poster

Turnaj zabijáků

 • Velká Británie

  The Tournament

 • Slovensko

  Vojna zabijakov

Akční / Thriller

Velká Británie, 2009, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Expendable
  **

  Je to velmi špatný akční film u kterého by se dalo klidně použít béčko. Většina akčních sekvencích se vám na monitoru klepe jako kus rosolu, po chvíli se s toho zvedá žaludek a přichází na svět epilepsie. Na filmu se také podepsaly mizerné efekty, chybí tu kvalitní hlášky a charizmatičtí herci, potěší akorát svalnatý Ving Rhames, který je tu za pořádneho zabijáka. Bohužel se s dnešních akčních filmů vytratila skvělá akce jako třeba z Komanda, chybí hlášky, plynulá kamera, spousty výbuchů a tuny mrtvých. Pro mě velmi podřadný akčnák 25%(4.5.2010)

 • genetique
  ***

  Naajs. Tento typ námetu pomaly začína byť naozaj otravný, ale keď sa dá dokopy slušný herecký mančaft, ktorý dokáže poriadne rozprúdiť každú akčnú scénu, tak nemám nič proti. Všetko odšartoval kultový Battle Royale a potom to už všetko boli len nemastné-neslané odvary. Pozitívnu odlišnosť pripisujem akurát zmene prostredia. Uzavreté bojisko už začalo byť trošku ťažkopádne a tak sa tvorcovia rozhodli umiestniť túto akčnú mastenicu do otvoreného priestoru za bežného ruchu veľkomesta. Surovosť niektorých scén hraničí s únosnosťou bežnej akčnej jednohubky, ale niečím predsa zaujať musí. Šťavnaté osobné súboje sa striedajú s pomerne neprehľadnými prestrelkami, všetky sú však plné hlášok, potokov krvi a nekončiacich zásobníkov na guľky. 70%.(30.12.2009)

 • HAL
  ****

  Tedy nedivím se že kdo čekal chytré zvraty, myšlenky a metafory logicky odsoudí Tournament jako těžkou sračku... ale upřímně nechápu proč by vlastně někdo něco takového od toho filmu chtěl očekávat. Od prvního nástřelu bylo jasné že půjde o uvědomělé Béčko s lobotomickým příběhem a nekončící akcí. Tournament svou demencí nikterak netrpí, ale naopak díky ní hodně získává a předvádí nesmírně zábavnou řežbu zlých s ještě zlejšími v akčních scénách, které z poloviny vykrádají staré klasiky a z poloviny plní sny kluků odkojených na filmech kde se víc střílí než mluví. A to s výbornou choreografií, většinou dosti slušným střihem a terminátorským Rhamesem v podobě nejvíc badass gumy široko daleko Jasně nejlepší a nejzábavnější akční výplach od The Marine. 8/10(23.2.2010)

 • Superpero
  ***

  Nejlepší byl rozhodně Sebastien Foucan. Je tak vytrénovanej, že ho nejde ani přejet autem :) Ving Rhames bude cool pořád a Kelly Hu vypadá na svůj věk výborně. V tom filmu je spousta dobrejch nápadů a krve, takže se nejde moc nudit a naopak jde tolerovat pokusy o překvapivé zvraty a vůbec veškeré dění, které má tu drzost vydávat se za děj. Jo a mladej pičento ze Ztracenejch tady byl s brokovkou dobrej, ale selhal, když zabil psa.(3.10.2010)

 • Malarkey
  **

  Nezávidím těm, co na tenhle film čekali bůhví kolik let. Asi bych se z toho výsledku posral zlostí.(20.12.2011)

 • Kelly Hu

 • - Spoiler: V úvodu filmu vypije kněz (Robert Carlyle) po ránu kávu se sledovacím čipem a po závěrečné honičce po přibližně 22 hodinách jej vyzvrací. Po také době by ale už čip opustil trávící soustavu a putoval střevy. (Thommy91)

 • - Ian Somerhalder a Kelly Hu, ktorí hrajú vo filme vrahov, si spolu zahrali upírov v seriáli Upírske denníky (od r. 2009). (misterz)

 • - Náklaďní vůz, který Joshua Harlow (Ving Rhames) ukradne před strip klubem, je česká „Liazka“. Ve scéně, kdy jde Lai Lai (ZhenKelly Hu) do hotelu, pak cestu přejede Škoda Fabia. (Schlumpf)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace