Lovci draků

Frédéric Lenoir

Klaus Badelt

Philippe Delarue
  • mae-geri

Lovci draků jsou určení spíše pro mladé publikum, ale občas i starší si přijdou na své. Animace se mi líbila a i hudba k filmu pasovala, ale jako celek to bylo opravdu hodně psychicky nenáročné a pro dost lidí tudíž ztráta času.(14.9.2008)

• mysiak

Pekná animácia, ale nejako som sa stratil v tom divokom príbehu, kde sa príliš veľa deje, a nevedol som sa z toho vysomáriť...ale pre deti...je to aspoň pekná animovaná rozprávka...(21.9.2008)

• Rover

Tak tenhle film mě vyloženě rozčiloval tím, jak byl rozplizlý a ne a ne skončit. Člověk si myslí, že se dívá na finální scénu, však ejhle, film vesele pokračuje dalšími stupidními zvraty a dalšími otřepanými fórky nesympatických hrdinů. Když přičteme odpornou vizuální stránku (obří tělo, malý nožičky apod), nelze než hodnotit takto. Ale ztráta času to nebyla, aspoň vím, jak vypadá současné dno animovaného filmu. HUDBA: Klaus Badelt - no jak jinak, tedy něco otřesného.(17.7.2009)

No trošku mě to zklamalo, čekal jsem originální(dostal jsem), zábavnou(no moc jsem nedostal) a příjemnou(heh) pohádku se sympatickými(trochu jsem uklouzl) postavami. Bohužel dostal jsem průměrnou rádoby pohádku která mě vůbec nebrala. Ale pár scén mě fakt pobavilo a byly příjemné, ale příště prosím tvůrci udělejte něco více zábavného.(18.4.2011)

• sta

zbytečnost a ani ne moc pěkně udělaná.. 30 %(15.4.2008)