Turnaj zabijáků

The Tournament

Vojna zabijakov

Akční / Thriller

Velká Británie, 2009, 95 min

Narez zalezitost jak uz nazev napovida pujde o masakr skutecnych vrahounu ve stylu vsichni proti vsem a tento atraktivni namet byl vyuzit beze zbytku k dizpozici je opravdu zajimava sestava pocinaje vyslouzilym negrem kterej obhajuje vitezstvi a hlavne hleda toho kdo mu zabil zenu pak jedna vrazedna cinska kocicka k ni velmi aktivni a ambiciozni pro zmnenu mlady negr proti kterymu je spiderman nula a nakonec totalni psychopat kterymu je jedno koho zabije a tak krome tech co ma zlikvidovat si pripise na konto i par nestastniku co meli tu smulu a zrovna sli okolo akorat ten Carlyle a to ho mam docela rad mi tam pride uplne zbytecnej jeho postava kneze alkoholika mne fakt nedojala a nechapu ze mu to ostatni zrali ja bych ho proste odpravil a hotovo vzdyt ty hovna co vypoustel z huby byli fakt na presdrzku jinak ale prijemne brutalni a nekorektni zrucne natocena akcnarna jsem spokojen(8.7.2012)

Mám slabosť pre Kelly Hu. Aj vďaka nej som ochotný akceptovať zápletku s farárom, ktorý sa omylom ocitne na turnaji zabijaov (a Carlyle je pre tento žáner fakt úplne mimo). Pravdou je, že z bitiek je zaujímavejšia len malá eskapáda s Adkinsom. Ale aj ostatné súboje sú znesiteľné a prestrelky sú slušne natočené. A hlavne sa tu dobre pracuje so zabijakmi - dej sa sústredí len na pár tých zaujímavejších, ostatní rýchlo umierajú. Takto som si predstavoval ZABI, LEBO BUDEŠ ZABITÝ...(24.10.2015)

Akčnák s parádníma fightema a přestřelkama!(10.2.2012)

• Skrk

Další z mnoha debilit, které jsem kdy viděl. Přehnanost, nereálnost, blbý scénář a zabití jednoho psa.(23.6.2010)

Poctivě dementní béčko, které nad ostatní dementní béčka povyšuje pro mě mnohem lepší záliba v hutné a těžkopádné akci s minimem digitálních kudrlinek. Na něco víc než jen zábavu na jedno použití to ale The Tournament díky převaze WTF? momentů na úkor těch opravdu povedených pasáží nedotáhne. 50 %(8.2.2010)