Smrt on-line

Smrť On-line

Smrť v priamom prenose

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2008, 97 min

Hodně, hodně průměrnej thriller na už stokrát omletý téma vyšinutýho zabijáka co vraždí pomocí návštěvnosti stránek a pouští to on-line na internetu, krom toho většina hlavnějších postav je nevýrazná a tak když to nějaká koupí, tak je to člověku vlastně totálně fuk a aby toho ještě nebylo málo, tak hlavní záporák je děsnej geniální čůráček a celková pointa víc něž úsměvná. 2,5*(21.4.2008)

Lidé mají cizí smrt rádi. Sledovat na internetu smrt člověka je však pouze úchylné nikoliv zábavné. Pokud to někomu zábavné připadá, tak ať si klidně dá na pár hodin koupel v kyselině sírové. Pachatel je (trochu směšně) geniální, agenti jsou zcela beze stop (vatičkáři neuspěli) a najednou z mrkání umírajícího oka poskládají celý příběh. Je to nechtěně legrační, málo zábavné a zcela předvídatelné. Slabší ***.(14.5.2009)

Sice standartně nablblá a dějově jednoduchá žánrovka, kde jsou vraždy víceméně okopírované ze slavné masírky SAW, nicméně nápad celé to natočit na kameru a prezentovat na internetu pod velice zajímavě se tvářící webovou stránkou se mi docela zamlouval a po dlouhé době tak byli tvůrci v rámci žánru alespoň trochu originální. Samozřejmě dějově se jedná o typicky lineární naháněčku na vraha, ale největší překvapení je paradoxně to, jak jasně je příběh nalinkován. Žádný divoký zvrat, přechod na druhou stranu barikády, ani děsivé zjištění, že je to vlastně tak či onak. Někdo to ocení, někdo ne.(11.8.2008)

• AngelAngie

Film to není v žádném případě špatný, je velmi dobře zrežírován a i ty vraždy, o které tam především jde, jsou velmi dobře a zajímavě udělány, že i když je ve spoustě filmech už pořád ta stejná písnička, tady se tvůrci snažili přeci jen zase o jiný způsob... bohužel chyba celého snímku spočívá v tom, že celkově už jsme to vše viděli a to dávno před tímhle filmem... kdyby přišel o 10 let dříve, byl by to trhák...(3.7.2009)

• Morien

Viděno pouze v televizi a jako takové zoufale připomíná jen další epizodu "Maniakálních zločinců" nebo jak se všechny ty seriály dneska jmenují. Jediná výjimka je, že SPOILER film nekončí objetím vystresované matky s milující dcerou.(6.9.2009)