Lovci draků

Francie / Německo / Lucembursko, 2008, 80 min

Frédéric Lenoir

Klaus Badelt

Philippe Delarue

jediný klad filmu - opravdu krásná, precizní animace - byl naneštěstí pohřben naprosto infantilním příběhem a hodně nehezkými ústředními postavičkami... ale parádně efektní podívaná při borcení budov nebo final battle a relativně krátká stopáž to jakžtakž zachránila... 50%(6.10.2008)

Mnohými kritizovaný animovaný film, který se zdá být nepochopen. V kouzelném světě pohádkové říše, jakoby rozervané na kusy dávným řáděním draka Světožrouta, se odehrává příběh ideálů, odvahy a statečnosti, jež stojí proti vypočítavosti, zbabělosti a nízkosti. Pozoruhodně pojatá animace s úžasnými detaily a skvělá hudba doprovází toto pohádkové vyprávění o putování, procitnutí a hrdinství. Lian-Chu, jako pravý hrdina s velkým srdcem, je symbolem sebeobětování v téměř ztraceném boji, který je zakončen vítězstvím dobra nad absolutním zlem.(30.10.2011)

Nič moc.Čakal som trochu viac.Rozhodne akcie,animácia a hudba niesu zlé. 55% - 3*(5.6.2010)

Nádherná animace , celou dobu jsem si to zpracování uživala . Postavy přirozené , děj zajímavý a i sem tam nějaký vtípek byl a tak to má být . Kdo má rád sci-fi a fantasy všeobecně , tomu se bude pohádka určitě líbit(25.5.2015)

Rozpočet €11miliónovTržby Celosvetovo $12,205,007║ No tak k tomuto sa ťažko vyjadriť, lebo za celý čas som nepochopil zmysel tejto samoúčelnej uletenej báchorky. /20%/(5.3.2009)