poster

Lovci draků

 • francouzský

  Chasseurs de dragons

 • slovenský

  Lovci drakov

 • anglický

  Dragon Hunters

Animovaný

Francie / Německo / Lucembursko, 2008, 80 min

Scénář:

Frédéric Lenoir

Hudba:

Klaus Badelt

Producenti:

Philippe Delarue
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • D.Moore
  ****

  Vynášet do nebes Jak vycvičit draka a Lovce draků odepsat jako lacinou, nezábavnou, o dva roky dříve (hehe) natočenou kopii? Ale no tak, no tak. Lovci draků jsou plnohodnotný animák pro celou rodinu, a pokud jde o mě, mají i podstatně snesitelnější a v rámci možností neokoukaný a nesentimentální příběh, který občas ozvláštní chování postav, jaké bychom v „pohádce“ rozhodně nečekali (myslím tím především umírání a závěr se zlaťáky). Děj se navíc odehrává v úchvatném světě tvořeném létjaícími, bortícími se kontinenty (levitující hory z Avatara… jenže před Avatarem), na nichž se animátoři vyřádili tak, že výsledek jejich práce – obzvlášť na Konci světa – bere dech. Ústřední postavy jsou sympatické, draci mají skvělý „design“ (ohnivá prasata), akčním scénám nechybí nápaditost, Badeltův soundtrack se tomu Powellovu z výše zmíněného filmu také přinejmenším vyrovná… Je škoda, že se Lovcům nedostalo takové pozornosti. Zasloužili by si ji.(25.6.2012)

 • Wiikii
  ***

  Lovci draků mají velký potenciál, díky tomu se na ně dívá jakž takž dobře. .. Ale hlavně, Dragon Hunters vypadají jako prvotní lehce nepovedený díl od světoznámého Jak vycvičit draky. .... HODNOCENÍ: 50% (3*)(15.8.2015)

 • dO_od
  **

  // Takhle si dobrodružný příběh o lovení draků nepředstavuji. Ale to ještě není to nejhorší, s tím jak to tvůrci uchopili bych se možná smířil, jenomže otravné dialogy, hnusná animace a hloupé postavy už je vážně moc. Jediné co se mi líbilo byl finální enemák a hudba, která zazněla u konce. Slabí Lovci Draků - 50%(14.7.2011)

 • Psema
  **

  Pěkný "Skeleton dragon" to vážně nezachránil. 3/10(18.4.2008)

 • mae-geri
  **

  Lovci draků jsou určení spíše pro mladé publikum, ale občas i starší si přijdou na své. Animace se mi líbila a i hudba k filmu pasovala, ale jako celek to bylo opravdu hodně psychicky nenáročné a pro dost lidí tudíž ztráta času.(14.9.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace