poster

Smrt on-line

 • USA

  Untraceable

 • Slovensko

  Smrť v priamom prenose

 • Slovensko

  Smrť On-line

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2008, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chupacabre
  ****

  Zajímavý příběh - pěkný film. Ale prostě si NEmohu pomoci ... VRAH JE STRAŠNĚ PODOBNÝ - JEDNOMU VELITELI - JEDNĚCH FILMOVÝCH STRÁNEK !(9.12.2010)

 • Jordan
  ***

  skôr slabší priemer . . . gregory hoblit sa špecializuje na thrillery, a aj keď si v nich vypestoval pomerne istú ruku, svoje najlepšie kúsky má už asi za sebou, untraceable je spojenie už viackrát videného krimithrillerového štandardu - či už si spomenieme na mlčanie jahniatok, sériu saw alebo hoci aj taký nepodarok ako fear.com či iné . . . casting je nevýrazný, no nie nepríjemný, rozuzlenie náhle rovnako ako aj napätie postrádajúci záver, ale inak solídny thrillerový priemer skôr do TV alebo na video;(23.2.2009)

 • POMO
  ***

  Untraceable je maximum, aké mohol veľmi dobrý žánrový remeselník Hoblit dostať z tak tuctovej, nenápaditej scenáristickej predlohy. Konvenčný mainstreamový kriminálny thriller, upgradnutý krutosťou nízkorozpočtovej fan-based morbídnej zábavy série Saw. Diane Lane je cool, napätie (obzvlášť vo finále) funguje. Pri nulových očakávaniach film nemá čím sklamať.(2.6.2008)

 • Smok
  ***

  No neviem, akosi ma to nedokázalo trafiť... Ale na "TÚ" stránku sa asi bol pozrieť každý :)(16.11.2008)

 • kingik
  ***

  Zvláštní agentka FBI Diane Lane, která pracuje v oddělení počítačové kriminality, se svým kolegou pátrá po zvrhlém internetovém vrahovi. Maniak totiž na nezrušitelné internetové stránce v přímém přenosu nechává zabíjet zdánlivě náhodně vybrané lidi. Své oběti vězní v hrůzně rafinovaných pastech, jejichž smrtící mechanismus se zrychluje v přímé závislosti na navyšujícím se počtu anonymních zvědavců, kteří internetové stránky navštíví. Každý z návštěvníků se pak stává spolupachatelem vraždy. Počítačový thriller se zamýšlí nad fenoménem násilí v kyberprostoru. Přiznám se, že to vypadalo slibně, ale výsledek je celkem průměrný, protože veškeré napětí se vytrácí už v okamžiku, kdy známe vrahovu totožnost a pak nás čeká veskrze podprůměrné finále neohrožená agentka FBI versus vrahounek, ve kterém je vítěz znám již předem. Ani Diane Lane zrovna nevypadá k světu a je znát, že z ní už asi kráska nikdy nebude. Nejzajímavější pak z tohoto thrilleru je způsob, jakým oběti zemřou a jejich vraždy jsou nápadité a velmi působivé, ale to ostatní už taková sláva není.(17.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace