtí "online", kdy o smrti vlastně rozhodnou lidé na internetu. Zajímavé. Škoda celého toho motivu, který jsem buďto nepochopil nebo to prostě byla slabota. Tenhle thriller patří k tomu lepšímu, chvílemi je to i solidní drama s dobrou atmosférou a cool "vraždami". Rozhodně si zaslouží 3 hvězdy a pochvalu. 60%(8.9.2010)

No neviem, akosi ma to nedokázalo trafiť... Ale na "TÚ" stránku sa asi bol pozrieť každý :)(16.11.2008)

• nash.

Průměrný thriller s dobrým námětem, tuctovým a předvídatelným zpracováním, někdy až komicky přehnanými barevnými filtry, občas špetkou napětí. Podívaná na jedno použití, jehož hlavním kladem byla velmi dobrá Diana Lane.(14.9.2009)