Smrt on-line

Smrť v priamom prenose

Smrť On-line

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2008, 97 min

No neviem, akosi ma to nedokázalo trafiť... Ale na "TÚ" stránku sa asi bol pozrieť každý :)(16.11.2008)

• AngelAngie

Film to není v žádném případě špatný, je velmi dobře zrežírován a i ty vraždy, o které tam především jde, jsou velmi dobře a zajímavě udělány, že i když je ve spoustě filmech už pořád ta stejná písnička, tady se tvůrci snažili přeci jen zase o jiný způsob... bohužel chyba celého snímku spočívá v tom, že celkově už jsme to vše viděli a to dávno před tímhle filmem... kdyby přišel o 10 let dříve, byl by to trhák...(3.7.2009)

Záhadné vraždy na internetu nenechávají vyšetřovatelé chladnými. Originalita příběhu a slušné zpracování. Hodně podobné jako SAW , ale on-line. ( Hodnocení: 7/10 )(6.5.2012)

Voyeurství na síti, vzrušující smrt neznámé osoby a utrpení LIVE aneb kdo z nás je v nynějším globálně propojeném elektronickém světě bez viny, nechť hodí (do monitoru) kamenem. Ať se dívám, jak se dívám, nevidím nic letět.. Thriller předvídatelný jak výsledek hlasování ohledně omezení imunity zákonodárců odpočívajících v lavicích Poslanecké sněmovny naštěstí ukočíroval alespoň do stavu snesitelné průměrnosti dovedný řemeslník tohoto žánru Gregory Hoblit a snad i donutil diváka k zamyšlení nad otupělostí a cynismem společnosti nového tisíciletí, které se smrt dotkne, jen pokud zaúřaduje dostatečně blízko. Aniž bych chtěl podceňovat znalosti D.Lane v oblast výpočetní techniky, tak dle mého při čtení svých replik ve scénáři porozuměla nanejvýš 10% textu. Hlavu vzhůru, Diane - já na tom nebyl o nic líp..(31.1.2011)

Mírně nadprůměrný krimi horor, který drží nad průměrem dobrá hudba a uvěřitelné postavy. BTW: ty stránky si vyzkoušejte :-))) 65%(24.9.2010)

• - Spoiler: Ve filmu je celkem 5 mrtvých. (Dr Lizal)

• - V 14:35 si můžeme všimnout,na monitoru PC české vlajky. (DanielW94cz)

• - Ve scéně, kdy agentka Marshová (Diane Lane) poslouchá v autě rádio, zobrazuje se frekvence jako 108,9 FM. FM rádio má však frekvenci pouze do 107,9. (Dr Lizal)