Lovci draků

Francie / Německo / Lucembursko, 2008, 80 min

Frédéric Lenoir

Klaus Badelt

Philippe Delarue

Verím, že tvorcovia tohto animáku mali určite vyššie ambície, ale aj keď sa ku kvalite Pixaru snažili dotiahnuť, snaha nevyšla. Napriek tomu považujem tento animák za jemne nadpriemerný , s podarenými postavičkami, dobrou hudbou a určite niesom sám , komu v určitých momentoch pripomenul Cameronov Avatar. 65%(14.6.2010)

Finální kostrodrak byl skvělý. Dobrý byl také ten králíkodrak a jeho poznámky.(5.7.2009)

• Geriel

V první chvíli jsem žasla nad propracovaností krajiny a v jednom okamžiku jsem i zatoužila se v takové krajině alespoň na chvíli ocitnout. Za tohle jako jediné si ode mě film vysloužil 2 hvězdičky. Situacím a hláškám, které tvůrci pravděpodobně zamýšleli za vtipné, jsem se ani trochu nezasmála a celý film mě začal nudit hned potom, kdy mě přestal bavit otravný Hector.(14.1.2009)

• Premiere_*

Nevyrovnaná pohádka, která neví, jak a koho by vlastně chtěla bavit.(3.6.2008)

• wendelin9

Podprůměrný animák, který mladé diváky jistě pobaví, ale starší bude místy i nudit... Kde jsou ty časy, kdy přívlastek "animovaný" byl zárukou kvaity, achjo...(21.11.2010)