poster

Lovci draků

 • francouzský

  Chasseurs de dragons

 • slovenský

  Lovci drakov

 • anglický

  Dragon Hunters

Animovaný

Francie / Německo / Lucembursko, 2008, 80 min

Scénář:

Frédéric Lenoir

Hudba:

Klaus Badelt

Producenti:

Philippe Delarue
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • thommas
  ***

  Možná to není Pixar, ale na evropskou produkci je to slušný nadprůměr. Vzpoměňte jen na 'Ošklivé káčátko a já', kde chyby při renderingu přímo bily do očí (mizející končetiny) a nebo se podívejte na trailer ke 'Kozímu příběhu'. Lovci draků totiž vytváří naprosto úžasné snové světy podbarvené padnoucím hudebním doprovodem a jejich příběh už tak funguje jen jako malta ke spojení jednotlivých scenérií.(19.9.2008)

 • Ziper
  ***

  Hezká celovečerní pohádka. Dobré na uklidnění, nebo zabití času.(25.6.2011)

 • hippyman
  ***

  jediný klad filmu - opravdu krásná, precizní animace - byl naneštěstí pohřben naprosto infantilním příběhem a hodně nehezkými ústředními postavičkami... ale parádně efektní podívaná při borcení budov nebo final battle a relativně krátká stopáž to jakžtakž zachránila... 50%(6.10.2008)

 • Hafran
  ***

  Nepříliš nápaditá pohádka, s pár vtipnými momenty a občas milým grafickým zpracováním. Spíše 2,5(28.2.2009)

 • Jeoffrey
  ***

  Seriál znám, ale film jsem si pustil až dnes. Je to ze stejného prostředí se stejnými hlavními hrdiny, jen filmová Zoe není seriálová Zoe, ale tady je to ukřičené a ne zrovna sympatické děvče, z kterého mě místy bolela hlava. Ostatní postavy jsou víceméně stejné, animace je průměr, ale svět který vyobrazuje se mi (jak jsem již sdělil u seriálu) prostě líbí. Příběh je klasickou hrdinskou cestou a finální nepřítel sice působí docela impozantně, ale mě nijak extrémně nevyděsil. Takže i když bylo fajn se na partu, co mě před nějakými deseti nebo možná už dvanácti lety přinesla docela fajn zážitky, znovu podívat, tak film je jen průměrná zábava s opravdu dobrou a výraznou hudbou. 6/10(1.1.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace