Smrt on-line

Smrť On-line

Smrť v priamom prenose

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2008, 97 min

Standardní thriller ničím nevybočující z řad průměru, který se lépe vyjímá na televizních obrazovkách než na velkém plátně. Film slušně utíká ale rozhodně nedokáže diváka udržet v napětí nebo dokonce překvapit.(5.1.2009)

• Psema

Diane Lane je stará, zápletka stokrát ohraná, ale mladej Hanks se snaží a Hoblit i na stará kolena bezkonfliktní rutinu zvládá = padesátka s odřenýma ušima.(31.8.2008)

Mírně nadprůměrný krimi horor, který drží nad průměrem dobrá hudba a uvěřitelné postavy. BTW: ty stránky si vyzkoušejte :-))) 65%(24.9.2010)

Nadprůměrná režie, průměrný film. Diane Lane tentokrát hlavní roli neuhrála a zbytek osazenstva nestojí za zmínku, nejlepší asi Joseph Gross. Film je předvídatelný, má spoustu špatných dialogů a aspoň mně se zdál jako slabší kopírka Saw. Naštěstí film nebyl příliš dlouhý, kdyby měl stopáž kolem dvou hodin, bylo by to daleko horší. Průměrný thriller, nič nového nenabídne, ale potěší dobře odvedená práce za kamerou. 5+/10*(23.4.2008)

Smrt on-line je příjemný oddychový thriller. Zápletka je jednoduchá, ale docela zábavná. Nápad je solidní, ale možná se zněho dalo vytáhnout i něco víc. I přes tyhle nedostatky je Smrt on-line slušný kriminální thriller.(14.1.2009)