Smrt on-line

Smrť v priamom prenose

Smrť On-line

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2008, 97 min

Celkom v pohodke filmík.(30.1.2011)

Záhadné vraždy na internetu nenechávají vyšetřovatelé chladnými. Originalita příběhu a slušné zpracování. Hodně podobné jako SAW , ale on-line. ( Hodnocení: 7/10 )(6.5.2012)

Je to v podstatě kompletní vykrádačka z hromady jiných thrillerů s různě ujetými psychopaty, nicméně docela šikovně natočená. Pokud nad tím nebudete moc dumat a hledat v tom pasáže, co nedávají moc smysl, máte před sebou docela slušný film pro TV.(30.1.2011)

Klasicky pitomý scénář (a nemyslím tím jen mnohá zjednodušení ohledně fungování internetu) dostal lepšího režiséra i obsazení, než si zasloužil. Ale stejně jsem se zhruba druhou čtvrtinu filmu nudil. Z tohohle se asi lepší film vykřesat nedal. Slušný průměr (50%).(17.2.2011)

Velmi primitivní zápletka, spousta předvídatelných mrtvol, ale Hoblit to stejně zvládá zabalit do vysoce stravitelného thrilleru. Ani krátké, ani dlouhé. Ani revoluční, ani totálně blbé. Jen takové klasicky průměrné. V kinech je tenhle film tak trochu nepatřičně, ale pro ty, kterým Diane Lane pořád ještě připadá sexy a s obavami v očích sledují YouTube mánii, má Smrt on-line zvláštní kouzlo. Do technických chybiček ale pro jistotu nerýpejte, tenhle film má k internetu asi tak blízko jako Frekvence k majitelům CB. (50%)(11.4.2008)