poster

Turnaj zabijáků

 • Velká Británie

  The Tournament

 • Slovensko

  Vojna zabijakov

Akční / Thriller

Velká Británie, 2009, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • heyda
  ***

  Super nápad, ale zpracování slabé, občas pár momentů skvělých, ale celkově se to nad průměr nevyškrábe. Chybí tam spoustu věcí okolo, těžko se ztotožňuje s postavami, zajímalo by mě, kdo se účastní sázek, jak se uklízí těla. Prostě zajímaly by mě i věci okolo, nejen samotné vyvražďování. Škoda, mohla to být pecka. 50%(8.5.2015)

 • predators
  **

  Jedna akce střídá druhou a než se nadějete, jste ve finiši. Tam zjistíte, že vám bylo nabídnuto několik pěstních soubojů a nějaká ta kovbojská přestřelka. Kulky míjejí dvoumetrové hromady svalů, jednomu shoří obličej a někdo nepozná, že je ženská v 7. měsíci. Za free-running a bitku Hu v kostele bych udělil i nadprůměrné hodnocení, ale ostatní zabijáci jsou trochu nudní... 40%(31.3.2010)

 • Deimos
  ****

  DVD/// Obsazení 10/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Akce 8/10/// +Robert Carlyle, Kelly Hu a Ving Rhames, celkové dobré a příjemné obsazení, dobře napsané postavy, hodně vydařená akce, námět, kamera, hodně soubojů, hodně zabijáků -občas zbytečné vykecávání, škoda prostřihu ve kterém se 18 zabijáků zredukuje na 6, rovněž škoda, že další postavy nejsou ještě více ukázány a že tabulka soupeřů není přehlednější/// Co vám ten námět připomíná? Říkáte Battle Royale? A máte pravdu! Dlouho jsem čekal, než zase někoho napadne takovýto námět zfilmovat. Sice mi to částčně opět připomíná Death Rally nebo nedávno viděného Gamera. Ty filmy jsou si námětem hodně podobné, přesto se každý na látku dívá po svém. Tedy jinak. Turnaj zabijáků se odehrává v živé Britské metropoli, což je nejen nezvyk z hlediska prostředí, ale i z hlediska tvůrců, kteří kupodivu nejsou z USA jak je tomu u většiny filmů zvykem. Britská režie je tam trošku cítit. Ale to není podstatný, dějově je to aspoň jiné a méně předvídatelné. Herce jsem si vychutnával a souboje rovněž. A je opravdu dobře, že jich tu je víc než ve filmu Zabij, nebo budeš zabit, který je tomuto snímku určitě nejblíže. A jedna otázka na závěr: dočkáme se někdy remaku Battle Royale?/// Celkem 76%///(3.5.2010)

 • Rominator
  **

  Plnovousem zarostlý Scott Adkins (Yuri Petrov) měl pouze jediný souboj s Kelly Hu (Lai Lai Zhen), který svojí choreografií plně nevyužil jeho bojové schopnosti. Jasně nejlepším zabijákem z celého snímku je zakladatel freerunningu Sebastien Foucan (Anton Bogart). Sebastien Foucan dělal na filmu také jako kaskadér a v titulcích má kredit pod jménem Sebastian Foucan.(15.11.2015)

 • kingik
  ****

  Velké překvapení. Prestižní turnaj nejlepších zabíjáků se koná už podruhé a tentokrát ve Velké Británii. Nejlepších 30 elitních zabijáků se z různých důvodů tohoto turnaje zůčastní. Proč ne?! Na vítěze čeká slušná výhra a vítěz bere vše anebo taky vůbec nic. V duchu pravidla "zabij nebo zemři", které musí být bezezbytku naplněno, se bohatě střílí, kope a zabíjí. Mezi elitní společnost zabijáků se připlete jeden kněz (Robert Carlyle), co omylem spolkl sledovácí zařízení a co si rád přihne, ale vlastně ani nevíme proč chlastá. A propracovanost charakterů postav není vlastně ani tak důležitá a rozhodně nepatří ke kladům filmu, ale jde hlavně o vystřílené zásobníky, potoky krve a občas nějakou tu údernou hlášku z úst nelítostných vrahounů. Apropo, ne všichni jsou ale vzorově nelítostní a taková Kelly Hu by tuhle práci vzhledem k jejím projeveným citům nad jednou obětí vykonávat nemohla a obhájce titulu a současně největší favorit turnaje Ving Rhames prahnoucí po pomstě za svou mrtvou ženu asi měl působit sympatickým dojmem, ale jelikož se nijak extra herecky nevytáhl, všechnu smetanu slíznul naprosto chladnokrevný a vymaštěný zabiják v podání Iana Somerhaldera a kdykoliv se zjevil na scéně jsem měl pocit, že v tomhle filmu byla chyba, že nehrál hlavní roli, protože všechny dokonale herecky smázl a poté co ze scény zmizel nebylo kumu fandit a masakr ve striptýzovém baru mluví za vše. Turnaj zabijáků je velmi bizarní a solidní řežba s pořádnou porcí akce, říznou hudbou a dynamickým tempem. Mé hodnocení: 80%(10.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace