Lovci draků

Frédéric Lenoir

Klaus Badelt

Philippe Delarue
  • novoten

Na zlomek sekundy jsem užasl nad dokonalým finálním nepřítelem, pousmál jsem se několika velmi nesmělým vtípkům, chvílemi zatoužil se do téhle snové krajiny vydat a každý tón Badeltova soundtracku jsem prožíval všemi smysly. Jenže to pořád nedokáže přebít to, jak hrozně únavný je zbytek. Prohnaný Gwizdo si zasloužil umřít za prvním rohem a Hector se s přehledem stává nejotravnějším animovaným zvířetem, co jsem kdy viděl.(6.7.2008)

Rozpočet €11miliónovTržby Celosvetovo $12,205,007║ No tak k tomuto sa ťažko vyjadriť, lebo za celý čas som nepochopil zmysel tejto samoúčelnej uletenej báchorky. /20%/(5.3.2009)

Lovci draků mají velký potenciál, díky tomu se na ně dívá jakž takž dobře. .. Ale hlavně, Dragon Hunters vypadají jako prvotní lehce nepovedený díl od světoznámého Jak vycvičit draky. .... HODNOCENÍ: 50% (3*)(15.8.2015)

• sta

zbytečnost a ani ne moc pěkně udělaná.. 30 %(15.4.2008)

• Damiel

30 % - Strašlivá hovadina, otřesně animovaná (takhle ve studiu Pixar asi vypadá první pokusné renderování;-) a s příběhem tupě kopírujícím kdeco animovaného.(12.4.2008)